Головна‎ > ‎

Новини та оголошення

Підсумки тижня іноземної мови

1) Конкурс стінгазет

1 місце - Лук'янчук Юлія (Ф-21)


2 місце - Лавренюк Іванна, Романюк Валентина (Ф-12)


3 місце - Кавус Катерина, Козіна Ігор (Р-21)


2) Квест-вікторина 

Команда спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” у складі:

Лук'янчук Юлія (Ф-21)

Маркусь Нікіта (Ф-21)

Бебко Анастасія (Ф-12)

Косинська Альона (Ф-12)


3) Подяка за творчість та оригінальність ідеї у підготовці стінгазети:

                               Приймачук Лариса (Т-11)

                                    Ганжа Яна (Б-22)

                                       

                               Вітаємо переможців!!!
“В гостях у Шекспіра” 

(“William Shakespeare –Light that I can find!”)

12 квітня в аудиторії №401 відбулося засідання секції студентського наукового товариства з іноземної мови  English Club на тему: “В гостях у Шекспіра” (“William ShakespeareLight that I can find!”)         Учасники секції, студенти груп П-11, Б-11, Т-11, активно долучилися до підготовки засідання і провели велику попередню роботу – знайшли цікаву інформацію про самого В.Шекспіра, підібрали добірку сонетів, які звучать актуально і сьогодні, відібрали відеоряд, що ілюструє його різнопланову творчість.


Захід пройшов у формі «літературного чаювання» - студенти та гості зібралися разом, як добрі друзі, за чашкою чаю поговорити про видатного англійця, послухати його сонети, переглянути інсценізації його п’єс. Вірші звучали трьома мовами – англійською, російською та українською, що робило Шекспіра зрозумілішим і ближчим до сьогодення. Гостям та учасникам найбільше сподобалася інсценізація уривка трагедії «Ромео та Джульєтта» у виконанні студентів груп Б-11 та П-11.      Проведення такого роду заходів заохочує студентів до вивчення мови, стимулює інтерес до культури країни, мову якої вони вивчають, розвиває естетичні смаки та культурні вподобання студентів.Квест-вікторина "Мистецьке дискавері" 
("Art Discovery")

    11 квітня 2019 року студенти 1 та 2 курсів взяли участь у мистецькому квесті, організованому викладачами іноземної мови Папко С. В. та Федосюк У. В. Попередньо учасники розподілилися по командах (за спеціальностями, по 4 студенти у кожній), обрали капітанів та ознайомились з правилами гри. 

 

Капітани витягнули жереб щодо номера команди і, відповідно, кольору команди.   Кожній команді було видано контрольний листок відповідного кольору, де вказано назву команди. На ньому капітани вказали склад команди і прізвище капітана. На листку є таблиця, кожну графу якої необхідно було відмічати при проходженні відповідного пункту перевірки.    На старті команди отримали перше завдання, після виконання якого, вони тягнули жереб, який визнанчав наступний пункт проходження квесту.  Діставшись даного пункту перевірки, команда відмітила у контролера своє слово-відповідь та отримала наступне завдання і частину картинки-пазлу. Далі діяли за аналогією.

  Всього командам необхідно було виконати 8 завдань і отримати відповідно 8 частинок пазлу. Склавши його, кожна команда отримала свій ключ до завершення гри. Команда, яка першою правильно вписала слово-ключ у свій контрольний листок і принесла його керівнику гри у кабінет №408 вважалася командою-переможцем.


 В даній грі брало участь 5 команд від кожної спеціальності коледжу відповідно. Переможцями стала команда спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».
Круглий стіл на тему: “Кіно як новий спосіб пізнати нове”

10 квітня 2019 року відбулося засідання англомовного клубу любителів кіно за круглим столом на тему: “Кіно як новий спосіб пізнати нове”. У заході взяли участь студенти груп П-12, ТК-21, Ф-21. Студенти переглянули короткі фільми (“Literature is Great”, “Music is Great”, “Creativity is Great”) про літературу, музику, сучасне мистецтво, кіно. 

Після перегляду фільмів відбулося обговорення на наступні теми: Чому книги про Гаррі Поттера є настільки популярні? Чи вважаєте ви, що графіті – це справді мистецтво? Як ви думаєте, ви могли б написати роман? Чому чи чому б ні? Які ваші музичні таланти? Також студенти поділилися своїми враження про перегляд фільмів.


Віртуальна 3D екскурсія мистецькими закладами Лондона


9 квітня 2019 року в рамках тижня іноземної мови відбулася віртуальна 3D екскурсія мистецькими закладами Лондона. У заході взяли участь студенти груп П-11, П-12, ТК-11. Студенти занурились у віртуальний світ Лондона та могли відвідати відомі музеї, театри, галереї, палаци, церкви та інші визначні місця столиці Британії. По закінченню заходу студенти поділилися своїми враження та виразили бажання відвідати ці визначні місця у реальному житті.

                                      Запрошуємо на заходи тижня іноземної мови!!!


19 березня 2019 року відбулося показове заняття з іноземної мови на тему «Літературні вподобання» у групі Б-11 (викладач Пукало С.О.)

Викладач вдало поєднала різноманітні методи та форми роботи для заохочення студентів до висловлення власної думки засобами англійської мови. Студенти виконували елементи пошукової роботи, готуючи домашнє завдання у формі презентацій різних стилів музики, а робота з вивчення нового матеріалу проводилася у малих групах, що стимулювало кожного студента до активного спілкування. Особливо цікавими були ігрові моменти – гра «Дай 5» та оцінювання студентами  заняття «вподобайками».

Студенти пригадали цікаві твори англійських та американських письменників, навчилися писати відгук на книгу, також висловлювати власні аргументовані судження щодо змісту прочитаного та почутого. Атмосфера на занятті сприяла активній творчій роботі студентів, спостерігався високий зворотній зв’язок.

 

Заняття було насиченим та цікавим і отримало схвальні відгуки присутніх колег.13 березня 2019 року у групі П-22 відбулось показове заняття з навчальної дисципліни Іноземна мова (за професійним спрямуванням) на тему: Правоохоронні органи Британії та США (викладач Шиманська Ю. В.).

Підібрані викладачем форми та методи роботи буди спрямовані на активізацію професійних знань студентів та сприяли формуванню у них іншомовної мовної та мовленнєвої компетенції з теми. Студентська аудиторія була дуже активною, спостерігався високий зворотній зв'язок.

Особливо цікавим моментом заняття була робота з відеорядом та рольова гра “Ask a Policeman”.

                       

Студенти ознайомились з правоохоронним органами Британії та США, дізнались про особливості роботи поліцейських у Британії, сформували чіткі та ґрунтовні знання з теми для подальшого використання їх у професійній діяльності.

                       

Заняття було цікавим, змістовним та насиченим різними формами роботи й отримало схвальні відгуки присутніх колег.Happy Women's Day to all strong, compassionate, inspiring and empowering women! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, 
НАША ЧАРІВНА ЮЛІЯ ШИМАНСЬКА!!!!!)))

Щастя, радісних подій,
Оптимізму, світлих мрій,
Посмішок, пригод яскравих,
Вдач у всіх майбутніх справах,
Сили духу, сподівань,
Та здійснення всіх бажань,
Грошей повную валізу,
Щоб не знать що таке криза,
Молодій та розквітай,
Світ собою прикрашай!

Засідання круглого столу з носієм мови на тему:


1 лютого відбулося засідання круглого столу на тему: «Самореалізація особистості». Гаррі Делора в теплій дружній атмосфері поділився історією власного життя, закликав студентів робити правильний вибір, вміти долати перешкоди, життєві труднощі, вірити в себе, свої можливості, навчатись, працювати заради досягнення власних цілей. 

Такі зустрічі з носіями мови допомагають зацікавити студентів у вивченні іноземної мови, дозволяють перебороти мовний бар’єр та підвищити самооцінку студентів щодо рівня їх знань. Студенти отримали величезну мотивацію до вивчення іноземної мови, побачили перспективи використання отриманих знань у своїй професії та побудові власної кар’єри.
З 29 січня по 2 лютого студенти 1, 2 та 3 курсів мали можливість зустрітись та поспілкуватись з носієм мови Гаррі Делора (місто Фінікс, Арізона, США). Гаррі Делора активно долучився до занять з англійської мови за професійним спрямуванням. Студентам спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» він розповів про американський стиль життя в цілому і про особливості закладів харчування США зокрема.


 Студентів відділення торгівлі та фінансів цікавили питання про стан економіки в Україні та США. Гарі Делора розповів студентам відділення обліку та права про види оподаткування та  легалізацію використання вогнепальної зброї в Америці.  


Студенти активно цікавилися особистими враженнями Гаррі від численних подорожей по різних країнах Європи та Америки. Пан Делора заохочував студентів до спілкування та дискусії, демонстрував фотографії з домашнього архіву, а наприкінці занять дарував студентам сувеніри на згадку. 


26 січня свій день народження святкує Шутовська Людмила Василівна!!!

З днем народження вітаємо
Та нескромно побажаємо
Заробляти так багато,
Щоб купити собі хату
За кордоном біля моря,
Жити там, не знати горя.
Ще автівку іномарку,
Може, власну там заправку,
Може, банк, або завод,
Мати все без перешкод.
Все, що бажане, купляти,
Що не день — відпочивати.
Тільки не забудь в турботах —
Завтра вранці на роботу!


Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!

У середу, 12 грудня 2018 року студенти Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки взяли участь у дев’ятому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Конкурс проводиться у закладах освіти за місцем навчання щороку відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.


За вісім років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів  та студентів у різних регіонах України.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 158 студентів нашого коледжу. Відповідальною за його проведення у закладі була Пукало С.О., участь у організації та проведенні заходу взяли усі викладачі іноземної мови коледжу.

                                       

65 студентів першого курсу виконали тестові завдання за 10 клас, 93 студенти другого курсу виконали завдання за 11 клас загальноосвітньої школи. Учасники виконали завдання на спеціальних бланках, які були належним чином оформлені та надіслані на адресу оргкомітету згідно вимог Конкурсу.

Конкурси такого рівня є дієвим засобом популяризації англійської мови та вагомим чинником зацікавлення студентів у її поглибленому вивченні.


9 жовтня свій день народження святкує Пукало Світлана Олегівна!!! Професіонал своєї справи, прекрасна жінка, надійний друг і просто чудова людина !!!
 

Справжній майстер у роботі

І порадник у житті.

Ви розрадите в скорботі,

Не забудете в біді,

Порадієте на святі,

Не останні за столом,

І на дружбу Ви багаті, 

До людей Ви лиш з добром! 

З святом Вас віта сьогодні

Весь наш дружній колектив.

Працьовиті, гарні, мудрі

Будьте Ви і повні сил!!!Українсько-американський тренінг 
«Ознаки успішного лідерства»

2 жовтня 2018 року студенти коледжу пройшли навчання за курсом «Ознаки успішного лідерства» в рамках роботи українсько-американського тренінгу, який очолив та провів президент і засновник компанїї «Global Leadership» Джессі Л. Джеймс. 

На тренінгу також були присутні провідні менеджери цієї компанії - Марк Белл та Роберт Хаторі, які зосередили увагу на таких поняттях, як особистий тайм менеджемент, тімбілдінг та розподіл ресурсів задля отримання очікуваних результатів. За результатами тренінгу усі учасники отримали сертифікати та солодкі презенти, а також примірники книги Джесі Л. Джеймса «Справа наповнювати сенсом життя. Форми.»

             

Граємо, вивчаємо, пізнаємо разом з “Гринвіч”!

 Запрошуємо студентів 1-2-их курсів коледжу для участі у Дев’ятому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», який відбудеться 12 грудня 2018 року. Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись та сплатити організаційний внесок у розмірі 20 грн. до 11 жовтня 2018 року.
За детальною інформацією звертатись до свого викладача іноземної мови або викладача Пукало С.О. (каб.409), яка є організатором цього конкурсу в коледжі. 


Оголошення!

22 серпня 2018 року у каб. 401 об 9:30 відбудеться планове засідання циклової комісії 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Розгляд плану роботи циклової комісії на 2018-2019 н.р.

2. Розподіл педагогічного навантаження.

3. Розгляд і ухвалення представленої викладачами навчально-методичної документації:

- робочих програм навчальних дисциплін;

- планів роботи навчальних кабінетів;

- план роботи гуртка;

- розгляд та ухвалення пакетів контрольних робіт для проведення атестаційної експертизи;

- комплекси.

4.     Різне.Оголошення!

25 червня 2018 року у каб. 401 об 11:00 відбудеться планове засідання циклової комісії  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про підсумки діяльності викладачів циклової комісії у 2-ому семестрі 2017-2018 н.р.

2.  Підсумки успішності студентів з предметів циклу за результатами 2 семестру 2017-2018 н.р.

3. Звіт молодих педагогів за 2017-2018 н.р.

4. Попередній розподіл педагогічного навантаження.

5. Подання кандидатур претендентів на нагородження до Дня прцівників освіти.

6. Різне.Практикуємо англійську разом із носіями мови!

Англійська з носієм мови – це прекрасна можливість зануритися в мовне середовище та доторкнутися до іншої культури, перебуваючи при цьому в звичному середовищі. Також, вважається, що це найрезультативніший спосіб вивчення та вдосконалення розмовної англійської. Саме з цією метою 18 травня 2018 року студенти коледжу мали змогу зустрітись за круглим столом із Гері Делора, носієм англійської мови, інженером авіакомпанії “Allegiant”, (м. Фінікс, штат Аризона). Тема охопила правила та особливості безпечної поведінки під час міжнародних подорожей.

Зустріч тривала майже дві години. Протягом цього часу студенти мали змогу використати свої комунікативні навички у спілкуванні з американцем, розширити корпус своїх лінвокультурних знань, отримати поради щодо безпеки подорожей й правил міжнародних подорожувань. Натхненні та задоволені студенти щиро подякували за цікаву зустріч, обмінялись контактами з Гері Делора та запросили його відвідувати Україну та Луцьк частіше.


Нова мова – новий світ!

Під таким гаслом 17 травня 2018 року відбулась навчальна екскурсія студентів коледжу центром французької мови та культури факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки. Володіючи багатьма іноземними мовами, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду. Завідувач центру Хірочинська О. І. радо зустріла студентів та поділилась своїми знаннями про країну, розповіла про освітні осередки для вивчення французької мови в області, перспективи опанування цієї мови для фахівців різних галузей, а також про програми обміну й стажування для студентів і викладачів з України. Студенти поповнили скарбницю своїх лінгвокультурних знань новими відомостями та фактами про провідну європейську країну, отримали можливість почути живу французьку мову та активно відгукнулись на пропозицію завідувача центру вивчати цю мову.

  

                           Європа має таланти (ток-шоу)

16 травня в актовій залі коледжу в рамках тижня іноземної мови відбулось спільне засідання секцій студентського наукового товариства з іноземної мови на тему:“Європа має таланти (ток-шоу)” (“Europe has talents (talk show)”).

  

Метою заходу було поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європи, утвердження спільних європейських цінностей, розвиток уявлення студентів про культуру європейських країн, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, популяризація загальноєвропейських культурних надбань серед молоді, підвищення мотивації до вивчення мов європейських країн. Викладачі та студенти мали нагоду побачити майстерність гуртківців у різних видах творчості: поезія, вокал, карвінг, драматизація, тощо. Студенти-гутківці продемонстрували також високі комунікативні здібності та ґрунтовні знання іноземних мов.


По завершенню заходу переможці конкурсів отримали грамоти, а найактивніші студенти подяки за активну участь та сприяння в підготовці тижня іноземної мови.


Вивчайте мови та відкривайте для себе незнану Європу!

Квест-вікторина

15 травня в рамках тижня іноземної мови був проведений квест-вікторина“Відкриваємо Європу разом!”. У грі взяли участь 5 команд від кожної спеціальності, якіпродемонстрували хороші знання країн Європи.З великим відривом обійшли своїх колег та відгадали зашифровану країну команда “Orange(спеціальність“Фінанси, банківська справа та страхування”), у складі Власюка А. (Ф-21), Пиль В. (Ф-21), Лук’янчук Ю. (Ф-11), Маркуся Н. (Ф-11).

   

Решта команд показали такий результат:

2. команда “Yellow” спеціальності “Право”

3. команда “Blue” спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”;

4. команда Grey спеціальності Готельно-ресторанна справа;

5. команда Pink спеціальності Облік та оподаткування. 

Вітаємо переможців та всіх учасників!
Конкурс на кращий твір англійською мовою на тему:

«European face of Ukraine» 

У рамках тижня іноземної мови нашою цикловою було проведено конкурс на написання кращого твору на тему «Європейське обличчя України», в якому взяли участь 21 студент 1-го та 2-го курсів різних спеціальностей. До цієї справи наші студенти підійшли відповідально та творчо, ретельно викладаючи свої думки на папері.              

  Вітаємо переможців!!!

1 місце – Кацевич Дарина (Б-21)

2 місце – Головій Катерина (П-22)

3 місце -  Супрунюк Анна (П-12)


Екскурсія у центр шведської мови

14 травня 2018 року в рамках заходів тижня іноземної мови студенти групи Ф-11 взяли участь у науково-практичній екскурсії у центр шведської мови факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки.

Керівник центру Гнатюк А. В. провела студентам коледжу відкриту лекцію про перспективи вивчення шведської мови та можливості навчання для іноземців у Швеції, а також розповіла про особливості культури, звичаїв, традицій та систему управління у Швеції, чим заохотила студентів до вивчення цієї мови. Студенти групи Ф-11 отримали майстер-клас зі шведської від студентів СНУ, а також вивчили декілька слів новою мовою.


Шановні студенти та колеги!

Запрошуємо вас на тиждень іноземної мови, який проходитиме 

14.05.18 - 18.05.18 у стінах нашого коледжу!

До вашої уваги план проведення основних заходів! 


До уваги студентів 2 курсів! Для успішної підготовки до ДПА з англійської мови пропонуємо типові  письмові ситуації до розгляду! Успіхів у підготовці!


 

Письмові ситуації 2018 рік


1. You are on holiday at the seaside. Write a letter to your friend. Include this information:

- what was the weather like

- describe a hotel where you are staying

- ask about your friend’s holiday

2. Write an e-mail to your friend. Greet your friend; explain why you have not written sooner. Write some news about yourself and finish your letter.

3. Write about the main advantages of being a teenager. Include this information:

- favourite teenagers’ hobbies

- how you spend your free time

- tell a few words about teenagers’ fashion and culture

4. Write a short article to the newspaper about your college. Recommend your college to the other young  people. Include this information:

- where is your college situated?

- what specialities are tought in your college?

- tell a few words about your future job

- explain why have you chosen it.

5. Imagine you have just been to the museum. Write a letter to your friend and tell him/her about your visit. Include this information:

- what museum have you visited

- what you saw there

- tell a few words about your impressions (Did you like your visit?)

6. Write a letter to your friend about your plans after finishing the college. Include this information:

- describe your future job

- the importance of your job nowadays ( Is it popular with the public?)

- tell where you would like to work in the future

7. You are going to invite your friend from the college to the birthday party. Write an e-mail to him/her.   Include this information:

- the time when your party begins

- give an advice how he/she can get there ( by taxi, by bus)

- ask your friend to answer if he/she comes

8. You have just returned from the cinema. Write an e-mail to your friend. Include this information:

- the title of the film you have just seen

- the genre of the film and the names of main characters

- speak about your impressions (Did you like the film?)

9. Imagine that you are visiting English-language courses. Write a short report about the importance of learning the foreign languages. Include this information:

- jobs which require the knowledge of foreign languages

- the most popular foreign languages nowadays

- your knowledge of foreign languages ( How many languages do you know? How many would you like to know in the future?)

10. Your friend is going to visit you. Write an e-mail to him/her and explain how to get to your house from the railway station. Include this information:

- a place where you live (district, street)

- the means of transport with the help of which your friend can reach your house (taxi, bus, subway)

- tell where he/she can buy a map of the city

11. You are going to the concert and want to invite your friend. Write a note to him/her. Invite your friend and include this information:

- where it will take place

- the kind of music which will be performed

12. You have just returned from the journey. Write an e-mail to your friend. Include this information:

- sort of journey

- hotel where you were staying

- your impressions (Did you like it?)

13. Write about your visit to the doctor. Include this information:

- what symptoms did you have?

- what recommendations from the doctor have you received?

- did you feel yourself better after the visit?

14. Your friend is going to visit England. Write him about the rules of going through the customs. Tell him/her how to book the ticket for a train/plane.

15. You have a new friend. Write an e-mail about yourself. Include this information:

- a place where you live (a flat/house, a room)

- your family and relationships with your parents

16. You visited an art gallery and bought a postcard. You decided to send the postcard to your friend. In the postcard you should:

- say a few words about the gallery you have visited

- ask your friend if he/she likes it

17. Your English friend comes to live in your family. At that moment your family is preparing for Christmas celebration. Tell him/her the following:

- Christmas symbols, traditions, food and preparations;

- the most important holidays celebrated in Ukraine;

- festive celebrations and public events in Ukraine.

18. An American student who is staying with you wants to go to the theatre with you and your friends. Write a note to him/her. Include this information:

- which theatre you are going to

- the play you want to see

- suggest the time you will meet your friend near the theatre

19. Your friend is going to visit the USA. He asks you to give him an information about types of visas. Write a note to your friend and give a general information about the rules of getting a visa.

20. You are a participant of students’ conference “Sport in my life”. Write a note about your attitude. Include this information:

- the role of sport in your life ( How often do you play sport games? How important is it for you?)

- tell a few words about your favorite kind of sport

21. Write about the main weather disasters. What are the most dangerous? Have you ever seen a disaster? If yes, tell a few words about your emotions and feelings during it.

22. Your friend from the USA is going to visit you and to spend a few weeks in Ukraine. Suggest him/her to stay in your family. Write an e-mail about your family. Include this information:

- your house

- your parents and brothers/sisters if you have( How old are they? Where do they work/study? What do you like to do together?)

23. You are a participant of a round table discussion “My hobby is the best one”. Write a note about your hobby. Include this information:

- What do you do as a hobby

- why have you chosen it

- why do you like it.

24. Your friend from England wants to stay a few weeks in Ukraine during his holidays. He wants to know about Ukrainian holidays and traditions. Write an e-mail for him/her. Include this information:

- holidays and traditions in our country ( How do we celebrate it? With whom and where do we have it?)

- speak about your favorite holiday.

25. Your English-speaking friend has asked you about the typical Ukrainian dishes. Write an e-mail for him/her. Include this information:

- the most popular dishes in Ukraine

- your favourite dish.

26. You are invited to the conference “The role of computer and innovation technologies in our life”. Write a note about your own point of view. Include this information:

- advantages of using a computer nowadays

- disadvantages of a computer

- your own opinion

27. Your close friend is going to study in Ukraine. Write an e-mail for him/her about the system of education in Ukraine.

28. You have just returned from England, where you have been studying at the university. Share your impressions with your friends. Tell them about the system of education in Great Britain.

29. Your friend wants to buy a new CD. He asked you to suggest him something. Write a note. Include this information:

- your favourite misic genre

- tell a few words about your favourite song and suggest him to listen to it

30. You are taking part in the discussion “The importance of healthy food”. Write a note. Include the following:

- write the advantages of healthy food

- give an example of healthy dish that you like

31. You are staying in England. Write a letter to your family about English national cuisine. Include this information:

- the most famous English dishes

- what English people prefer to eat for breakfast, lunch and dinner

- express your impressions

32. Last summer you travelled around England. Write a letter to your friend describing your trip. Include the following:

- What kind of travel did you do?

- Was your trip a good one?

- What interesting places have you visited?

33. Your friend does not know what language he wants to learn. He doubts between English and German. Advise him to learn English. Write a letter including this information:

- the importance of learning English ( How many people speak English? Is it popular with the public?)

- suggest him to visit English courses

- advise your friend the best way to understand English

34. Your friend is going to visit you soon. Write him an e-mail, including the information about the usual weather in your region and the weather forecast for the nearest period.

35. During a last year you lived in an English family. Write a letter to your friend describing the way they celebrate holidays. Include the following:

- most common religious/public holidays

- holiday festivals and traditions

- traditional symbols and food


XI Міжнародна студентська наукова конференція

20 квітня 2018 року у коледжі відбулась XI Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь, як стратегічний потенціал розбудови національної економіки». Студенти-науковці та їхні керівники, викладачі нашої ц/к, також взяли участь у роботі однієї з її секцій «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Загалом у роботі секції взяли участь 8 студентів та 2 викладачів. Оцінювали результати студентських наукових розвідок члени журі, наші колеги з СНУ ім. Лесі Українкита Луцького педагогічного коледжу: Коляда Е. К., Макарук Л. Л., Федорець М. А.

Було відзначено актуальність представлених науково-пошукових робіт, оригінальність їх викладення та аргументованість висновків. За результатами роботи секції переможцями стали:

   І місце – Лавринович Наталія (Шацький лісовий коледж імені В.В.Сулька);

  

  ІІ місце – Ходоровська Юлія (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки);

  

  ІІІ місце – Павліха Дарина (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки).


Вітаємо переможців та всіх учасників! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та підвищувати свою наукову активність й інтелектуальну ініціативу!


20 квітня о 13.30 у каб. 401 відбудеться 2-ге планове засідання ц/к

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.  Розгляд та ухвалення екзаменаційної документації.

2.  Затвердження плану проведення тижня іноземної мови.

3.  Розгляд і ухвалення матеріалів для проведення заходів в рамках тижня іноземної мови.


Європейська інтеграція: дружній візит до Польщі

В рамках європейської інтеграції 11-13 квітня 2018 року делегація Коледжу технологій, бізнесу та права у складі директора Щеблюка С.Г., заступника директора з виховної роботи Матвійчук Л.М., викладачів іноземної мови Крочук Ю.В., Папко С.В. та студентів-представників Студентської ради коледжу Усика В., Козлюка В., Олексюка І., Баєвої М., Корнієнко В., Яворської Юлії побували з дружнім візитом у Спілці шкіл економічних, ІІІ загальноосвітньому ліцеї імені Владислава Андерса місто Хелм Республіка Польща.

Особисті та міжнаціональні стосунки українці зав’язали з молоддю Польщі, Іспанії та Франції під час спільного відпочинку в аквапарку, екскурсій до підземелля та навчального закладу «Центру інженерних навчань», де готують пілотів та механіків для авіації як Польщі, так і всіх країн ЄС. Особливо запам’ятався нашим студентам захід, у якому кожна група готувала та представляла англійською мовою національну страву своєї держави. 

Можливість іншомовного спілкування мали також і викладачі нашої циклової комісії, які обмінялися досвідом і зав’язали особисті контакти для майбутньої співпраці з колегами з Польщі, Франції та Іспанії.

Із незабутніми враженнями та новими планами співпраці на майбутнє делегація повернулася до Луцька.


 Вітаємо переможців!!!          

 I курс
1 місце – Гончар Таїсія (Ф-11)
2 місце – Мацюк Софія (Ф-11)
3 місце – Лук’янчук Юлія (Ф-11)
II курс                                              
1 місце – Яблонський Віталій(Б-22) 
2 місце – Вовк Маряна (Б-22)                                                                                                          3 місце – Горбач Віталій (Б-22)

                  

Методична конференція

3 квітня викладачі Пукало С. О., Шутовська Л. В. та Коваль О. Е. прийняли участь у методичній конференції Cambridge English для вчителів, яка відбулася у Луцькому національному технічному університеті. Конференція була присвячена темам:

“Cambridge Assessment English – For Every Learner Every Step of the Way. B2-First – a certificate for your career and future”

“Cambridge English – Better Learning Solutions. Using Official Exam Preparation materials for Cambridge English: First”

Конференція відбулася за участі консультанта екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні, Азербайджані та Грузії, Cambridge Assessment English Дарини Сіжук. Наприкінці конференції викладачі отримали сертифікати про участь.Драма-феєрія "Лісова пісня" 

30 березня студенти груп Б-11 та Б-12 на чолі із їхніми керівниками Власюк Т. В. та Поліщук Ю. В. взяли участь у заходах тижня факультету іноземної філології  Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та переглянули третю частину драми-феєрії «Лісова пісня» англійською мовою, яка була майстерно зіграна студентами прикладної лінгвістики.

Цей твір посідає виняткове місце як у творчості славетної поетеси, так і в усій українській літературі. Драма-феєрія Лесі Українки перекладена багатьма мовами світу – німецькою, польською, російською, французькою, бенгальською та ін. Лише англійською існує три переклади – Гледиса Еванса (Gladys Evans), Віри Річ (Vera Rich) та Персиваля Канді (Percival Cundy, 1881–1947). Усі вони мають найвищу атестацію: «Three excellent translations».

Сьогодні «Лісова пісня» – не лише взірець жанру й один із найвідоміших творів вітчизняної літератури, а й ефективний рушій української культури, який мотивує до нових творчих звершень представників різних мистецьких напрямів.


2 лютого 2018 у каб.409 відбудеться 1-ше планове засідання ц/к іноземної філології

Порядок денний:

1.  Про підсумки діяльності викладачів циклової комісії у 1-му семестрі 2017-2018 н.р.

2. Результати успішності студентів з навчальних дисциплін циклу за результатами 1-го      семестру 2017-2018 н.р.

3.  Різне. 

Шановні колеги!

Циклова комісія іноземної філології щиро вітає вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай Новий рік принесе вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань. Як і в ці дні Новорічні, святкові, будьте завжди багаті та здорові. Хай радість потоком шумить у житті, купайтеся в щасті, любові, добрі на довгі, довгі роки золоті.


Відкрите засідання гуртка з англійської мови Товариство творчої молоді на тему Shop Till You Drop

28 грудня відбулось відкрите засідання гуртка з англійської мови “Товариство творчої молоді” на тему Shop Till You Drop” під керівництвом викладача іноземної мови Папко С. В. У засіданні гуртка взяли участь студенти групи ТК-13.

Основною метою відкритого засідання було ознайомлення та розширення знань студентів з теми про товари, послуги, їх рекламу та місця збуту. Так ведуча засідання оголосила тему і мету заняття, провела невелику вікторину з теми серед студентів.

Після цього студенти презентували свої проекти про торгові центри та різні види магазинів, підготовлені заздалегідь. Між презентаціями слухачі заходу мали можливість прослухати короткі діалоги, що стосуються торгівельної діяльності, та реклами різних товарів, які підготували учасники гуртка.

На закріплення вивченого матеріалу студенти переглянули відео про різноманітні відділи магазинів в країнах, мова яких вивчається, та після побаченого називали назву того чи іншого відділу.

На завершення заходу всі присутні отримали солодкий подарунок з жартівливими побажаннями.


18 грудня о 12.00 у каб.401 відбудеться 6-те планове засідання циклової комісії

Порядок денний:

1. Розгляд і ухвалення представленої викладачами навчальної документації на 2 семестр ‎2017-2018 н.р.

2. Діяльність інституту наставництва на цикловій комісії: напрацювання та досягнення молодих педагогів протягом 1 семестру ‎2017-2018 н.р.

3.  Різне.


Відкрите засідання гуртка на тему: 

«Престижні професії на ринку праці»

15 грудня відбулося відкрите засідання гуртка з англійської мови на тему: «Престижні професії на ринку праці» під керівництвом викладачів іноземної мови Шутовської Л.В. та Коваль О.Е.. Участь у ньому брали студенти груп Ф-11, Б-22, П-21. Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини.

  

У ході заняття студенти презентували цікаву інформацію про свою майбутню професію, а також дізналися про престижність професій на ринку праці. Студенти взяли активну участь у вікторині та інтелектуальних іграх.На завершення було зазначено, що знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально розкрити свої здібності.

                          

Відкрите засідання гуртка на тему: "Чайні традиції Англії"

14 грудня 2017 року відбулося відкрите засідання гуртка «Англійська для кухарів» на тему «Чайні традиції Англії» під керівництвом викладача іноземної мови Поліщук Ю.В. та за участю студентів групи Т-12 спеціальності "Харчові технології".

Основною метою заходу є розширення кругозору студентів через знайомство з історією та особливостями вживання чаю в Англії та етикетом чаювання. Твердість духу і любов до чаю на генетичному рівні - це те, що робить англійця англійцем. Чай став однією з відомих традицій не лише цивілізації Англії, але і Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. Кращий спосіб його заварки був і залишається предметом бурхливих дебатів.

          

В ході засідання студенти мали можливість презентувати інформацію про чайні традиції Англії, яку вони підготували заздалегідь. Презентації відбулися у формі діалогів, усних повідомлень. Було запропоновано перегляд відео про приготування чаю та виконання завдання з метою перевірки розуміння переглянутої інформації. Крім того всі присутні на засіданні отримали задоволення від презентації правил етикету під час чаювання. На завершальному етапі студенти приготували чай і запропонували гостям насолодитися приємними розмовами за чашечкою ароматного чаю.

     
     

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

У вівторок, 5 грудня 2017 року студенти коледжу взяли участь у восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Конкурс проводиться щороку відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851.

За сім років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів  та студентів у різних регіонах України. 

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 135 студентів нашого коледжу. Відповідальною за його проведення у закладі була Пукало С.О., участь у організації та проведенні заходу взяли усі викладачі іноземної мови коледжу. 

72 студенти другого курсу виконали тестові завдання за 11 клас, 63 студенти першого курсу виконали завдання за 10 клас загальноосвітньої школи. Учасники виконали завдання на спеціальних бланках, які були належним чином оформлені та надіслані на адресу оргкомітету згідно вимог Конкурсу. 20 грудня 2017 року правильні відповіді на конкурсні завдання будуть викладені на сайті http://www.uclever.com. До 25 травня 2018 року в навчальні заклади будуть надіслані результати конкурсу, сертифікати учасників та призи для переможців. Сподіваємося на перемогу наших студентів!

    

  21 листопада відзначається День Гідності та Свободи!

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

Викладачі нашої циклової комісії Крочук Ю.В., (група Ф-11), Власюк Т.В., (група Б-11) та Поліщук Ю.В., (група Б-12) не могли оминути цю подію, тому  з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України, провели тематичні виховні години до Дня Гідності та Свободи.


Студенти декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті. Вони мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні 

хвилиною мовчання.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.


Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!


Дні німецької культури у Луцьку


Запрошуємо студентів нашого коледжу на відкриття Днів німецької культури у Луцьку.

Захід відбудеться 30 жовтня о 17 годині у Палаці культури міста Луцька. 

У програмі:

презентація двомовного українсько-німецького видання книги Лесі Українки «Лісова пісня»;

експозиція книг німецькою мовою, представлення німецької кухні;

концерт за участі творчих колективів громадської організації «Товариство німців Волині», народного аматорського ансамблю танцю «Волинянка» та зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька.

У рамках Днів німецької культури у Луцьку, що триватимуть до 24 листопада 2017 року, відбудуться тематичні семінари, круглі столи, літературні вечірки, фільми німецькою мовою, квести та інші заходи.


Українсько-американський тренінг

11 жовтня 2017 року студенти коледжу пройшли навчання за курсом «Ознаки успішного лідерства» в рамках роботи українсько-американського тренінгу. Президент і засновник компанїї «Глобальне лідерство» Джессі Джеймс разом із провідними спеціалістами менеджерами компанії «Chick-fil-A» Марком Уокером, Ренчером Гатрідж та Робертом Гатторі поділилися досвідом провадження успішного бізнесу. За результатами тренінгу студенти дізналися, як правильно запроваджувати маркетингову стратегію компаніїї з метою успішного її розвитку та очікуваного прибутку. 

  До уваги молодих науковців!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції                     молодих учених, студентів та аспірантів «Актуальні проблеми розвитку природничих та

гуманітарних наук», яка відбудеться 25 жовтня 2017 року на базі СНУ імені Лесі Українки. Для детальної інформації про участь ознайомтесь з інформаційним листом та у свого викладача іноземної мови коледжу. 
Наперед дякуємо за активність!
Гринвіч-2017

Запрошуємо студентів 1-2-их курсів коледжу для участі у Восьмому Всеукраїнському

конкурсі з англійської мови «Гринвіч», який відбудеться 5 грудня 
2017 року. Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись та сплатити організаційний внесок у розмірі 20 грн. до 01 жовтня 2017 року. За детальною інформацією звертатись до свого викладача іноземної мови або викладача Пукало С.О. (каб.409), яка є організатором цього конкурсу в коледжі.

Граємо, вивчаємо, пізнаємо разом з «Гринвіч»!

                         

                     25 вересня о 10.30 у каб.401 відбудеться 

5-те планове засідання ц/к іноземної  філології

Порядок денний:

1.  Розгляд і ухвалення представленої викладачами навчально-методичної документації:

-    екзаменаційних білетів;

-    завдань для виконання обов’язкових контрольних робіт.

2.  Про затвердження навчально-тематичних планів платних факультативів.

3.  Затвердження нових керівників гуртків з англійської мови «Англійський клуб» («English club»).

4.  Закріплення наставників за викладачами Коваль О.Е., Мандзик С.П., Шутовська Л.В..

5.  Ознайомлення з нормативно-правовими документами.

6.  Різне.

 Циклова комісія іноземної філології щиро  вітає усіх

із початком нового навчального року та з Днем знань!

Шановні викладачі, дорогі студенти, прийміть щиросердні вітання та побажання професійного росту, значних досягнень і здобутків. Нехай новий 2017-2018 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог


                                                   Особливі слова вітань в цей день для наших першокурсників, керівниками груп яких цьогоріч стали викладачі нашої циклової комісії: Ю.В. Крочук (Ф-11), Т.В. Власюк (Б-11), С.В. Папко (ТК-13) та Ю.В. Поліщук (Б-12). Сьогодні для студентів-першокурсників відкрилися двері нашого навчального закладу, а також шлях до нових знань, творчих перемог та наукових звершень.  


29 серпня о 10.30 у каб.401 відбудеться 

4-те планове засідання ц/к іноземної  філології

Порядок денний:

1.     Повторне ознайомлення з посадовими обов’язками, інструкціями з охорони праці, Правилами внутрішнього трудового розпорядку коледжу.

2.   Розгляд плану роботи циклової комісії на 2017-2018н.р.

3.   Розподіл педагогічного навантаження.

4.    Розгляд і ухвалення представленої викладачами навчально-методичної документації.

5.   Стан реалізації методичної проблеми коледжу за 2013-2017 роки на цикловій комісії та завдання на 2017-2018 н.р.

6.    Ознайомлення з нормативно-правовими документами.

7.    Різне.


26 червня об 11.00 у каб.401 відбудеться 

                               3-тє планове засідання ц/к іноземної філології


Порядок денний:

1. Досягнення, напрацювання та результи роботи викладачів циклової комісії за 

2 семестр 2016-2017 н.р.

2. Підсумки успішності студентів з предметів циклу за результатами 2 семестру 

2016-2017 н.р

3. Звіт молодих педагогів за 2016-2017 н.р.

4. Попередній розподіл педагогічного навантаження. 

5. Різне.


Відкрите  засідання гуртка з іноземної мови

"English for cooks" ("Англійська для кухарів")

на тему "Ukrainian cuisine"

19 червня відбулося відкрите засідання гуртка з іноземної мови «English for cooks» («Англійська для кухарів») на тему «Ukrainian cuisine» ("Українська кухня") під керівництвом викладача іноземної мови Власюк Т.В. та за участю студентів груп Т-12 та Р-11 спеціальностей "Харчові технології" та "Готельно-ресторанна справа".

Українська кухня є пам’яткою нашого народу, яку можна порівняти з культурою та традиціями країни. Вона давно одержала поширення далеко за межами України, а окремі страви (борщ, вареники, сало) увійшли в меню міжнародної кухні.

                            


Страви української кухні не можна переплутати ні з одними різносолами, існуючими в світі. Так склалося тому, що кулінарія України включає в себе безліч компонентів, які були запозичені і перероблені по-своєму, під національний менталітет. Українська кухня вважається по праву однією з найбагатших і найрізноманітніших кухонь світу.

Наші студенти проявили чималий інтерес до заходу, оскільки вони мали змогу продемонструвати вміння спілкуватися на професійну тематику, а також взяли участь у приготуванні страви української кухні та спробували себе в сфері обслуговування, частуючи  гостей даного заходу. 

На святі був створений належний мікроклімат, а також була забезпечена дружня та злагоджена робота.  


Відкрите засідання гуртка з англійської мови 

«Товариство творчої молоді»

12 червня 2017 року відбулося відкрите засідання гуртка з англійської мови «Товариство творчої молоді» на тему “Гроші і покупки”, керівником якого є Папко С.В. Засідання проводилось  в формі вікторини серед студентів груп О-21 і ТК-21 спеціальностей «Оціночна діяльність» і “Товарознавство та комерційна діяльність”.

Під час заходу студенти поглиблювали, систематизували та удосконалювали знання, професійні вміння та навички із вивченого матеріалу. Студенти мали можливість заробити “гроші”, відповідаючи на запропоновані питання та виконуючи завдання з теми «Гроші» та Покупки.

 

Студенти висловлювали власні думки з теми, називали асоціації до слів «гроші» та покупки, доповнювали речення, розгадували кросворд, працювали в парі та в невеликих групах, співали пісню “Money, money, money групи “ABBA” та виконували завдання відповідно до переглянутого відео. Студенти також презентували та обговорили доповіді про національну валюту України та валюти світу англійською мовою. Усі доповіді та завдання супроводжувались мультимедійними презентаціями.Відкрите спільне засідання гуртків на тему:

 «Незвичайні закони різних країн»

01.03.2017 було проведено відкрите спільне засідання гуртка англійської мови "Англійський клуб" та гуртка правознавства «Сходинками правничих знань» для студентів першого курсу на тему «Незвичайні закони різних країн». Засідання проводилося у формі конференції англійською та українською мовами. Студенти презентували та обговорили доповіді про правові системи та конституції України (укр.. мовою) та США (англ. А укр.. мовами), а також про структуру влади Великобританії та королівську сім’ю (англ. мовою). Доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями та відеофільмом.

 У другій частині засідання виступили студенти у ролі представників мас медіа Британії та США, які розповіли про цікаві, інколи смішні, а інколи і зовсім недоречні закони англомовних країн. Для покращення розуміння їх виступи відразу ж перекладалися на українську мову студентами-перекладачами. Закони були обговорені та доповнені слухачами. У якості запрошеного гостя на конференції виступив викладач історії права Ткачик О.О., який доповнив інформацію доповідачів та порадив студентам перед поїздкою за кордон вивчати не лише звичаї та культуру країни, але і її закони, що зробить подорож легшою і простішою.


Зустріч з носієм англійської мови

На завершення тижня іноземної мови, 25 листопада було організовано круглий стіл викладачем Гавриленко Т.А. з носієм іноземної мови містером Семом (Сем Абрамс, американський волонтер Корпусу Миру в Луцьку). Усі охочі мали можливість послухати цікаву лекцію про свята англомовних країн, ознайомитися ближче з культурою іншої країни, попрацювати над цікавими завданнями. Кожен присутній мав змогу висловити свою думку та  поспілкуватися з містером Семом. Щиро вдячні нашим студентам, які долучилися до круглого столу та отримали цікавий досвід!!!

СЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

24 листопада відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч". За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Указом Президента України №641/2015 оголошено роком англійської мови. Студенти нашого коледжу також мали змогу взяти участь у цьому конкурсі, завдяки організованій роботі колективу нашої циклової комісії, та безпосередньо, Пукало С.О. 


  

У рамках тижня іноземної мови серед студентів 1-2-х курсів було проведено конкурс на кращу стіннівку англійською мовою на одне із запропонованих свят. Були організовані також перегляди відеофільмів з цікавою інформацією про свята  англомовних країн. Тож до створення стіннівок наші студенти підійшли досить таки творчо. Пропонуємо вашій увазі найкращі доробки.  


                   


                  


                          Вітаємо переможців конкурсу!!!
                                                                   Спільне засідання гуртків 
на тему: "Holidays of the English-speaking countries"

Згідно плану роботи тижня іноземної мови, 23 листопада було проведене спільне засідання гуртків, керівниками яких є Пукало С.О., Власюк Т.В., Папко С.В. на тему: “Holidays of the English-speaking countries” (“Свята англомовних країн”). У заході взяли участь студенти перших курсів різних спеціальностей та студенти 2 курсу групи О-21. 


Основною метою заходу було розширити знання студентів про традиції та звичаї, історію та символіку свят англомовних країн, виховувати почуття прекрасного, розвивати творчі здібності, виховувати толерантне ставлення до традицій іншого народу, естетичний смак, підвищити зацікавленість у вивченні іноземної мови.

 

Під час заходу студенти декламували вірші, співали новорічних та різдвяних пісень, грали гру “Хелоуінське яблуко”, демонстрували мультимедійні презентації та відео ролики. Святкова атмосфера  була створена та передана завдяки тісній співпраці викладачів та студентів. 


   


Олімпіада з іноземної мови

22 листопада у рамках тижня іноземної мови у коледжі  було проведено  олімпіаду з англійської мови серед студентів 1-2-х курсів. Студенти  мали змогу перевірити свої знання, виконуючи завдання з аудіювання, говоріння та читання. Подякуємо всім студентам за участь та побажаємо подальших успіхів у вивченні англійської мови. 

 (So many languages you know, so many times you are a person)
Congratulations!!!

            

І курс

1 місце ─ Гупало Катерина (ТК-13) 

2 місце ─ Гриценя Богдан (ТК-11) 

3 місце ─ Круглій Анастасія (П-11)

ІІ курс

1 місце ─ Мазяр Тетяна  (Б-22)   

                                                                                                2 місце ─ Ливак Михайло (ТК-22)  

                                                                                                3 місце ─ Матвійчук Софія (Р-21) 

                                                                                                           Мул Вікторія  (Б-21) 


Лінгвокраїнознавча вікторина на тему

 «Не поспішай! Свято зустрічай!» Take your time and celebrate!»)

В рамках тижня іноземної мови 21.11.2016  в коледжі була проведена лінгвокраїнознавча вікторина на тему «Не поспішай! Свято зустрічай!» Take your time and celebrate!»)У вікторині приймали участь 3 команди у складі студентів 2 курсу з різних спеціальностей, а саме: «Бухгалтерський облік», «Виробництво харчової продукції» та «Правознавство».  Кількість учасників у кожній команді не перевищувала 5 студентів. Студенти самостійно формували команди з бажаючих. Командам були запропоновані різні цікаві запитання країнознавчого характеру. Метою проведення даної вікторини було перевірити та вдосконалити знання студентів з теми «Свята в англомовних країнах».  Найкмітливішими та найспритнішими виявились студенти відділення «Бухгалтерський облік», які, в результаті, і отримали перемогу.

Запрошуємо студентів та викладачів коледжу відвідати наші заходи в рамках тижня іноземної мови! Позитивні враження та гарний настрій гарантуємо!    

                         

Відкрите засідання гуртка з англійської мови «Нове покоління»

21 червня 2016 року відбулося відкрите засідання гуртка «Нове покоління» на тему «Відомі люди 20 сторіччя в англомовних країнах», яке підготувала Власюк Т.В. з метою поглиблення студентами знань про історію та культуру країни, мова якої вивчається, формування шанобливого ставлення до людей, які зробили великий внесок в історію людства в свій час.У відкритому засіданні взяли участь студенти першого курсу, які розгадували вікторину, декламували вірш англійською «If» Редьярда Кіплінга з українським перекладом, співали пісню легендарного гурту Бітлз «Yesterday», та все це, звісно, доповнювали ілюстрації та різні відеоматеріали. Засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері.


Відкрите засідання гуртка з англійської мови «Товариство творчої молоді»

15 червня 2016 року відбулося відкрите засідання гуртка «Товариство творчої молоді» на тему: «Престижні професії в Україні та  за кордоном», яке  підготували Стрелюк О.І. та Маркеєва Т.А., з метою поглиблення знань з іноземної мови та вдосконалення професійних навиків з профілюючих дисциплін. Студенти розповідали про переваги та труднощі різних професій, супроводжуючи свої виступи  презентаціями та відео-роликами.


Відкрите засідання гуртка з англійської мови «Я – майбутній шеф-кухар»

18 травня 2016 року відбулося відкрите засідання гуртка з англійської мови «Я – майбутній шеф-кухар», керівником якого є Бультіна Д.В., що проводилось  в ігровій формі, як конкурс-вікторина серед студентів групи Т-11 спеціальності «Виробництво харчової продукції». Під час заходу студенти були поділені на команди, змагалися між собою у відповідях на запропоновані питання з теми «Кулінарія», виконуючи завдання з даної теми, показали рівень своєї ерудиції. Під час заходу студенти поглиблювали, систематизували та удосконалювали знання, професійні вміння та навички із вивченого матеріалу.


Основна частина заняття складалася з 9 конкурсів, 8 з яких були спрямовані на систематизацію та удосконалення знань з англійської мови за професійним спрямуванням. Командам були запропоновані такі завдання як: складання діалогів, заповнення пропусків в реченнях, побудова асоціативного ряду зі словом «Food», продовження речень та виконання завдань відповідно до переглянутого відео «Cooking with Charlie». 


Останнє завдання для конкурсантів полягало в демонстрації своїх творчих та професійних здібностей. За 15 хвилин кожна команда повинна була зробити творчу композицію, використовуючи продукти харчування. Оцінювання конкурсу відбувалося відповідно до таких критеріїв як: естетичний вигляд, раціональність використання сировини, дотримання часових рамок. 

Даний конкурс оцінювався викладачем коледжу Авдєєвою А.П.