Події

Події з життя Путильського РЦДЮТ

Участь вихованців Путильського РЦДЮТ в XV ювілейному Міжрегіональному фото, кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2018»

опубліковано 18 жовт. 2018 р., 06:57 btputyla btputyla   [ оновлено 18 жовт. 2018 р., 07:00 ]

         З 10 по 13 жовтня КЗ «ЧОЦНТТУМ» організував та провів  XV ювілейний  Міжрегіональний фото, кінофестиваль «Осінні барви Буковини 2018». Урочисте відкриття Фестивалю та нагородження переможців першого етапу конкурсу відбулося 10 жовтня у Кіноклубі RED в м. Чернівці.

      Учасниками заходу були вихованці дитячих та молодіжних фото-, кіностудій віком від 10 до 24 років та їх керівники з Чернівецької, Івано-Франківської, Полтавської, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Харківської, Черкаської, Житомирської, Київської, Волинської областей.

На церемонії відкриття відбулася  презентація та перегляд фільму режисера Сергія Скобуна «Легенда Карпат», фотовиставка робіт переможців та лауреатів Фестивалю та оголошення бліц теми цьогорічного конкурсу,  якою стала  «Візитка Осінні барви Буковини» .

У події взяли  участь співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України Михайло Грицкан та відомий фотохудожник Сергій Ахрименко.

З 11 по 13 жовтня учасники займалися  фото та відеозйомкою на Вижниччині та Путильщині, відвідали змімальні майданчики режисера Параджанова, познайомились з культурним побутом жителів Карпат,  мандрували «Соколиним оком».

 На фестивалі були представлені фото та кінороботи, які були відібрані компетентним журі на тему: «Літо – яскраві миті».

Путильський РЦДЮТ представляли вихованці фотогуртка «Об'єктив»,  керівник Гончарюк Валентин Миколайович, які стали неодноразовими переможцями:

 Танасс  Степан, учень Путильської гімназії, нагороджений дипломом I ступеня;

 Луцюк Наталя, учениця Киселицької ЗЗСО, нагороджена дипломами  II   та ІІІ ступеня;

Леферович Аліна, учениця Киселицької ЗЗСО, нагороджена   дипломом III ступеня;

 Маршавка Олена, учениця Путильської ЗЗСО, нагороджена   дипломом III ступеня.

Наші учасники  конкурсу  повернулися  з  новими  враженнями та здобули  значний  професійний  досвід у опануванні  фото  справи.

Бажаємо  юним  фотомитцям  нових  творчих  злетів.

 

Методист ПРЦДЮТ

Нагорна Л.В.

Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір»

опубліковано 18 жовт. 2018 р., 00:05 btputyla btputyla

Щороку у жовтні фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір» крокує Путильським краєм і запалює на творчому небосхилі нові яскраві талановиті зірочки.

17 жовтня у Сергіївському будинку культури зібралися 12 талановитих дітей освітніх закладів району, їхні керівники, батьки, друзі, які прийшли підтримати та привітати  учасників фестивалю.

Конкурсанти продемонстрували свої здібності у трьох номінаціях: «Художнє читання», «Вокал», «Хореографія». Виступали юні таланти у трьох вікових категоріях: 9-11 років (6 учасників) 12-14 років (4 учасника) та 15-17 років (1 учасник).

Діти показали високий виконавський рівень  та за рішенням журі були нагороджені грамотами. У молодшій віковій категорії переможцем стала Євенчук Лілія, учениця Дихтинецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів, у середній – Косован Уляна, учениця Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у старшій- Гран-прі нагороджений Чигрин Василь, учень Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ці діти будуть представляти район на обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Буковинська зіронька».

Бажаємо їм перемоги.

 

Методист ПРЦДЮТ

Дутчак О.В.

Сообщение без заголовка

опубліковано 12 жовт. 2018 р., 00:38 btputyla btputyla


«Пісня буде поміж нас»

опубліковано 9 жовт. 2018 р., 02:26 btputyla btputyla   [ оновлено 9 жовт. 2018 р., 02:27 ]
З 5 по 8 жовтня 2018 року у місті Вижниця проходив відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука. Участь у фестивалі взяли 38 солістів та вокальних колективів з Черкаської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Житомирської, Херсонської, Тернопільської, Івано-Франківської, Сумської областей та міста Київ. Взяв участь у фестивалі і Хмелевський Іван, вихованець Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Учасників та гостей фестивалю привітали голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, заступник голови районної ради Сергій Вірста, заступник голови Вижницької міської ради Сергій Колотило, голова журі фестивалю, народна артистка України Валентина Ковальська. Сповнені позитивних емоцій та найкращих побажань  були виступи директора Тернопільського ліцею імені Назарія Яремчука Олександра Остапчука, заслуженої артистки України, керівника «Народної філармонії», волонтера Руслани Лоцман, начальника відділу культури райдержадміністрації Наталії Додяк, гостя та лауреата торішнього фестивалю Володимира Самайди, учасника АТО, комбата Олександра Бужори та багатьох інших учасників фестивалю. 

Приємні спогади, позитивні емоції, чудові виступи супроводжувались гарячими оплесками. Глядачі та учасники фестивалю стоячи, завершуючи перший фестивальний день виконали славнозвісну «Родину», яку по всьому світу прославив наш незрівнянний Назарій Яремчук.

 Впродовж фестивальних днів звучали пісні з репертуару Назарія Яремчука, українські естрадні пісні, авторські та пісні з творчого доробку композитора – народного артиста України Левка Дутковського. 

6 жовтня відбувся мистецький вечір «Незрівнянний світ краси», присвячений вокально-інструментальному колективу «Смерічка» Левка Дутковського, з яким було тісно пов’язане життя Назарія Яремчука. 

8 жовтня у районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся гала-концерт та нагородження переможців фестивалю. Відкривав концерт наш вихованець Хмелевський Іван, який зайняв ІІІ місце. Він виконав  пісню «Карпатський дощ».Незабутні спогади цікаві знайомства залишуться на все життя та допоможуть у розвитку творчої майстерності Івану.

 

Космос дитячими очима

опубліковано 25 вер. 2018 р., 01:21 btputyla btputyla   [ оновлено 25 вер. 2018 р., 01:23 ]

З 17 по 21 вересня 2018 року Путильським районним центром дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу «Космічні фантазії».

Захід проводився з метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях Землі і космосу, популяризації знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

  Проведення конкурсу сприяло вирішенню таких основних завдань:
• підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами декоративно-прикладного та технічного мистецтва, прагне розвинути свій духовний світ
• сприянню реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України.

Учасниками конкурсу стали учні закладів загальноосвітньої середньої освіти та вихованці Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості, які  презентували свої творчі поробки у таких  розділах як «Космічне мистецтво» та «Макетування». З підсумками конкурсу можна ознайомитись на сайті Путильського РЦДЮТ.

Методист ПРЦДЮТ                                 Коваль О.Т.

 


Оголошення

опубліковано 5 вер. 2018 р., 00:48 btputyla btputyla

ПУТИЛЬСЬКИ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

 

ОГОЛОШУЄ НАБІР

 

на навчання в 2018-2019 н. р. учнів закладів загальної середньої освіти  району  в безкоштовні гуртки

 

декоративно-прикладного напрямку:

«Дизайн», «Палітра», «Умілі руки», «Вишивка бісером», «Вироби з бісеру», «Колаж», «Чарівний клубочок», «Писанкарство», «Прикрась свій дім» “Школа краси та здоров'я”, “Основи макіяжу”

технічного напрямку:

фотогурток «Об'єктив», «Водії легкового автомобіля категорії «В»», «Юний інформатик», «Початкове технічне моделювання» “Автотрасове моделювання” ,“Інформатика”

художньо-естетичного напрямку:

«Вокальний», “Гра на народних  інструментах”;

еколого-натуралістичного напрямку:

«Екологічний дизайн», «Юні друзі природи», “Я пізнаю світ”

туристсько-краєзнавчого напрямку:

«Краєзнавчий”; «Спортивний туризм»

гуманітарного напрямку:

«Майстерня слова», «Англійська мова»

 

Заняття будуть проводитись з 17 вересня 2018 року в позаурочний час на базі Путильського РЦДЮТ та закладах загальної середньої освіти району.

Зарахування на навчання проводиться з 3 вересня 2018 року

за заявою і згодою батьків дитини.

Прийом заяв здійснюється в  приміщенні ПРЦДЮТ щодня  з 09.00 до 18.00

(крім суботи, неділі) за адресою: смт. Путила, вул.І.Франка, 3А, тел.: 2-15-68.

 

17 традиційний Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України»

опубліковано 29 серп. 2018 р., 23:22 btputyla btputyla

З 22 до 25 серпня 2018 року у місті Кременчук Полтавської  області відбувся 17 традиційний Всеукраїнський  відкритий  конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України». Організаторами фестивалю є: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної  освіти, Полтавський  обласний центр науково – технічної творчості учнівської  молоді та Кременчуцький  міський центр позашкільної  освіти.

 Щорічне проведення  даного заходу спрямоване на виявлення та  підтримку талановитої  учнівської  молоді в галузі кіно та  фотомистецтва.

 Загалом в заходах взяли участь більше сімдесяти учасників, які приїхали з 11  регіонів України, а саме:  Вінницької, Дніпропетровської, Сумської,  Запорізької, Івано-Франківської, Хмельницької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Черкаської та Чернівецької областей.   

  Цього  року команду Путильського  районного центру дитячої та юнацької  творчості представляли  два  вихованці:  Скрипчук Владислав вихованець гуртка «Об’єктив»  Путильського РЦДЮТ, керівник Гончарюк В. М., учень Дихтинецького ЗЗСО І – ІІІ ступенів та  Ямніцький  Дмитро,  вихованець гуртка «Об’єктив»  Путильського РЦДЮТ, керівник  Гончарюк В. М., учень   Киселицького ЗЗСО  І – ІІІ ступенів.

Наші вихованці активно змагалися за призові місця конкурсу. Ямніцький  Дмитро  нагороджений дипломом  за І місце, Скрипчук Владислав   нагороджений  двома дипломами  за ІІ та ІІІ місця. Вихованці  отримали   цінні  подарунки.

Команда  юних   фотоаматорів Путильського РЦДЮТ  нагороджена кубком та подякою за зайняте командне  ІІ місце.

Під  час  змагання  проводились майстер-класи, екскурсії, бліц-конкурс  на  тему  «Кременчук  гостинне  місто».

Наші  учасники  конкурсу повернулися з  фестивалю з новими  враженнями та здобули  значний  професійний  досвід.

Дирекція  Путильського районного центру дитячої  та  юнацької творчості і керівник   гуртка   Гончарюк В. М. дякують  батькам  за   співпрацю і гарне  виховання  дітей.

Бажаємо  юним  фотомитцям  нових творчих  злетів.

 

Методист ПРЦДЮТ

Нагорна Л.В.

 

«Гей, Гуцульщино, барвистий краю!»

опубліковано 2 серп. 2018 р., 05:47 btputyla btputyla

З 21 по 29 липня у м. Яремче пройшов XXV Міжнародний гуцульський фестиваль на який завітали гуцули не лише із Західної України, але й Румунії, Польщі та Литви.

Путильщину представляли на фестивалі протягом двох днів 28-29 липня -19 аматорських колективів та окремих виконавців, 8 майстрів декоративно-прикладного мистецтва.  

Педагоги та вихованці Путильського  районного центру дитячої та юнацької творчості    взяли активну участь    в цьому фестивалі та вибороли багато нагород.

Приємно зауважити що наш заклад нагороджений диплом ІІ ступеню за популяризацію гуцульського мистецтва.

Дипломом І-го ступеня та подякою від Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» нагороджено дитячий фольклорний колектив «Любисток» НВК «Перлина Гуцульщини», керівник гуртка ПРЦДЮТ Семенюк М.М

Дипломом І  ступеня нагороджений  Гончарук В.М. керівник фото гуртка Путильського РЦДЮТ, за  представлену  виставку у сфері кіно-фото мистецтва.

Нагороджені дипломом ІІІ ступеня Дяченко Ірина, у номінації «Художнє слово», та подякою  Кравченко Емілія, у номінація «Художнє слово «Мистецька надія»»» , керівник  Москаль Л.Ю..

В номінації «Бісероплетіння» дипломом ІІІ ступеня нагороджена Анастасія Руснак,  керівник   Майєр І.П..  .

Дипломом  ІІІ-го ступеня нагороджена Ангеліна Логош у жанрі естрадний спів,  керівник   Михно Т.В..

Цьогорічний фестиваль став рекордним для України за кількістю фестивальних днів. Святкові заходи тривали цілих дев’ять днів, у кожен з яких змінювалася програма та локації. Гостей очікувала феєрія традицій та обрядів гуцулів, серія тематичних майстер-класів, дегустації традиційних страв і напоїв, концерти народних ансамблів і безліч інших сюрпризів.

 Методист ПРЦДЮТ Коваль О.Т.

 

Звіт директора ПРЦДЮТ за 2017-2018 н.р.

опубліковано 18 черв. 2018 р., 00:17 btputyla btputyla

Щорічно після завершення навчального року відбувається звіт керівника установи. В Путильському РЦДЮТ звітує весь колектив – керівники гуртків, методисти та підсумовує роботу центру директор.

Путильський районний центр дитячої та юнацької творчості завжди перебуває в лідерах. У 2017- 2018 навчальному  році вихованці центру разом з своїми керівниками взяли участь у 948 фестивалях-конкурсах різних рівнів та стали 15 разів володарями Гран-прі. Також нагороджені дипломами І ступеня 278 вихованців, ІІ ступеня – 222 вихованці, ІІІ ступеня – 250 вихованців. Варто відзначити нагородження вихованців та педагогів центру грошовими винагородами: в ІІІ етапі  фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» у номінації «Писанкове дерево» - сертифікатом в сумі 7000 гривень;  в обласному фольклорно-етнографічному святі «Від Різдва Христового до Йордану» - премією в сумі 4000 гривень.

Про успіхи центру свідчить результативність роботи  всіх працівників, які були відзначені на святкуванні 65 - річниці Позашкільної освіти у районі.

На завершення Наталія Петрівна Хромей побажала успіхів, творчої наснаги, мирного неба та Божих благословінь.

Заступник директора Синиця С.М.

 

На Буковині відсвяткували 100-річчя позашкілля

опубліковано 18 черв. 2018 р., 00:14 btputyla btputyla

 Діти нічого не хочуть відкладати «на потім». Вони воліють жити, а не готуватися до життя, завжди «горять» бажанням пізнати щось нове, творити, мріяти… І саме позашкільна  діяльність допомагає здійснюватись цим  дитячим бажанням і мріям. Сьогодні на Буковині працює 34 заклади позашкільної освіти.

Святкування 100-річчя позашкілля відбулося в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка, де тривав обласний фестиваль позашкільної освіти.

Розпочався  Фестиваль урочистою ходою вихованців закладів позашкільної освіти області за маршрутом вул. Кафедральна – вул. Головна - ЦПКіВ імені Т. Г. Шевченка.

З вітальним словом до присутніх звернувся Ігор Богатирець, заступник голови обласної державної адміністрації, Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької обласної ради, директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук.

На Фестивалі представлені локації за художньо-естетичним, туристично-краєзнавчим, науково-технічним, еколого-натуралістичним, науково-дослідницьким та фізкультурно-спортивним напрямами роботи закладів позашкільної освіти. На Фестивалі панувала цікава та насичена концертна програма, а також всі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних пізнавальних майстер класах, квестах, конкурсах та флешмобах.

В концертній програмі взяли участь вихованці Путильськго районного центру дитячої та юнацької творчості Пердей Іван, керівники Хромей Наталія Петрівна, Михно Тетяна Василівна; Дяченко Ірина, керівник Москаль Любов Юріївна. На території парку розмістили виставку художньої обробки дерева Журавця Дмитра, керівник Томюк Марко Миколайович та Туряка Володимира, керівник Верешко Софія Іванівна.

 Під час Фестивалю було здійснено благодійну акцію по збору коштів, які будуть спрямовані на лікування онкохворих дітей.

Методист Тріщук Н.М.


1-10 of 130

Comments