Головна

                                                                 
                                           Вас на сайті нашої бібліотеки
                                                           і запрошуємо до користування її ресурсами!

                                                                               Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки,
                                    який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.


  14 жовтня в нашій країні відзначався День захисника України. Це свято вшановує мужність та відданість тих, хто у теперішні тяжкі для нашого народу дні бореться з ворогом за мир, охороняє цілісність і незалежність нашої держави. Працівники районної бібліотеки з нагоди свята запросили 
Володимира Івановича Мігащука, учасника антитерористичної операції, на зустріч з учнями Новоархангельського НВК "Загальноосвітня школа – гімназія" Новоархангельського НВО № 1. Володимир Іванович ділився з учнями спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

     Напередодні відзначення Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни у районній бібліотеці відбувся історичний екскурс "Козацькою країною".       2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, саме цій події присвячено ряд заходів, які проводились у районній бібліотеці. Цього разу у нас відбулось справжнє "Що? Де? Коли?" на тему англійська мова, країни Британії, визначні люди, місця та події.
Літо вступило у свої права, а це значить прийшла пора канікул, розваг та відпочинку. До районної бібліотеки завітали учні вже шостих класів НВК «загальноосвітня школа – гімназія».
В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радощів та веселощів. Новоархангельська районна бібліотека долучилась до святкувань, які проводились біля районного будинку культури.

З метою донести до українців національні надбання різних країн європейської цивілізації, працівники районної бібліотеки провели День Європи 24 травня з учнями 8 класу Новоархангельського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

20 травня у районній бібліотеці відбулась презентація патріотичного проекту «Наші каменярі»Героями відео стали учасники АТО з Новоархангельського району... 
30-й рік лунає чорнобильський дзвін над багатостраждальною Україною. Болить, не заживає чорнобильська рана. Чорнобиль пред'явив нам суворий рахунок, рахунок, який вимірюється найдорожчим - людським життям.

    
                              
У Всесвітній День Землі бібліотекарі районної бібліотеки вийшли на вулицю з виставкою-закликом "Чорнобиль. Життя довжиною в 30 років" аби продемонструвати людям до яких непоправних наслідків призводить нехтування природою.

                 22 квітня  детальніше

8 березня – чудова нагода аби зібратися всім колективом, поспілкуватися, згадати молоді роки, поділитися радощами і тривогами.

З метою поглиблення знань про Україну, як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями у районній бібліотеці відбулася історична година «День Соборності України».