Виробниче навчання

Add Headings and they will appear in your table of contents.

Add Headings and they will appear in your table of contents.

25 жовтня 2022 року

Урок № 1 Вступне заняття

Інструктаж з охорони праці і пожежної безпеки в навчальних майстернях.



01 листопада 2022 року

Урок № 2 

Екскурсія на АТП і АРП



08 листопада 2022 року

Тема: Слюсарні роботи

Урок № 2 Розмітка плоских поверхонь

Підготовка поверхні деталі до розмітки. Розмітка з нанесенням рисок і кернів на простих деталях з прямолінійними і криволінійними контурами. Розмітка контурів деталей з відліком розмірів від кромки заготівлі та від осьових ліній. Розмітка контурів деталей за шаблонами. Керніння розміткових ліній.




15.11.2022 року

Тема: Слюсарні роботи  

Урок № 4 Рубання металу. 

Площинне рубання зубилом і крейцмейселем. Рубання  різноманітних деталей з тонколистового і товстолистового металів. Рубання пазів крейцмейселем.  Рубання шару металу. Заточення інструменту.


22.11.2022 року

Тема: Слюсарні роботи  

Урок № 5 Різання металу. 

Різання металу ручним інструментом (ножівками, ножицями), механічним способом. Установлення полотна ножівки. Різання металу різного профілю за розміткою та без розмітки.

Різання кілець від труб. Різання труб труборізом.


Тема: Слюсарні роботи 

29.11.2022 року   Урок № 6  Обпилювання плоских поверхонь.

06.12.2022 року  Урок № 7  Обпилювання криволінійних поверхонь.

13.12. 2022 року  Урок № 8  Обпилювання циліндричних стержнів.

 

Конспект Обпилювання

Презентація Обпилювання

 Загальний курс слюсарної справи (М.І. Макієнко) 

План конспект уроку в.н Обпилювання металу.docx
Презентація Обпилювання.pdf

16.01.2023 року

Тема: Слюсарні роботи  

Урок № 10 Нарізання зовнішньої різьби. 

Урок № 11 Нарізання внутрішньої різьби.

 Загальний курс слюсарної справи (М.І. Макієнко) 


19.10.2023 року

Тема 3. Розбирально-складальні та діагностичні роботи.

  

Урок №12Джерела струму. Система пуску.

Як відомо, джерелами струму в автомобілі є акумуляторна батарея та генератор. Несправність кожного з джерел струму може в будь-який момент знерухомити автомобіль. В системі електрообладнання автомобіля акумуляторна батарея та генератор працюють в тандемі. 


Генератор - - основне джерело електричної енергії в автомобілі - забезпечує живлення всіх електроспоживачів бортової електромережі автомобіля і заряджання акумуляторної батареї на середній та великій частоті обертання колінчастого вала двигуна. На сучасних автомобілях встановлюються трифазні генератори змінного струму з випростувачами на кремнієвих діодах (генератор Г221 на автомобілях ВАЗ, Г250-Н1 на ГАЗ-24, Г502-А на ЗАЗ). Принцип дії генератора змінного струму ґрунтується на явищах електромагнітн 

 Стартер

роботи стартера -струм надходить на тягове реле. Реле направляє струм на втягуюче обмотку і зміщує вилку бендикса. Бендикс входить у зачеплення із зубцями маховика. Одночасно з висуненням бендикса замикаються силові контакти, подають струм на електродвигун. 

20.10.2023 року

Тема 3. Розбирально-складальні та діагностичні роботи.

  

Урок №13Системи запалення. Система освітлення, світлової та звукової сигналізації. Контрольно-вимірювальні прилади

Автомобільні контрольно-вимірювальні прилади за спо­собом відображення інформації, яку вони дають водієві, поділяють на вказуючі і сигналізуючі.

Вказуючі прилади мають шкалу і стрілку. Щоб оцінити вимірювану величину, водій повинен на якийсь час відвернути свою увагу від спостереження за рухом автомобіля, подивитись на шкалу приладу й усві­домити його покази.

Сигналізуючі прилади (сигналізатори) реагують на одне (мінімально чи максимально допустиме) і значення вимірюваного параметра й інформують про це світловим (іноді звуковим) сигналом. Сигналізатор менше відволікає увагу водія від процесу керування автомобілем, однак має меншу інформативність.