Візитка

 
Сайт є загальнодоступним електронним інформаційним ресурсом бібліотеки, 
                                               який призначений для оперативного задоволення інформаційних запитів усіх категорій користувачів.
                                               

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зима – пора року, яка вміє дарувати приємні емоції та незабутні враження, адже саме в цей період ми відзначаємо найбільші й найулюбленіші свята усього світу, які пов’язані з самобутніми традиціями й звичаями. 

 Районна бібліотека запросила гостей на сільські посиденьки «Різдвяні традиції української кухні» аби разом відсвяткувати новорічно-різдвяні свята. Так як, зимовим святам передують приготування різноманітних страв, бібліотекар Олена Тригуб познайомила присутніх з традиційним святковим меню українців, більшість з учасників ділилися секретами приготування своїх улюблених святкових страв.


11 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день «Дякую». В Україні цей день став святковим з 2008 року. Особливих традицій у святкуванні цього дня поки немає. Єдине – бажано якомога частіше говорити слово «Дякую» аби дякувати усім близьким та рідним, хто поруч із вами, хто вам небайдужий за те що вони є і роблять нас сильнішими.

детальніше

    3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

    Працівники районної бібліотеки провели захід сеанс доброти під назвою "Крок назустріч". До участі бібліотекарі запросили учнів 10 класу Новоархангельського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ степенів – гімназія».

В Україні щорічно в четверту суботу листопада, згідно з Указом Президента України, відзначається День пам’яті жертв Голодоморів.

В цей день традиційно громадяни нашої країни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

     Напередодні пам’ятного дня Новоархангельська районна бібліотека провела годину пам’яті «Чорний птах гіркої пам’яті».

     9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в об'єднанні українського суспільства, спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти. Працівники бібліотеки прийняли участь у заходах з нагоди Дня української писемності та мови, які відбувалися у Новоархангельській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Новоархангельського навчально-виховного об'єднання № 2.


    14 жовтня українська спільнота відзначає День захисника України. Це свято започатковане в 2014 році, згідно з указом Президента України Петра Порошенка, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, спри­ян­ня даль­шо­му зміцненню патріотичного духу у суспільстві.Напередодні Дня захисника України в районній бібліотеці відбулася година слави «Герої живуть серед нас». 
     

    Враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий  внесок у сучасний процес державотворення, установлено День Українського козацтва, який відзначається щорічно 14 жовтня – в день свята Покрови Пречистої Богородиці.
     З нагоди свята працівники районної бібліотеки завітали до Професійно-технічного училища № 30 села Торговиця аби занурити учнів у історичний екскурс «Козацькою країною».

Comments