Ubytování

V oblasti Tisá má HO Spartak Ústí nad Labem k dispozici roubenou chatu - zhruba 30 lužek. Chata je blízko lezecké oblasti. Hledáte-li možnost ubytování v oblasti, kontaktujte Správce chaty: Markéta Kozlíková tel.774 924 101, marketakozlik@seznam.cz 
Nabízíme možnost ubytování i nečlenům HO Spartak.


Pravidla užívání chaty TJ Spartak v Tisé:
1. Vždy je nutno zkontrolovat zda je po každém odchodu chata řádně uzamčena ( i kůlna ) a všechna okna jsou uzavřena. 
2. Po každém (!!!!!) vaření je nutné uzavřít přívod propanbutanu na bombě pod schody. 
3. Každý je povinen odvézt si odpadky s sebou zpět, nebo využít zelené popelnice 120 l u branky před chatou. Popel není možné házet do popelnice žhavý!!! Pokud je žhavý musíte ho zalít vodou. 
4. Každý je povinen řádně si po sobě uklidit. Vytřít a vynést popel. (MOP a další potřebné náčiní je k dispozici) 
5. V zimních měsících je nutné před opuštěním chaty uzavřít vodu. Kohoutek se nachází pod kanálem vlevo asi 3 metry od stěny chaty. Po uzavření vody je nutné vypustit zbytek vody z potrubí do umyvadel. Stejně je nutné vypustit vodu z nádrže toalety ( spláchnout ) a zbytek vody v klozetu vybrat houbou či zasypat dostatečným množstvím soli. 
6. Po každé návštěvě se zapište do sešitu včetně stavu elektroměru. 
7. Dřevo uložené ve dřevníku za zábranou je určeno pro společné akce HOSPUL. Pro individuální návštěvu si každý donese a naštípá dřevo sám. Pokud použije návštěvník dřevo z oddílových zásob je předpoklad, že ho opět doplní. 

Návštěvu a zapůjčení klíčů je možné domluvit přes správce chaty. Rezervace Chaty - HOSPUL ‎‎(HO Spartak Ústí nad Labem)‎‎