Оформлення

Тези доповідей

Тези доповіді/статті оформлюються відповідно до вказаних нижче вимог. Підпис файлу має виглядати наступним чином: ПІБ_тези/стаття.

1. Приймаються доповіді написані українською, англійською та мовами Європейського союзу.

2. Формат файлів: «.doc» або «.docx».

3. Обсяг тез/статей: від 1 до 4повних сторінок зі списком використаної літератури.

4. Параметри сторінки: всі поля – 2 см. Формат – А5, орієнтація – книжкова.

5. Шрифт: TimesNewRoman, кегль – 10, міжрядковий інтервал – 1.

Матеріали, які не відповідають вказаним вимогам, не приймаються.

6. Структура тексту тез:

прізвище, ім’я та по-батькові автора(-ів) (напівжирний шрифт), науковий ступінь, вчене звання, посада, ORCID (за наявності), повна назва установи, де навчається або працює автор(и), місто;

назва тез доповіді прописними літерами (вирівнювання по центру);

змістовна частина доповіді;

список використаних джерел та літератури розміщується в кінці тексту в алфавітному порядку під назвою «ЛІТЕРАТУРА» (не менше 2-х позицій). Бібліографічний опис оформлюється з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

Виноски у тексті позначаються квадратними дужками із вказівкою порядкового номера джерела та через кому – номера сторінки(-ок), наприклад: [3, ст. 41-59]

Формули, рисунки, таблиці подавати у чорно-білому оформленні безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Підписи вирівнювати по центру (Рис. 1...).

Приклад оформлення тез


Збірники наукових праць

Наукові статті буде опубліковано в одному з наукових збірників, наведених нижче, за Вашим вибором (оформлюється за вимогами наукового збірника):



Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин

(Входить до переліку фахових категорії Б);

Висвітлюються нові напрями у технології будівельних процесів, розгляд питань економічної ефективності, енергозберігаючих заходів у будівництві, удосконалення технології та організації виконання робіт у промисловому та житловому будівництві.

Будівельне виробництво

(Входить до переліку фахових категорії Б).