Головна сторінка

Акція "Серце в дарунок"

опубліковано Наталья Бережная


День Святого Валентина

опубліковано Наталья Бережная   [ оновлено ]

День Святого Валентина 
        14 лютого – день, що дарує справжнє відчуття щастя та романтики. Дитячі посмішки, загадкові погляди та метушня створили теплу та душевну атмосферу у школі. У цей день у школі працювала пошта «With love to you», тому бажаючі мали змогу привітати будь-кого святковою валентинкою. А з найкращих листівок-валентинок учні оформили виставку. Представники учнівського самоврядування підготували і провели акцію «Серце в дарунок», під час якої вітали звичайних перехожих святковими листівками. Учні 9 класу підготували святкову фотозону. Для учнів 7-8 кл. була проведена конкурсно-розважальна програма «Ідеальна пара». Пари змагалися у віршуванні, танцях, театральних та інтелектуальних конкурсах. У номінації «Ідеальна пара» перемогли учні 8 класу Чернігова Анастасія та Трофімов Дмитро, у номінації «Міс та Містер талановитість» - учні 7-Б класу Бондар Єлизавета та Саєнко Максим, у номінації «Міс та Містер інтелектуальність» - учні 7-А класу Кобзар Алла та Олійник Денис. Вечір продовжився веселою дискотекою.

Акція на підтримку Богдана Небилиці

опубліковано Наталья Бережная   [ оновлено ]

Підтримуємо наших героїв! 
        Командир захопленого росіянами малого броньованого артилерійського катеру "Нікополь" Богдан Небилиця наразі перебуває у російській в’язниці. Учні нашої школи цікавляться інформацією про наших земляків-героїв. З метою підтримки Богдана Небилиці у нашому закладі було проведено інформаційні п’ятихвилинки «Богдан Небилиця - земляк-патріот», години патріотичної слави «Знаймо наших земляків», флешмоб «Українські моряки - справжні патріоти» та челендж «Кораблик». Ми щиро підтримуємо і вболіваємо за долю військовополоненого. Бажаємо йому сил, терпіння, мужності, витримки та швидкого повернення додому до своїх близьких!

Волонтерська робота

опубліковано Наталья Бережная


"Стоп булінг!"

опубліковано 8 лют. 2019 р., 04:12 Наталья Бережная

Тиждень зарубіжної літератури в школі

опубліковано 30 січ. 2019 р., 03:56 Наталья Бережная   [ оновлено 7 лют. 2019 р., 04:41 ]

Тиждень зарубіжної літератури в школі 
        Предметні тижні – справжні свята в школі. Панує піднесений настрій, тому що це результат спільної творчої праці вчителів і учнів.
        З метою розвитку інтересу учнів до вивчення предмета, виховання любові до кращих зразків зарубіжної літератури, сприяння розвитку читацької культури, активізації позакласної роботи з обдарованими та здібними дітьми, творчої діяльності вчителів в закладі пройшов Тиждень зарубіжної літератури.
        Упродовж тижня учні 5-11-х класів проводили літературні хвилинки «Митець і Україна», на яких читали твори зарубіжних письменників: А. Чехова, М. Гоголя, М. Рільке, О. Пушкіна та ін. Можна відзначити, що кращими читцями були учні 9 та 11 класів. 
   
 
        21 січня відбувся інформ-дайджест «Митці зарубіжної літератури про Україну». Учнями 7-11-х класів був оформлений стенд, на якому розміщена цікава інформація, висловлювання митців зарубіжної літератури про Україну. Слід відмітити працю таких учнів, як Сопітько В., Оксанич М., Колоснікової Д., Харченко Л. 
  
  
        22 січня дев’ятикласниками було виготовлено колаж « Зупинися, мить, ти прекрасна». Справжніми майстрами були учні Овчаренко С., Різніченко Є., Ткаченко В., Богатир А.
        23 січня відбулися олімпійські ігри в країні байок серед шестикласників. Учні показали гарні знання про авторів творів, змагалися в декламуванні байок напам’ять. Але творчість і майстерність виявили, коли за допомогою пантоміми розкривали зміст байки. Найталановитішими акторами були Кириченко Д., Альохін Є.
        Учні 11 класу взяли участь у конкурсі «Зарубіжна література в кросвордах».
        24 січня відбувся конкурс на кращий лепбук «Пурпурові вітрила моїх мрій» серед учнів 7-х класів. Це було справжнє свято, на якому учні показали свою майстерність та творчість. Але як і в кожному конкурсі були кращі із кращих, це Кобзар А., Кобзар І., Грєхова В., Міщенко Т., Бондарь Є., Сологуб М. 
        А учні 5-х класів відвідали шкільний кінозал, де мали можливість переглянути кращі екранізації казок О. Пушкіна. Школярі відкрили для себе чудовий світ творчості російського поета.
        25 січня учні 10-го класу представили презентації екранізацій романів зарубіжних письменників. Можна було переглянути твори Ф. Достоєвського, О. Уайльда, А. Чехова, Ф. Стендаля. Найкращими визнано презентації Оксанич М., Сукачова Н., Харченко Ю., Павлюк І. та Шаркової К.
        Цього ж дня у 8 класі відбулася інтелектуальна гра «Дари античності». Учні пригадали найкращі літературні твори цього надзвичайного культурного періоду, створювали рекламу, виступали від імені міфологічних героїв. Найактивнішими були Рудіченко Є., Білоус Є., Сергієнко Є.
        Предметний тиждень дав можливість ще раз торкнутися дивовижного світу зарубіжної літератури, пригадати вивчені твори, проаналізувати вчинки художніх персонажів, розвивати навички образотворчого мистецтва, логічне мислення, уміння читати і насолоджуватися художніми творами.

Тиждень українознавства

опубліковано 28 січ. 2019 р., 01:45 Наталья Бережная   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 05:16 ]

Плекаємо українську ідентичність 
Нема без кореня рослини, 
а нас, людей, без Батьківщини. 
        Саме під таким гаслом з 21.02.19 по 25.02.19 пройшов у нашій школі Тиждень українознавства.
        У рамках тижня були заплановані та проведені заходи, що дали змогу учням долучитися до витоків історії, культури, традицій нашого народу. Протягом тижня у шкільній бібліотеці працювала виставка літератури «Розквітай, прекрасна Україно, рідна земле, матінко моя» та змінна виставка в кабінеті української мови «Культура і побут населення України». Молодші учні відкривали для себе світ українських оберегів в ході історико-етнографічної гри «Наші обереги». «Секрети української обрядової кухні» дізнавалися учні 5-6 кл. в ході народознавчої оповідки. Представники учнівського самоврядування провели флешмоб «Говоримо українською» та долучилися до міського флешмобу, присвяченому Дню соборності України. Підсумком тижня стала виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Мистецька палітра нашого народу».
        Формування національної свідомості підростаючого покоління, відчуття своєї приналежності до величного українського народу, гордості за свій народ – головне завдання сьогодення.
   
  

Вернуться к редактированиюФлешмоб Говоріть українською

Вітаємо!

опубліковано 27 січ. 2019 р., 23:43 Наталья Бережная


Подяка!

опубліковано 24 січ. 2019 р., 23:52 Наталья Бережная   [ оновлено 27 січ. 2019 р., 10:02 ]

Подяка
        Рідна школа назавжди залишає слід у серці кожної людини, і саме тому життєва стежина часто веде вдячних випускників до її стін. Депутат Охтирської міської ради, колишній учень школи № 11 Андрій Михайлович Неофітний – людина, яка цікавиться нашим життям і нашими проблемами. Цього навчального року Неофітний А.М. спрямував кошти у сумі 45 тисяч гривень, виділені йому на виконання депутатських повноважень, на заміну вікон в кабінетах української мови, фізики та майстерні для дівчаток, адже через старі вікна витрачалося багато тепла, і підтримувати оптимальний температурний режим було досить складно. Частина цих коштів була направлена на придбання жарової шафи для потреб шкільної їдальні.
        Висловлюємо щирі слова подяки Андрію Михайловичу за небайдуже ставлення до проблем закладу, турботу про затишок та здорове харчування школярів.
         

Привітання з Новим роком!

опубліковано 4 січ. 2019 р., 00:23 Наталья Бережная

1-10 of 435