Практичний психолог, соц. педагог
Акція: "Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ!".
Життя любить того, хто за нього бореться, а нищить того, хто йому піддається. З учнями 5-9 класів було проведено профілактичне заняття "Цінність нашого життя". Створили "Банку життя, у яку помістили воду, пісок, каміння та крупи!
Профілактичне заняття з елементами тренінгу: "Наше здоров'я - наш скарб! Режим дня".
З учнями 4-го класу виготовили колаж "Корисна та шкідлива їжа".
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Під керівництвом практичного психолога було проведено профілактичну бесіду з елементами тренінгу на тему: "ВІЛ-СНІД. Молодь за здоровий спосіб життя! ". В знак підтримки та небайдужості учні Новинського ЗЗСО I-II ст. зробили колаж із червоної стрічки! Розглянули різноманітні життєві ситуації, шляхи передачі та способи захисту себе від ВІЛ-інфекції /СНІДу.
"Ми навчилися літати як птахи, плавати як риби, залишилося навчитися жити як люди" - Антуан де Сент-Екзюпері.
З 25 листопада по 10 грудня проходить АКЦІЯ "16 днів проти НАСИЛЬСТВА". А ти проти?
Шкільна сім'я активно підтримала акцію, у якій кожен учень класу відмалював свою долоньку в знак проти насильства.
З 25 листопада по 10 грудня здобувачі освіти 1-9 класів взяли активну участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства".Протягом листопада-грудня використовувалися такі напрями діяльності з учасниками освітнього процесу закладу освіти: а саме: діагностика (онлайн-анкета «Цькування у закладі освіти», «Інтернет-залежність учнів» (за К. Янгом)), профілактика (бесіда «Протидія булінгу в закладі освіти»), просвіта (але огічна година з елементами тренінгу на тему: «Стоп булінг! Кібербулінг!»).
Учні 1-4 класів взяли активну участь у створенні стінгазети «Кольорові долоньки». З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді з учнями 8 класу долучилися до акції «Синя стрічка» – запобігання насильства над дітьми.
Дані заходи сприяють формуванню в учнів відповідальності за свої вчинки, поваги та гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків. Кожна людина, щоб не стати жорстокою, байдужою, з дитинства повинна розвивати в собі позитивні, добрі риси характеру, вчитися стримувати агресію.
20_листопада_Всесвітній_День_Дитини
Протягом тижня у Новинському ЗЗСО відбулася "Подорож у країну прав дитини".
Символом дитячої подорожі були крила: одне крило це обов'язки дитини, а інше - права!
Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства! І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.
В умовах карантину практичний психолог та соціальний педагог закладу освіти працює дистанційно, а саме:
– інформує про проведення (онлайн) тематичних психологічних вебінарів, конференцій,навчальних проєктів тощо;
– організовує проведення (онлайн) групових та індивідуальних консультацій для батьків, педагогів (тематичних або за запитом);
– систематично викладає просвітницьку інформацію для батьків;
– здійснює систематичну комунікацію з батьками та педагогічним колективом в соцмережах й інших групах;
– рекомендує доступні для самостійного застосування батьками методики щодо зниження рівня тривожності дітей, вправи з психогімнастики, рухливі, розвивальні ігри тощо;
– інформує про літературу та художні фільми (мультфільми) для спільного перегляду батьків і підлітків (дітей), гот запитання для наступного обговорення прочитаного й побаченого;
– рекомендує батькам, педагогам книги щодо підвищення рівня їх педагогічної компетенції, які можна читати на інтернет ресурсах безкоштовно.
Дотримуйтесь правил психологічної безпеки в процесі професійної діяльності. Важливо пам’ятати, що іноді майже немає можливості вплинути на зовнішні обставини та умови, які сприяють стресу й спричиняють/можуть спричинити вигорання.
Дбайте про себе, щоб мати змогу піклуватися про інших!
Бажаємо всім вам бути здоровими та проявити здатність і змогу ефективно працювати в дистанційному режимі.
Частіше нагадуйте собі, що карантин – це тимчасово.
Будьте здорові!!!