ГОЛОВНА

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАВЧАННЯ

Кафедра готує креативних компетентних фахівців здатних працювати в сфері сучасних інформаційних технологій, щоб стати інтелектуальною елітою сучасного світу високих технологій.Спеціальність "Інформаційна діяльність підприємства" - відповідь на вимогу часу, нагальна потреба інформаційного суспільства. Випускники цієї спеціальності можуть опрацьовувати внутрішню та зовнішню інформацію, що використовується для управління підприємствами, вивчати структури та етапи побудови інформаційних систем і технологій на підприємствах, аналізувати закони, принципи управління соціально-економічними системами.

Дата народження - 01 вересня 2014

Ми вивчаємо:

https://www.dropbox.com/sh/kqfwr84iny8xb0w/AADYdjb_BcDseNcwnXeFKP6ta?dl=0 ЕММ кафедри

Використання електронних методичних матеріалів (ЕММ) кафедри для самостійної діяльності студентів, спрямоване, з одного боку, на формування готовності до професійної діяльності в умовах професійно-інформаційного середовища, з іншого боку, на накопичення знань і умінь з використання комп’ютерних і програмних засобів в предметній області для вирішення навчальних та професійних задач.


https://support.office.com/ru-ru/word MS WORD
В даний час додаток Microsoft Word є одним з найбільш поширених текстових редакторів, що використовуються при підготовці важливих документів,  звітів, листів, бізнес-планів і т.д.

https://support.office.com/ru-ru/excel MS EXCEL
Багато людей покладаються на Microsoft Excel при виконанні повсякденних завдань. Вони застосовують цей продукт для отримання, обробки, аналізу, спільного використання та відображення інформації, від якої залежить робота підприємства.

https://support.office.com/ru-ru/access MS ACCESS
Тепер за допомогою Access можна створювати не тільки класичні бази даних, але і зручні веб-додатки для роботи з базами даних, які значно полегшують ведення бізнесу.

https://support.office.com/ru-ru/powerpoint MS POWERPOINT
Програма MS PowerPoint є спеціалізованим засобом автоматизації для створення та оформлення презентацій, покликаних наочно представити роботи виконавця групі інших людей. Програма забезпечує розробку електронних документів особливого роду, що відрізняються комплексним мультимедійним змістом і особливими можливостями відтворення

http://www.bhv.ru/books/full_contents.php?id=179129 MS FOXPRO
Дає вам більше того, що можна було очікувати від системи управл ия базами даних, якщо говорити про швидкість, потужності і гнучкості. Більш того, Visual FoxPro веде вас у світ нового покоління Xbase-систем, надаючи нові об'єктну і подієву моделі, які допоможуть вам швидше, ніж раніше, створювати і модифікувати програми.

https://www.dropbox.com/help DROPBOX
Збереже всі ваші фотографії, документи, відео і будь-які інші файли. Дані, які ви збережете, будуть автоматично відображатися на всіх ваших комп'ютерахтелефонах, планшетах  і навіть на сайті Dropbox - у вас звідусіль буде до них доступ.


ОНЛАЙН НАВЧАННЯ
Це дистанційне навчання через Інтернет.  У цьому Вам допоможуть Coursera, Google, Microsoft та інші 27+


https://support.google.com/mail/?hl=uk#topic=3394144 Google GMAIL
Більше ніж електронна пошта. Надсилайте електронні листи незалежно від свого місцезнаходження. Gmail працює на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої з можливістю передавання даних, а підтримка роботи в режимі офлайн дозволяє продовжувати роботу навіть за відсутності з’єднання з мережею.

https://support.google.com/drive/?hl=uk#topic=14940 GooglDISK

Краще працювати разом Доступ до власних файлів у будь-якій точці світу. Завдяки Диску Google важливі документи завжди під рукою, що б ви не використовували: Mac, ПК, мобільні пристрої чи веб-переглядач.

Спільна робота. Доступ до файлів можна відкрити для окремих колег, усієї команди чи навіть для клієнтів і партнерів. У редакторах документів, таблиць і презентацій над одним файлом може працювати одночасно кілька користувачів.


https://support.google.com/calendar/answer/175256?rd=1 GooglCALENDAR
Онлайновий сервіс для планування зустрічей, подій і справ з прив'язкою до календаря. Можливо спільне використання календаря групою користувачів. Крім того, сервіс інтегрований зі зв'язком і сайтом.

https://support.google.com/sites/?hl=ru#topic=1689606 GooglSITES
Спільні робочі області для вашої команди Легко створювати. Розробляйте проекти сайтів, не пишучи жодного рядка програмного коду. Це так само просто, як створювати документи. А щоб заощадити ще більше часу, вибирайте потрібний шаблон із сотні доступних. У ньому ви можете використовувати те, що напрацьовано в інших сервісах Google.

https://support.google.com/hangouts/answer/2944865?hl=uk GooglHAHGOUTS
Спілкування в будь-який час і в будь-якому місці. За допомогою Hangouts можна створити груповий чат, а також приєднатися до бесіди або відеодзвінка просто зі свого портативного комп’ютера, мобільного телефона чи планшета. Щоб зібрати колег або клієнтів із різних куточків світу, достатньо одного натискання миші. У відеозустрічах може брати участь до 15 осіб. Протягом відеозустрічі можна разом працювати над файлом, збереженим на Диску Google. Заплануйте зустріч Hangouts за допомогою календаря й розпочніть чат просто зі своєї папки вхідних повідомлень


http://v8.1c.ru/overview/Term_000000621.htm  «1С: ПІДПРИЄМСТВО»

Система призначена для ҏішення широкого спектра задаҹ автоматизації обліку та управління, що стоять пеҏед сучасними підприємствами. Цей комплекс відображає систему прикладних ҏешень, побудованих за єдиними принципами, на єдиній технологічній платформі. Програмний продукт система «1С: Підприємство» може бути адаптована до будь-яких особливостей обліку на будь-якому спеціалізованому підприємстві.

 СВІДОЦТВО 

Свідоцтво - визнання ваших досягнень. Після закінчення курсу навчання тим, хто успішно здав практичні роботи, видається документ про закінчення.