Історія закладу

У 1977 році за державні кошти у Колодіївці споруджено нове сучасне приміщення школи (у старому приміщенні на даний час розміщується монастир). Це типова триповерхова споруда з окремим корпусом для початкових класів, їдальнею, актовим і спортивним залами, автономною котельнею. У різні роки тут навчалось 111-350 учнів не тільки з сіл Колодіївки та Панасівки, але і з М.Ходачкова, Жеребок, Галущинців, Магдаліївки, Поплавів, Скалата.


На даний час засновником школи є – Скалатська міська рада. Форма власності – комунальна. Колектив вчителів сформований переважно з місцевих мешканців, а також вихідців із навколишніх сіл та м.Скалата.


Директори школи

1. Сікора Августина Михайлівна 1978 (призначена у 1973 році, ще працюючи в старому приміщенні школи) – 1980;

2. Стронський Генріх Йосипович: 1980 – 1982 рр.;

3. Журавель Анатолій Гаврилович: 1982 – 1992 рр.;

4. Перегінець Михайло Васильович: 1992 – 2005 рр.;

5. Комуніцький Анатолій Романович: 2005 - посьогоднішній день.

Коротка історія про педагогічний колектив

З кінця жовтня 2005 року посаду директора обіймає Комуніцький Анатолій Романович, за фахом – вчитель математики та основ інформатики, «вища кваліфікаційна категорія».

Сковерська Світлана Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом – вчитель початкових класів, «вища кваліфікаційна категорія».

Сень Оксана Михайлівна – заступник директора з виховної роботи. За фахом – вчитель української мови та літератури, «вища кваліфікаційна категорія».

За роки існування школи вийшли у самостійне життя ціле село випускників. Школа дала путівку в життя лікарям, економістам, зв'язківцям, банкірам, юристам. Особливо гордиться школа своїми випускниками-науковцями: Крищуком Михайлом Миколайовичем (відмінник освіти, видав друком ряд книг), Стронським Генріхом Йосиповичем (доктор історичних наук, доцент ТДТУ, професор Краківського університету), Миколюком Нестором Степановичем (кандидат економічних наук), Чиркою Степаном Івановичем (начальник фінансового управління м.Тернополя, начальник державного казначейства по тернопільській області), Чиркою Михайлом Івановичем (кандидат технічних наук, доцент, заступник проректора з навчальної частини ТАНГу), Мисиком Ігором Івановичем (доктор політології, консул посольства України в Польщі, голова Арбітражного суду ЄС), Мисиком Олегом Івановичем (голова фінансової служби посольства України в Польщі, головний бухгалтер Міністерства закордонних справ України) та ін.

Учительська професія популяризується серед школярів: так з числа випускників в рідній школі викладають українську мову і літературу та є заступником директора з виховної роботи – Сень О.М., фізкультуру – Сень І.А., музику – Биндас М.В., біологію і хімію – Бабій Н.Т., математику – Томчук М.Д., предмети в початкових класах – Заяць О.Г., Подлесна В.І., Гайдай З.В., педагог-організатор – Смакула Г.Є., заступник директора школи по навчально-виховній роботі – Сковерська С.П.

Існування школи має глибоку історію та усталені традиції:

Церемонія початку і закінчення навчального тижня з використанням державної символіки;

День учнівського самоврядування;

Моральне заохочення вчителів та учнів, які зайняли призові місця у олімпіадах, конкурсах, змаганнях;

День школи;

Вшанування вчителів-іменинників.

На даний час педагогічний склад працівників школи становить 24 особи (22 основних і 2 сумісників), з них 6 чоловіків і 18 жінок, серед яких:

До 30р. – 6 осіб;

31-40р. – 3 особи;

41-50р. – 7 осіб;

51-60р. – 5 осіб;

Більше 60р. – 3 чоловіки.

За педагогічним стажем:

1-5 років – 5 осіб;

6-10 років – 2 особи;

11-20 років – 6 осіб;

21-30 років – 3 особи;

31-40 років – 5 осіб;

Більше 40 років – 3 особи.

За кваліфікаційним рівнем:

Спеціалістів – 5 осіб;

Спеціалістів ІІ категорії – 2 особи;

Спеціалістів І категорії – 4 особи;

Спеціалістів вищої категорії – 13 осіб.

В тому числі: старший вчитель – 2 особи.