Головна сторінка

Фестиваль патріотичної пісні «Лийся дзвінко, українська пісне!»

опубліковано Наталья Бережная   [ оновлено ]

        11.10. відбувся загальношкільний фестиваль патріотичної пісні «Лийся дзвінко, українська пісне!», присвячений Дню захисника України. Ми мали можливість доторкнутися серцями до сокровенного, до вічного, відчути свою приналежність до співочого народу і довести що сучасні українці не втратили любові до пісні. Учні із задоволенням виконували і народні українські пісні, і сучасні, співали про мирне небо і світ без війни, про вільну, сильну і незалежну Україну. Українські мелодії дають можливість нашим талантам розкриватися і дарувати гарний настрій.
  
  
  
 
 

День працівників освіти

опубліковано 8 жовт. 2018 р., 23:36 Наталья Бережная   [ оновлено 10 жовт. 2018 р., 09:37 ]

        05.09 у нашій школі  відсвяткували День працівників освіти. У цей день була проведена акція "Вшануймо працю вчителя-пенсіонера",  класні керівники разом з учнями підготували виставку квіткових композицій на тему "Де ще знайти таку красу?..". Усіх педагогів учні привітали  на святковому концерті, подарувавши своїми виступами море позитиву та незабутніх емоцій.
  
  
  
  
  

Місячник позашкілля

опубліковано 8 жовт. 2018 р., 23:35 Наталья Бережная   [ оновлено ]

        З метою виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення Дня позашкільника» у школі проходив Тиждень позашкільної освіти. У рамках тижня було проведено такі заходи: майстер-класи від керівників гурткової роботи ОМЦДЮТ МАН, «Скарбничка творчості» від гуртка «Український оберіг».

   
        
  
  
  

Вітаємо!

опубліковано 8 жовт. 2018 р., 23:34 Наталья Бережная   [ оновлено 10 жовт. 2018 р., 11:33 ]

Батюк Ользі Григорівні присвоєно Почесне звання 
«Заслужений учитель України» 
        За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Батюк Ользі Григорівні, учителю біології, Указом Президента України присвоєно Почесне звання «Заслужений учитель України».
        Ольга Григорівна на посаді вчителя біології в закладі працює з 1990 року. Вона має кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії», звання «старший вчитель». З 2007 року щорічно отримує Подяки Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за високий рівень підготовки учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у 2017 році нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України.
        Особливу увагу Ольга Григорівна приділяє індивідуальному підходу до розвитку здібностей своїх учнів, які неодноразово ставали призерами І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. Так, Харченко Т. чотири роки поспіль, починаючи з 2011 року, виборював третє призове місце у ІІІ (обласному етапі) олімпіади з біології. Пилипко К., починаючи з 2013 року, постійно виборювала призові місця у ІІІ (обласному етапі) з біології. Переможцями ІІІ етапу з 2017 року стали Попова А. та Шаркова К. Починаючи з 2014 року її учні Харченко Т. та Пилипко К. ставали переможцями ІV етапу олімпіади з біології. У 2017 році Пилипко Катерина стала бронзовим призером на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології.
        Одинадцятикласники показують високі результати в зовнішньому незалежному оцінюванні з біології.      
        Ольго Григорівно!
        Значну частину свого життя Ви віддали вихованню молодого покоління. Ця нагорода гідна оцінка Вашого рівня знань у професії та результатів у роботі. Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай ця нагорода додасть Вам віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!
        Бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання!
        Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя, нових творчих злетів!

Святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Вітаємо!

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 23:13 Наталья Бережная

Тиждень інформатики

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 05:11 Наталья Бережная   [ оновлено 10 жовт. 2018 р., 09:45 ]

Тиждень інформатики в закладі 
        З метою розвитку пізнавальних інтересів, інтелектуальних та творчих здібностей учнів в інформаційній діяльності, подальшого використання набутих знань у практичній діяльності, формування інформаційної культури спілкування, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності вчителів в закладі пройшов Тиждень інформатики. 
  
        Протягом Тижня були проведені цікаві заходи та нестандартні уроки:
    − інтелектуальна гра «У пошуках скарбів» для учнів 2 класу;
    − для учнів 3 класів - вікторина «Подорож до Комп’ютерленду»;
    − інтелектуальна гра «Комп’ютер наш помічник і суперник» для учнів 4 класу;
    − п’ятикласники взяли участь в айк`ю-батлі «Веселий джойстик»; 
 
    − брейн-ринг «Найкращий інформатик» для учнів 6 класу;
    − для молодших школярів пройшов конкурс малюнків «Комп’ютер – мій друг», для учнів 5-7 класів конкурс малюнків растрової графіки «Розфарбуй життя», де вихованці проявили свою креативність та творчий підхід;
    − учні 8-9 класів під час онлайн-квесту «Інфоманія» познайомилися з правилами безпечного користування Інтернетом;
    − старшокласники взяли участь у конкурсі онлайн-проектів «Моя рідна школа»;
 
    − протягом тижня учні початкової школи переглянули мультфільм «Безпечний Інтернет»; 
    − для педагогів було проведено майстер-клас «Я роблю це так…», де вчителі познайомилися з можливостями хмарного середовища Google Диску. 
   
        У проведенні Тижня інформатики участь взяли всі учні закладу. Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками.

Місячник профілактики дорожнього руху

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 05:11 Наталья Бережная   [ оновлено 9 жовт. 2018 р., 01:39 ]

        Протягом літніх канікул ритм життя дітей дещо змінюється і, звичайно, вони трішки забули про безпеку руху. Саме тому слід постійно повторювати такі прості і всім відомі правила дорожнього руху.
        Із 03.09 по 28.09 у школі тривав місячник профілактики дорожнього руху «Увага! Діти - на дорозі!». У рамках місячника були проведені заходи, спрямовані на підвищення інформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дотримання правил дорожнього руху. Учні брали участь у оформленні виставки тематичних малюнків, були проведені інформаційно-ігрові п’ятихвилинки. Учні початкових класів виготовляли маршрутні листи «Мій шлях від школи додому». Класні керівники з учнями відпрацьовували практичні дії по дотриманню правил дорожнього руху.
  
  
  
  
    
 
   

День миру

опубліковано 26 вер. 2018 р., 23:01 Наталья Бережная   [ оновлено 26 вер. 2018 р., 23:37 ]

Нам мир потрібен… 
        Що може бути милозвучніше, ніж дитячій дзвінкий сміх? Що може бути приємнішим, ніж дитяча посмішка? Щаслива дитина – мрія кожної людини на всій планеті. Зростати в мирі, радіти блакитному мирному небу хоче кожна людина. Тому 21 вересня у нашій школі відзначили День миру. Учні 1-4 класів із великим задоволенням виконали малюнки на асфальті «Ми хочемо миру…». Протягом тижня учні початкової та середньої ланки брали участь у майстер класах з виготовлення голубів – символу миру. Учениці 10-11 класу долучилися до міської акції «Ми за мир» і дарували жителям міста паперових голубів.

День миру

  
  
  
  
 
   
  

Вітаємо

опубліковано 24 вер. 2018 р., 01:24 Наталья Бережная   [ оновлено 24 вер. 2018 р., 04:56 ]

День батька

опубліковано 19 вер. 2018 р., 13:04 Наталья Бережная   [ оновлено 20 вер. 2018 р., 03:11 ]

Татова любов – мов океан, де ні дна, ні берега земного… 
        17.09.2018 року у нашому закладі освіти відсвяткували День батька. «Я люблю свого тата!» - так промовив у цей день кожен школяр. У шкільному флешмобі об’єдналися учні 1-4 класів, щоб висловити любов до своїх татусів. Учні 5-11 класів оформили фотовиставку «Спільне фото з татком». З креативом до цього підійшли і учні початкової ланки – разом зі своїми вчителями виготовили фотоколажі «Наші класні тата». Протягом дня учні 8 класу провели акцію «#_тато_може…», де кожен мав визначити татові вміння. 

Татова любов – мов океан, де ні дна, ні берега земного…

        Коли для дитини люблячий турботливий батько робить все, не варто забувати дякувати йому! Ми переконані, що найкращий подарунок - це відмінний настрій, турбота і увага, приємні слова. Якомога більше посміхайтеся, радійте життю, дякуйте словами!
 
 
 
  

1-10 of 395