Головна сторінка

Ласкаво просимо на офіційний сайт 
Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11

Випускний вечір

опубліковано 27 черв. 2017 р., 01:50 Наталья Бережная   [ оновлено 27 черв. 2017 р., 02:02 ]

        У житті кожної людини є події, які не просто залишаються в пам’яті, а стають рубіконом нового життя. Саме таким знаменним святом є випускний вечір. 
  
        26 червня 2017 року в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 відбулися урочисті збори з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам 2017 року. У доросле самостійне життя зі стін навчального закладу вирушив 21 учень. 
  
        На заході були присутні методист відділу освіти Охтирської міської ради Сергієнко Н.Ю. та голова Охтирської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка, помічник народного депутата Кириченка О.М. Горобець М.М., які побажав щасливої життєвої дороги випускникам. 
   
        З вітальним словом до випускників звернулася директор школи Сергієнко О. М. та вручила атестати про повну загальну середню освіту.
        Після урочистої частини відбулася концертна програма, на якій випускники говорили слова подяки педагогічному колективу школи та батькам, згадували своє шкільне життя й прощалися з дитинством. 
 
        Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань. І якщо в дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю і розлуки, якщо доля буде несправедливою до вас, якщо зустрінуться на вашому шляху лихі люди, згадайте це свято, своїх друзів дитинства. Не забувайте, що вчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі рідної школи, котра дала вам путівку в життя.
  

Звіт про роботу пришкільного оздоровчого табору «Перлина» за 2017 рік

опубліковано 21 черв. 2017 р., 02:30 Наталья Бережная   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 03:32 ]

Звіт про роботу пришкільного оздоровчого табору «Перлина» за 2017 рік 
ПЕРЛИНОВІ ДНІ ВІДПОЧИНКУ 
Канікули, канікули – радіє дітвора. 
До нас прийшли канікули! Канікули, ура! 
        Вже червневе сонечко зійшло, всміхнулося радісно, а табір «Перлина» на базі Охтирської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11 відчинив ласкаво двері і запросив 117 дітей на відпочинок. Табірна зміна, сповнена дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань, тривала 14 днів. 
 
        Мета оздоровлення - створення умов для організованого відпочинку учнів у літній період, розвитку особистості дитини, зміцнення фізичного, психічного та емоційного здоров'я дітей, виховання кращих рис громадянина через використання традиційних та інноваційних форм виховної роботи.
        Головні завдання пришкільного табору відпочинку: оздоровлення дітей; організація змістовного відпочинку, залучення до праці, виявлення інтересів, захоплень дітей, створення умов для реалізації особистості кожної дитини, навчання правил здорового способу життя, правил безпечної поведінки, спільної діяльності у колективі.
        Начальником табору призначено Базарову В.В., вчителя початкових класів. Вихователями працювали вчителі початкової школи: Клименко Л.М., Ткаченко В.І., Болотна Л.В., Бондаренко А.М., Проскурова І.М., Пушкар К.А., Бардак Л.Ю., психолог Порубай А.М.
        Вихователі вміло організовували роботу 4 табірних загонів: «Граніт», «Сапфір», «Малахіт», «Діамант», талановито зацікавлювали та розвивали творчі здібності учнів, адже це було головним завданням роботи. Завдяки таким вмінням у таборі «Перлина» були створені відносини взаємоповаги, взаєморозуміння, взаємодопомоги між дітьми та вихователями. 
 
        … І почалось цікаве табірне життя.
        Кожен день розпочинався зустріччю малечі з вихователями на ранковій лінійці, де оголошувався план роботи на день. Лінійка продовжувалась цікавою ранковою зарядкою з елементами музикотерапії, яка давала дітям заряд бадьорості на цілий день. А дворазове збалансоване харчування надавало сил та енергії на нові звершення й перемоги.
        Невід’ємною частиною табірного життя було проведення цікавих різноманітних заходів, що реалізовували інтереси, запити, індивідуальні здібності молодших школярів. План виховної роботи табору був побудований згідно Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки та відповідно до основних орієнтирів виховання школярів. Традиційними святами у таборі стали: свято відкриття табору «Зірки, на сцену!», Малі Олімпійські ігри, спортивне свято «Веселі старти», свято «Весела гуморина», конкурс «Міс Перлина табору», конкурс «Містер Перлина табору», конкурсно-розважальна гра «Солодка парочка», талант – шоу «Х-фактор», свято закриття табору «Прощаємось, але не забуваємо!», квест та флешмоб.
        Кожен день у таборі був насичений незвичайними, цікавими, фантастичними подіями, іграми, конкурсами, змаганнями, екскурсіями тощо. Особливо дітям запам’ятався День Творчості, що пройшов під девізом «Ми – креативні діти!». Вихованці табору були активними учасниками конкурсу малюнків «Чарівні долоньки», конкурсу моди «Літній настрій - 2017». Закінчився день розважальними програмами «Караоке» та «Х-фактор», виготовленням антирекламних плакатів «Курінню – ні!».
        Щоб збагатити та розширити кругозір учнів про культуру та традиції нашої країни, у День Патріота були проведені такі заходи, як конкурс малюнків «Я – патріот своєї країни», конкурс-дефіле в українському народному вбранні, флешмоб «Ми – діти твої, Україно!». На завершення пройшла акція «Серце до серця», де вихованці виготовили сувеніри для воїнів АТО.
        Незабутні враження та емоції для дітей залишили: День Знайомств, День табору, День Дитинства, День Романтики, День Туризму та Спорту, День Сміху, День Попелюшок та Принців, День Індіанця, День Шукачів скарбів, День закриття табору.
        З метою ознайомлення з флорою та фауною Сумської області була організована яскрава та цікава екскурсійна поїздка до села Комиші Охтирського району на конезавод ПСП «Комишанське». Ласкаво відчинивши двері перед дітьми, ветлікар Герасименко А. А. провела для дітей цікаву та змістовну екскурсію по заводу, показала, як утримують та вирощують коней, розповіла про історію цього господарства. Градус емоцій у дітей зашкалював від побаченого, адже їм дали змогу підійти до коней, сфотографуватися з ними, а досвідчені конюхи катали дітей на каретах. На завершення представники заводу пригостили дітей солодощами. До речі, коні, вирощені господарством, беруть участь в змаганнях на Київському іподромі та виборюють призові місця.
        Табір «Перлина» активно та плідно співпрацював із позашкільними закладами та підприємствами міста, що організовували літній відпочинок учнів: МЦКіД «Кнєжа», краєзнавчий музей, в/ч А-0563, швейна фабрика. Працівники табору висловлюють щиру подяку цим закладам та підприємствам за змістовну програму відпочинку.
        Скільки неймовірних вражень та насолоди принесла поїздка до міста Полтави. Вихованці відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики імені Ю.Кондратюка — унікальний музей авіаційної та ракетно-космічної тематики, пам'ятка архітектури національного значення, де мали змогу побачити унікальні матеріали, присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні і у світі, послухати про життєвий шлях та творчу спадщину визначних діячів у галузях авіації та космонавтики. Наступним пунктом призначення став Полтавський аеродром, що надав можливість побачити реальний вигляд літаків, а малечі трішки стати «льотчиками». Працівники табору та вихованці висловлюють щиру подяку музею та аеродрому за змістовну програму. На завершення поїздки на дітей чекав торгівельно - розважальний комплекс «Екватор» з дитячим центром розваг «Ігроленд», де діти гарно провели час. 
        Від щирого серця висловлюємо подяку Пелиху В.В. (ТЦ «Славна»), Потапенку О.І. (магазин «Оптовичок»), Зубку В.І. (директор конезаводу ПСП «Комишанське»), Герасименко А.А. (ветлікар ПСП «Комишанське»), Кириченку М. Г. (депутат міської ради), Горобцю М.М. (голова Охтирської міської організації Радикальної партії О.Ляшка, помічник народного депутата Кириченка О.М.), Новицькому І. А. (активіст, Охтирська міська ГО «Кредитний майдан»), Каменєву В. О. (магазин-сервіс «Гігабайт») за надання дітям солодких призів при закритті табірної зміни, а також Камзьолу Ю.Ф. та Скрипнику В.М. за надані транспортні послуги по перевезенню дітей. Велике усім спасибі за допомогу, розуміння та підтримку! Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до дітей і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. 
        Табірна зміна закінчилася, але літо продовжується. Бажаємо дітям, щоб пригоди літа дарували їм нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі, гарний настрій, посмішки, здоров’я і здійснення всіх мрій!
В.В.Базарова, начальник пришкільного оздоровчого табору «Перлина» 

Звіт табору “Wonderland”

опубліковано 16 черв. 2017 р., 03:05 Наталья Бережная   [ оновлено 17 черв. 2017 р., 01:02 ]

     
     
Весело та цікаво промайнули 10 днів у пришкільному англомовному таборі “Wonderland” у ЗОШ № 11. 25 учнів 5-6 класів мали змогу відпочити з користю , вивчаючи англійську мову. Цього року робота проводилася за напрямком «Спорт та здоров’я». 
 
 
 
        Основними завданнями табору було:
    - оздоровлення кожної дитини, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг та систематичні заняття фізкультурою та спортом;
    - виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові
знання, вміння, навички;
    - отримання мотивації для подальшого вивчення іноземної мови;
    - подолання мовного бар’єру ;
    - підвищення рівня мовної та мовленнєвої компетенції ;
    - набуття навичок усного мовлення та досвіду комунікативного спілкування:
    - розвиток творчого потенціалу учнів 
 
 
        Колектив учителів англійської мови Даценко С.П., Бондаренко Т.В., Жадан Я.В. працював за планом роботи, в якому кожен день мав тематичну назву та передбачав заходи відповідно до напрямків діяльності. Заняття проводились переважно на свіжому повітрі ,в ігровій формі з використанням інтерактивних форм роботи (робота в парах, групах, командах , рольові ігри, інсценізація, римівки, вірші,пісні, перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення, фізкультхвилинки, рухливі ігри, проектні роботи ) Вихованці об’єдналися в два загони «Firework» та «Sherlock Holmes».
  
 
  
  
 
 
         Кожен загін мав свій девіз, речівку, пісню, емблему. Діти брали активну участь у змаганнях та мали змогу продемонструвати набуті знання з іноземної мови. Найактивніші учні були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.

Звіт керівника закладу

опубліковано 15 черв. 2017 р., 23:22 Наталья Бережная   [ оновлено 17 черв. 2017 р., 00:47 ]

Звіт керівника закладу 
        15 червня 2017 року відбувся звіт керівника закладу Сергієнко Олени Миколаївни перед педагогічним коллективом, батьківським комітетом та громадськістю. 
  
        На звіті були присутні методист із психологічної служби відділу освіти Охтирської міської ради Коваль Тетяна Миколаївна, представники педагогічного, батьківського та учнівського колективів. 
 
 
        У своїй доповіді Олена Миколаївна підвела підсумки роботи колективу школи за 2016-2017 навчальний рік, проаналізувала результати навчальних досягнень учнів, методичної та виховної роботи, ознайомила із досягненнями вихованців в олімпіадах, у конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, обласних та Всеукраїнських конкурсах, а також надала інформацію про фінансово-господарську діяльність. Розповіла про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в закладі, про вжиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу. 
 
 
        Слова подяки за постійну підтримку, розуміння, професійні та організаторські якості Олени Миколаївни висловили члени педагогічного колективу, батьки та учні.
За результатами таємного голосування роботу директора школи Сергієнко О.М. було визнано одноголосно «задовільною».
        Бажаємо Олені Миколаївні професійного зростання, творчої наснаги, міцного здоров’я, сил та енергії у втіленні нових ідей та задумів на благо школи, заради якої вона працює і живе.

Фото-звіт табору "Перлина"

опубліковано 12 черв. 2017 р., 22:55 Наталья Бережная   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 02:44 ]

29.05.2017 ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВ 
Кличе табір нас 
Познайомитись вже час! 
  

30.05.2017 ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ
Дуже любим малювати, 
Саморобки виготовляти, 
Маємо умілі руки, 
В таборі не маєм скуки. 
 
 

31.05.2017 ДЕНЬ ТАБОРУ 
Ми відкриваємо сьогодні табір, 
І Ми — найкращі жителі у нім! 
Будуть ігри та забави, 
Свята, танці і пісні. 
Відпочинемо на славу... 
Бо ми просто молодці! 
  

01.06. 2017 ДЕНЬ ДИТИНСТВА 
Щасливе дитинство – це друзів багато, 
З якими і будні минають, як свято! 
Це щедрі сюрпризи і здійснені мрії, 
Казкові бажання і щирі надії… 
 
  
 

02.06.2017 ДЕНЬ ПАТРІОТА 
МИ - українці! 
Гордимося й радіємо, 
Що рідною мовою 
Ми володіємо, 
Шевченковим словом 
Вмієм писати 
Слова мелодійні 
І вірші складати… 
  

06.06.2017 ДЕНЬ ТАЄМНИЦЬ ПРИРОДИ 
Краса природи – справжнє диво. 
Все неповторне і живе. 
І всюди казка ожива!.. 

07.06.2017 ДЕНЬ ТУРИЗМУ ТА СПОРТУ 
Спорт — основа усього на світі, 
Здоровими бути бажають всі діти! 
 
 

08.06.2017 ДЕНЬ ІМЕНИННИКА 
Будуть ігри тут і сміх. 
Тут ми будемо вітати 
Іменинників своїх... 

09.06.2017 ДЕНЬ РОМАНТИКИ 
Солодка парочка… 
Без любові не можна жити… 

12.06.2017 ДЕНЬ ПОПЕЛЮШОК 
Кожен з нас давно вже знає: 
Ви, дівчата, — просто клас! 
І у таборі «перлина» 
Ми вітаємо всіх вас! 
  

13.06.2017 ДЕНЬ ПРИНЦІВ 
Наші хлопці – просто клас, 
І здивують, мабуть, вас. 
Бо вони у нас – чудові, сильні, дружні, 
Просто кльові! 
 
 

14.06.2017 ДЕНЬ ІНДІАНЦЯ 
Нові імена у нас сьогодні - 
Швидка Косуля, Зірке око, 
Гострий зуб і Кіготь Лева, 
Всі ми – індіанське плем’я! 
 
 

15.06.2017 ДЕНЬ ШУКАЧІВ СКАРБІВ 
Сьогодні в нас цікава гра – 
Змагатиметься дітвора 
В умінні міркувати, 
А деколи і хитрувати. 
Уважним бути, не зітхати, 
І скарби шукати! 
 
 

16.06.2017 ДЕНЬ ЗАКРИТТЯ ТАБОРУ 
Ой, як сонечко світить довкола 
І тануть хмарки вгорі. 
Сьогодні із сумом у серці 
Прощаємось з табором ми! 
Ми цієї радості 
Зроду не забудемо. 
Табір, до побачення, 
І за все спасибі!
 
 
    
  

Оголошення

опубліковано 1 черв. 2017 р., 13:01 Наталья Бережная

Звіт керівника 
Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, 
Сергієнко Олени Миколаївни,
 перед педагогічним колективом та громадськістю 
відбудеться 15 червня 2017 року о 13:00 годині 
у приміщенні Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

Останній дзвінок 2017

опубліковано 26 трав. 2017 р., 12:12 Наталья Бережная   [ оновлено 12 черв. 2017 р., 22:35 ]

Звідсіль, від шкільного порога 
Відправимось ми у політ.
Нас виведе світла дорога
В широкий і радісний світ.
Натхненно ми будем летіти
До мрій заповітних в житті. 
        В цей день усі – дорослі й діти – стають трішки іншими. Букети квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – це все свято Останнього дзвоника. 26 травня 2017 у навчальному закладі пролунав останній дзвінок, який сповістив учнів про закінчення ще одного навчального року, а для одинадцятикласників продзвенів востаннє в рідній школі й повів їх у доросле життя.
        Під час урочистої частини директор школи Сергієнко О.М. привітала усіх присутніх зі святом, побажала гарного відпочинку та вручила учням школи грамоти і дипломи за перемогу у різноманітних конкурсах та олімпіадах.
        На святі були присутні методист відділу освіти Охтирської міської ради Сергієнко Н.Ю, начальник відділу культури та туризму Охтирської міської ради Бабарикіна Л.П., заступник комісара Великописарівського районного військкомату, учасник антитерористичної операції на Сході країни Панфілов О.І., які привітали учнівський і педагогічний колективи із закінченням навчального року.
        Право подати останній шкільний дзвінок було надано першокласникам Воробйову Івану, Соловей Алісі та випускниці, неодноразовій переможниці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, відмінниці у навчанні Пилипко Катерині.
        Щиро вітаємо учнів та вчителів зі святом, бажаємо за літо набратись багато позитивних спогадів та емоцій, а у вересні повернутись з новими силами до стін рідної школи!!!

Вальс

  
  
  

День здоров'я

опубліковано 26 трав. 2017 р., 12:10 Наталья Бережная   [ оновлено 12 черв. 2017 р., 23:45 ]

        «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Особливої уваги потребує молоде покоління, від його усвідомлення цінностей здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя залежить майбутнє нашої держави. З цією метою у навчальному закладі 25 травня 2017 року було проведений День здоров’я у формі спортивного квесту. 
 
 
        Спортивне свято розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій діти ознайомилися з планом його проведення і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. По команді вчителя фізкультури Соловйова В.В. команди розійшлися по різнорівневим маршрутам.
 
 
        Кращими серед початкової ланки стали учні 2-Б та 3-Б класів. Учні 5-А класу отримали перемогу у середній школі. Кращими спортсменами старшої ланки стали учні 9-Б класу. 
  
        День був насичений, цікавий та змістовний, учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому!

День Європи

опубліковано 24 трав. 2017 р., 02:43 Наталья Бережная   [ оновлено 24 трав. 2017 р., 12:31 ]

        19.05.2017 в навчальному закладі, на виконання плану заходів до Дня Європи, було проведено урочисту лінійку під девізом «Україна - це Європа», котру приготували активісти шкільного учнівського самоврядування. Вони будують своє європейське майбутнє вже сьогодні. Доказом цього є вибори президента шкільної республіки «Ровесник» - знаменної події в шкільному житті, бо саме так формуються європейські цінності: свобода, рівність, незалежність. На урочистій лінійці відбулася передача повноважень екс-президента шкільної республіки новообраному, учню 10 класу, Батюку Б., який прийняв присягу щодо виконання своїх обов’язків. 
     
        У цей день у рамках навчального закладу Україна презентувала себе як європейська держава. Тому, із метою популяризації українських культурних та духовних традицій у європейському світі, проводився ярмарок українських страв, де найактивнішими були учні 8-Б, 1-А, 3-Б, 8-А та 5-Б класів.

Всесвітній день вишиванки

опубліковано 24 трав. 2017 р., 02:41 Наталья Бережная   [ оновлено 25 трав. 2017 р., 02:01 ]

        18 травня Всесвітній день вишиванки – свято, що має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. За останні роки воно набуло масштабного рівня. Учні нашого начального закладу теж долучилися до загальноміських заходів, присвячених цьому дню.
 
 

1-10 of 278