Kako smeti glasbo glasbo in je spremeniti in posneti. Pri tem pa seveda na naložiti odvečne krame na računalnik? Nič lažjega. Sledi navodilom!
1. pojdi na spletno stran fvlto.com in klikni download converter (slika)
2. Ko se program prenese ga naloži, vendar pazi, da ne naložiš tudi programa OPTIMIZER PRO (slika). Zato se ne strinjaš in klikni naprej
Potem pa samo ok in se strnijam in program je naložen.
3. Pojdi na youtube in link potem convertiraj. In to je to. Sedaj še zapečeš s tem programom (cd burner), prej pa še spremeniš format (formatfactory) in imaš svojo glasbo.
Več o CD burnerju in FF pa 2gič LP.