Інформація

21 квітня 2018 р. відбулася XХIІІ Обласна олімпіада з математики на базі Львівського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. В.Лазаряна.

В олімпіаді прийняли участь 47 студентів з 24 навчальних закладів міста Львова та області у трьох номінаціях: математика 1 курс, математика 2 курс та вища математика.

Відкрила олімпіаду голова обласного методичного об’єднання викладачів математики Наталя Сулик. З привітальним словом до учасників з перемогою у першому етапі та побажанням перемоги у другому етапі звернулася заступник з навчальної роботи коледжу Данилик Зоряна Зенонівна.

Переможцями олімпіади стали:

У номінації Математика-1 курс:

І місце – Матвіїв Богдан Романович (Технічний коледж НУЛП, Шеремет Христина Богданівна);

ІІ місце – Войчишин Ірина Богданівна (Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича, Долинюк Мирослава Миронівна), Крутяк Дарія Олегівна (Савчин Роман Олегович);

ІІІ місце – Липська Анастасія Володимирівна (Львівський коледж «Інфокомунікації» НУ «Львівська політехніка», Зубик Ольга Степанівна),  Волобуєв Артем Ігорович (Технологічний коледж НУ«Львівська політехніка», Гембара Ганна Антонівна), Лесишак Денис Іванович (Бучин Марія Миколаївна).

У номінації Математика – 2 курс:

І місце – Синявський Юрій Романович (Технічний коледж НУЛП, Васіна Людмила Степанівна);

ІІ місце –Сеньків Галина Богданівна (Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича, Долинюк Мирослава Миронівна), Альфавіцький Ростислав Андрійович (Технічний коледж НУЛП, Мохонько Валентина Дмитрівна);

ІІІ місце – Кучма Марта Ігорівна (Львівський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім.ак.В.Лазаряна, Шимків Галина Євгенівна), Федочинська Олена Тарасівна (Львівський техніко-економічний коледж НУ Львівська Політехніка, Сулик Наталія Ярославівна), Лях Іван Іванович (Технічний коледж НУЛП, Васіна Людмила Степанівна).

У номінації Вища математика:

І місце – Вовк Наталія Романівна (Червоноградський гірничо-економічний коледж, Захарко Галина Романівна);

ІІ місце – Гальович Христина Іванівна (Львівський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім.ак.В.Лазаряна, Сеник Ольга Ігорівна;

ІІІ місце – Касараб Роман Петрович (Технічний коледж НУЛП, Данчишин Ірина Петрівна), Дутковський Дмитро Святославович (Львівський коледж Державного університету телекомунікацій, Литвин Ірина Іванівна).

 Вітаю студентів та викладачів з перемогою! Дякую усім за роботу!

              
Comments