Головна сторінка

Звіт про роботу пришкільного табору «Перлина»

опубліковано 2 лип. 2018 р., 07:44 Наталья Бережная

Звіт
про роботу пришкільного табору «Перлина» 
з денним перебуванням
у 2018 році

Дитина – це скринька з фантазією, 
талантом, її просто потрібно вчасно відкрити

        Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Саме тому літній пришкільний табір Перлина» з денним перебуванням ласкаво відчинив двері для маленьких вихованців і став джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я.
        Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, допомогти дітям порозумітися між собою, пізнати один одного краще, навчитися правилам здорового способу життя, безпечної поведінки.
        У таборі «Перлина» вирувало життя у чотирьох загонах: «Кульбабка», «Краплинка», «Калинка», «Капітошка». Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової лінійки, на якій вихованці ознайомлювалися з планом роботи на день і презентували свої загони. Кожного дня діти разом із спортивним керівником проводили ранкову зарядку під музику, а смачні сніданки та обіди, в яких містилося багато вітамінів, необхідних для росту та розвитку кожної дитини, додавали бадьорості та сил. Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій.
        У креативному, творчому, позитивному, «кольоровому» таборі веселощам, сміху, різним конкурсам, вікторинам, змаганням, квестам, флеш-мобам, цікавим справам у гуртках не було меж. Кожен день був присвячений одному кольору, адже додавати їх у життя потрібно, бо вони покращують самопочуття. Жовті, зелені, червоні, сині, білі, оранжеві, фіолетові, рожеві, коричневі, блакитні, сірі, карамельові кольори краси й надії «допомагали» розкрити дітям свої задуми і мрії у вигляді складання кольорових казок, малюванні настрою; дізнатися про значення того чи іншого кольору, як він впливає на здоров’я людини.
        Творчо та «по-кольоровому» вихованці розкривали свої таланти, показували емоції під час майстер-класів по виготовленню веселки знайомства, подарунків для іменинників зміни (Загін «Капітошка»), веселих курчат, баранців, шоколадної солодкої ковбаски, веселкової дзиґи (Загін «Краплинка»), аплікації «Геометрична жабка», «Кулон», оригамі «Оранжеві серветки для святкового столу»(Загін «Кульбабка»), аплікації «Метелики - окраса літа» (Загін «Калинка»).
        Особливо вихованцям запам’ятався День дитинства - День червоний – він яскравий і святковий (01.06.). Це і малювання малюнків на асфальті «Діти єднають Україну» (КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля»), і боді – арт на обличчі «Дитячі мрії» (у таборі), і година спілкування «Державний прапор - святиня українського народу»(Загін «Капітошка»), і вікторина «Український віночок» (Загін «Краплинка»), і засідання дискусійного клубу «Я – патріот своєї країни» (Загін «Калинка»), і конкурс віршів «Яка ж, Україно, ти гарна і мрійна. Яка ж ти співуча моя сторона» (Загін «Кульбабка»).
        Впродовж роботи пришкільного табору цікавою та незабутньою кольоровою стрічечкою пройшли екскурсії: до центральної міської бібліотеки («День обіймів), до пожежної частини, до кузні, на виставку скульптур, на майстер-клас до державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти», на розважальну програму до КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», на майстер-клас по виготовленню піци у «Піцеманії», на мультфільми до кінотеатру «Прем’єра», до Центру надання первинної медико-санітарної допомоги, на виставу «Пташина школа» до дитячої музичної школи. Безліч емоцій, радості, сміху принесла розважальна програма Київського цирку, який завітав до табірної зміни. Хочеться щиро подякувати всім закладам міста за надані екскурсії і побажати успіхів в роботі.
        В останній день табору відбулась урочиста лінійка, на якій діти мали можливість поділитися враженнями від відпочинку, подякувати працівникам табору, а також отримати грамоти та солодкі подарунки. Після урочистого закриття табору відбувся прощальний концерт, на якому діти пообіцяли обов’язково повернутися сюди наступного року.
        Хочеться від імені педагогічного та учнівського колективу подякувати ПП Потапенку Олександру Івановичу, директору магазину «Оптовичок» за надані солодощі до закриття табору та Камзьолу Юрію Федоровичу за надані транспортні послуги по перевезенню дітей.
        Відпочинок у таборі «Перлина» неймовірно сподобався дітям, вони отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх усе літо.
        Діти неодмінно повинні бути щасливі, тому що дитинство – найчудовіша пора…

Випускний вечір

опубліковано 25 черв. 2018 р., 08:06 Наталья Бережная   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 13:52 ]

        У житті кожної людини є події, які не просто залишаються в пам’яті, а стають рубіконом нового життя. Саме таким знаменним святом є випускний вечір. 23 червня 2018 року в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 відбулися урочисті збори з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам 2018 року. У доросле самостійне життя зі стін навчального закладу вирушили 23 учня. 
 
  
        На заході були присутні інженер з охорони праці відділу освіти Охтирської міської ради Сопьяник Ф.В. та голова Охтирської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Горобець М.М., які побажав щасливої життєвої дороги випускникам. 
  
        З вітальним словом до випускників звернулася директор школи Сергієнко О.М. й вручила атестати про повну загальну середню освіту.
 
        Після урочистої частини відбулася концертна програма, на якій випускники говорили слова подяки педагогічному колективу школи та батькам, згадували своє шкільне життя й прощалися з дитинством.
        Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань. І якщо в дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю і розлуки, якщо доля буде несправедливою до вас, якщо зустрінуться на вашому шляху лихі люди, згадайте це свято, своїх друзів дитинства. Не забувайте, що вчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі рідної школи, котра дала вам путівку в життя.

Звіт керівника закладу

опубліковано 18 черв. 2018 р., 05:47 Наталья Бережная   [ оновлено 18 черв. 2018 р., 06:09 ]

Звіт керівника закладу 
        15 червня 2018 року відбувся звіт керівника закладу Сергієнко Олени Миколаївни перед педагогічним колективом та громадськістю. 

Табір "Перлина" 15.06

опубліковано 17 черв. 2018 р., 13:13 Наталья Бережная   [ оновлено 17 черв. 2018 р., 13:14 ]

День кольоровий - день прощання з табором

Табір "Перлина" 14.06

опубліковано 17 черв. 2018 р., 13:06 Наталья Бережная   [ оновлено 17 черв. 2018 р., 13:11 ]

День карамельний – делікатний, солодкий і смачний
        Карамель — це десертний інгредієнт, що являє собою колоїдний розчин вареного цукру. Буває коричневого кольору різних відтінків. Використовується для ароматизації цукерок і напоїв, наприклад Кока-коли. Зазвичай застосовується як харчовий барвник і має класифікаційний номер E150. Виготовляється в процесі повільного нагрівання цукру до температури, близької до 170 °C.
  
   
  
    

Табір "Перлина" 13.06

опубліковано 17 черв. 2018 р., 12:56 Наталья Бережная

День сірий - для всіх дітей кмітливий і грайливий 
        Цей день пробудив бажання у вихованців табору розфарбувати в яскраві кольори сірі будні! Розфарбуй Світ!
  
  
  
 

Табір "Перлина" 12.06

опубліковано 12 черв. 2018 р., 22:09 Наталья Бережная   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 02:08 ]

День блакитний - безмежний, небесний і світлий
        Вихованці табору з радістю подорожували з Краплинкою - Веселинкою, малювали, грали в ігри.

Вручення свідоцтв про закінчення базової середньої освіти учням 9-х класів

опубліковано 12 черв. 2018 р., 01:53 Наталья Бережная   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 02:20 ]

        11.06.2018 року у навчальному закладі відбулася урочиста лінійка на честь вручення свідоцтв про закінчення базової середньої освіти учням 9-х класів.
  
   

Табір "Перлина" 11.06

опубліковано 11 черв. 2018 р., 23:03 Наталья Бережная   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 02:08 ]

        День - коричневий - шоколадний і смачний
        Що означає цей колір? Шоколадний колір полюбляють люди з рішучим, твердим, сильним характером.
        
  

Літній англомовний табір - 2018 Wonderland

опубліковано 11 черв. 2018 р., 22:53 Наталья Бережная   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 00:32 ]

        Літній англомовний табір - 2018 
Wonderland
        29 травня стартував пришкільний англомовний табір “Wonderland”, якого 25 учнів 5-6 класів з нетерпінням очікували протягом навчального року. Вчителі англійської мови Даценко С.П.та Бондаренко Т.В. спланували свою роботу так,щоб учні змогли реалізувати себе в творчих завданнях, проявити свої лідерські якості, навчитися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього граматичний та лексичний матеріал англійської мови, отримати достатню практику усного мовлення.
  
  
        Діти об'єдналися в команди “Space”, “Fireworks”,”The best”, вивчили девізи, пісню та обрали лідерів команд. Неабияку креативність у створенні постерів-презентацій проявили учасники команд, вони співали пісні, декламували вірші, вигукували речівки.
  
  
  
  
  
  
        Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «День знайомства, « День здоров'я», «День природи», «День захоплень»,«День кіно та музики», «День дружби», «День довкілля», «День творчості». 
 
 
        Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному. Особлива увага приділялася формуванню комунікативної компетенції, збагаченню лексичного запасу, розвитку творчих здібностей та критичного мислення учнів. Вчителі використовували ігри, парні та групові форми роботи щоб показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим, а також показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робиться на практичній частині й знаннях, які можна застосовувати пізніше й у інших сферах .Учні набули досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й жести, міміку, рухи.

1-10 of 376