Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до СУСПІЛЬНОГО ОЦИФРУВАННЯ класики української та світової літератури. Даний проект являється нашою ініціативою і має некомерційний характер, а отже - результат нашої з вами спільної праці буде розміщений в мережі Інтернет у вільному доступі. Основна мета цього проекту - залучити до оцифрування якомога більше людей, особливо молоді і показати, що оцифрування книги - справа не складна і не потребує вагомих спеціальних знань або наявності потужної сучасної комп'ютерної техніки... Ця робота під силу будь-кому, хто має звичайний домашній комп'ютер з доступом до мережі Інтернет і... бажання попрацювати.

В нашій країні гостро не вистачає якісної української книги, тож давайте згуртуємось і попрацюємо разом над оцифруванням нашого літературного надбання заради себе і наших нащадків!

Перша книга в рамках проекту «Суспільне оцифрування»: А. Свидницький - Оповідання та нариси вже оцифрована та опублікована. Книгу оцифрував Денис Васюра.

Хочемо зазначити, що три найкращі учасники проекту «Суспільне оцифрування» за підсумками 2018 року отримають на вибір безкоштовно по одному пакету ліцензійного програмного забезпечення Fine Reader OCR Pro for Mac (для користувачів Mac OS X) або Fine Reader 14 for Windows (для користувачів Windows). Це стало можливим завдяки співпраці з компанією ABBYY, яка зацікавилася нашою ініціативою і вирішила підтримати проект. То ж - до праці!!! Рейтинг учасників проекту незабаром з’явиться на сторінці «Суспільного оцифрування». Конкурс чесний: жоден з колективу «Відкритої книги» не прийматиме участі в ньому! Успіхів!!!

Детальну інформацію, інструкції та поради можна отримати на сторінці проекту.

ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ ДО РОЗДІЛУ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ:

ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ ДО РОЗДІЛУ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ:

Останні новини та публікації книг на нашому сайті можна відстежувати в соціальних мережах: