Події

Події з життя Путильського РЦДЮТ

Фотосвітлини гуртка "Початкове технічне моделювання" Путильського РЦДЮТ, керівник Лазорко У.Ю.Підзахаричівського НВК "Перлина Гуцульщини"

опубліковано 8 лют. 2019 р., 03:25 btputyla btputyla   [ оновлено 8 лют. 2019 р., 03:26 ]


Інформація про проведення районного етапу обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття»

опубліковано 6 лют. 2019 р., 05:42 btputyla btputyla   [ оновлено 6 лют. 2019 р., 06:12 ]

06 лютого 2019 року проведено районний етап обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття» у приміщенні  Сергіївського будинку культури. Метою конкурсу є сприяння розвитку та популярності різних напрямів сучасної хореографії, естетичне виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва, відкриття юних обдарувань та сприяння їх творчої особистості, збагачення творчої молоді художньою та емоційною практикою.

У конкурсі взяли участь 3 колективи з трьох ЗНЗ району, які представили 4 хореографічних композиції у стилі : фрістайл, диско, модерн.

Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі:   Яків’юк М.В., керівника апарату районної державної адміністрації; Шевчук Л.І., завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту, Хромей Н.П., директора Путильського РЦДЮТ, Москаль Л.Ю., методиста РМК відділу освіти, молоді та спорту,  Дутчак О.В., методиста ПРЦДЮТ.

Відповідно до ухвали журі, переможцями у номінації «Диско» визнано хореографічний колектив «Едельвейс», Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Коваль А.Ю., у номінації «Фрістайл» хореографічний колектив «Ексідент» Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці гуртка Путильського РЦДЮТ, керівник Дроняк Г.В., у номінації «Модерн»  хореографічний колектив «Карпатські візерунки», Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Лоза Ю.Д. Колективи-переможці  будуть представляти район на обласному конкурсі сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття» 16 лютого 2019 року. Ми бажаємо їм перемоги.

Методист ПРЦДЮТ  Дутчак О.В.

Засідання батьківського комітету

опубліковано 31 січ. 2019 р., 04:56 btputyla btputyla

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу в позашкільному закладі.

         30 січня 2019 року в Путильському РЦДЮТ відбулося засідання батьківського комітету, на якому були присутні 13 членів батьківського комітету та адміністрація закладу.

Розпочала засідання директор Путильського РЦДЮТ, Хромей Н.П. з доповіддю «Розвиток дитини на заняттях у гуртках позашкільного закладу».

Первісник Т.Ю., практичний психолог провела тренінг «Стежиною батьківської мудрості». В ході тренінгу, батьки поділилися своїм досвідом сімейного виховання; обговорили про те, що на батьках лежить велика відповідальність за виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління.

Тріщук Н.М., Сливчук Т.В., Первісник Т.Ю., керівники гуртків Путильського РЦДЮТ провели майстер-клас «Виготовлення метелика технікою «Оригамі»».

Методист декоративно-прикладного напрямку, Коваль О.Т. провела огляд виставки гуртківців декоративно-прикладного напрямку, де батьки мали змогу побачити вироби створені власними руками вихованців Путильського РЦДЮТ.

На засіданні обрали голову батьківського комітету Путильського РЦДЮТ – Дяченко Олесю Леонідівну.

У кінці зустрічі директор Путильського РЦДЮТ  Хромей Н.П. подякувала батькам за небайдуже ставлення до проблем позашкілля та висловила впевненість, що педагоги центру та батьки і надалі не будуть шкодувати сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної та творчої особистості.

 

 

Нагорна Л.В.,

Методист ПРЦДЮТ

НАРАДА ПРИ ДИРЕКТОРУ

опубліковано 18 січ. 2019 р., 00:40 btputyla btputyla

Колектив Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості взяв участь у обговоренні щодо реалізації проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту»». Колектив подав пропозицію про здійснення оплати праці педагогічних працівників позашкільної освіти за рахунок коштів державної субвенції для збереження та надання якісної позашкільної освіти в районі.

                                                                                    Директор ПРЦДЮТ 

                                                                                   Хромей Н.П.                               

Інформація про участь вихованців ПРЦДЮТ у Міжнародному Зимовому конкурсі пісні і танцю «Зима в Карпатах»

опубліковано 18 січ. 2019 р., 00:35 btputyla btputyla

12 січня 2019 року в м. Вижниця  відбувся Міжнародний Зимовий  конкурс пісні і танцю «Зима в Карпатах».

Метою конкурсу є популяризація хореографічного, читацького та пісенного мистецтва, виявлення кращих творчих колективів та виконавців, сприяння подальшої реалізації їх здібностей та налагодженню творчих взаємовідносин між учасниками.

Цього року в конкурсі брали участь діти з різних районів Чернівецької області , з різних областей України.

У конкурсній програмі  учасники  представляли  номер зимової тематики та один іншої тематики.

Від Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості взяли участь вихованці гуртків «Вокальне мистецтво» та  «Вокальний спів».

У вокальному жанрі своє мистецтво продемонстрували вихованці гуртка «Вокальне мистецтво» ПРЦДЮТ, керівник Матейчук С.М.: Струтинська Мар’яна (ІІ місце), Бурдузяк Христина (ІІ місце), Джімер Жанна (ІІ місце), Ямніцька Анастасія (ІІ місце), Григоряк Анастасія (ІІІ місце) та вихованка гуртка «Вокальний», керівник Самашко П.В. Фокшек Ангеліна (ІІІ місце).

Ми щиро вітаємо наших вихованців і бажаємо їм вищих досягнень та творчих злетів.

Методист ПРЦДЮТ Дутчак О.В.

 

Новорічна програма «З Новим роком йду до хати вас віншувати»

опубліковано 15 січ. 2019 р., 04:50 btputyla btputyla   [ оновлено 15 січ. 2019 р., 04:57 ]

Хай Новий рік зі щастям новим

В ваш дім господарем ввійде.

І разом із колядою

Здоров’я й радість принесе.

 

14 січня 2019 року, коли святкується Старий Новий рік, біля районної ялинки на центральній площі селища Путила Путильським районним центром дитячої та юнацької творчості проведена святкова  новорічна програма «З Новим роком йду до хати вас віншувати». Зустріч розпочалась із виконання щедрівки «Добрий вечір тобі, пане господарю» та виступу віншувальників, які вітали присутніх з святами та посівали на добро, здоров’я та мир в Україні. З вітальним словом до присутніх звернулася Яків’юк М.В., керівник апарату районної державної адміністрації. Потім до всіх вийшли головні гості новорічних свят Дід Мороз та Снігурочка запросили до святкового хороводу навколо ялинки та до колядування. Діти з радістю та із задоволенням колядували та щедрували, за що отримали солодкі гостинці, якими їх пригостили адміністрація центру творчості та відділ у справах дітей та молоді. Хочемо подякувати керівникам гуртків, які підготували колядничків та віншувальників: Майєр І.П., Матейчук С.М, Самашко П.В., Сурову К.П., Первісник Т.Ю., Москаль Л.Ю. Діти весело кружляли навколо ялинки разом з батьками, плескали в долоньки і брали участь у всіх забавлянках.

На закінчення свята всі присутні виконали колядку «Нова радість стала». А потім кожен міг зробити фото з Дідом Морозом та Снігуронькою.

                                                                                                          Методист ПРЦДЮТ Дутчак О.В.

 

         
Подорож у країну кольорових знань

опубліковано 14 січ. 2019 р., 01:30 btputyla btputyla

          Під час зимових канікул у Путильському РЦДЮТ було проведено новорічне свято на гуртку «Англійська мова» під назвою «Подорож у країну кольорових знань».

         Під час проведення святкової програми, керівник Сурова К.П. намагалася створити у вихованців позитивний настрій та мотивацію до вивчення англійської мови.

        Вихованці мали можливість відправитись у подорож до країни кольорових знань, де  зустрілись з казковими героями: Сніговиками та Пінгвінами. Також мали змогу систематизувати свої знання з певних тем, розвинути навички аудіювання, говоріння та вміння швидко орієнтуватися у навчальній діяльності. Також співали святкові пісні на англійській мові та брали участь у різноманітних цікавих конкурсах.   

Методист ПРЦДЮТ Дутчак О.В.

У гостях у Діда Мороза та Снігуроньки

опубліковано 14 січ. 2019 р., 00:38 btputyla btputyla

Прихід Нового року – найулюбленіше свято дітлахів і дорослих. Неодмінні його атрибути – казкові персонажі Дід Мороз і Снігуронька.

Продовжуються новорічні та різдвяні свята, і усім нам хочеться повірити в чудову казку, де збуваються найзаповітніші мрії і бажання. Саме тому, 11 січня педагоги Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості а саме: Тріщук Надія Миколаївна, Первісник Тетяна Юріївна та Сливчук Тетяна Василівна вирішили трішечки продовжити це відчуття казковості  для гуртківців, влаштувавши для дітлахів новорічне свято під назвою «У гостях у Діда Мороза та Снігуроньки».   В цей  день у всіх учасників свята, був святковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.

У ході свята гуртківці мали змогу привітати один одного з новорічними та різдвяними святами новорічними віршиками, піснями, колядками та щедрівками. А також, діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Яскрава, насичена новорічна програма з конкурсами, веселими іграми та забавами, а також новорічні привітання від Діда Мороза та Снігуроньки стали для всіх присутніх чудовим рішенням для чарівної новорічної казки. Веселощі і радість, дзвінкий сміх і море позитиву додали святу особливу атмосферу.

 По завершенню свята керівники гуртків пригощали всіх присутніх солодощами та гарячим чаєм поділившись часточкою тепла своїх сердець.

 

Методист ПРЦДЮТ

Коваль О.Т.

Сообщение без заголовка

опубліковано 8 січ. 2019 р., 06:33 btputyla btputyla


Без названия

опубліковано 8 січ. 2019 р., 02:30 btputyla btputyla

Ходить місяць, ходить ясний  

Зорями багатий.
Тихо стукає у шибку,
Щоб защедрувати.

4 січня в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості було проведено новорічно-різдвяне свято «Щедрий вечір, добрий вечір», під керівництвом керівників гуртків закладу Майєр Інеси Петрівни та Мігуци Інни Василівни.

Всіх, хто зібрався цього святкового дня у теплому, затишному та гостинному залі центру творчості очікувало масу вражень та святковий настрій.

Діти мали змогу взяти участь у новорічно-різдвяній вікторині на краще знання 12 традиційних страв, які повинні бути на столі на Святвечір. Також, кожний бажаючий мав змогу заколядувати чи защедрувати, тим самим створюючи святкову атмосферу та гарний настрій всім присутнім.

  Обрядові та святкові пісні звучали у залі у виконанні талановитих вокалістів, а глядачі гаряче підтримували їх оплесками та гарним настроєм. Не обійшлося також і без цікавих та розважальних ігор, в яких брали участь всі бажаючі учасники та гості свята.

На завершення свята, Інеса Петрівна з Інною Василівною, як справжні газдині пригостили всіх присутніх  солодощами та гарячим чаєм.

Методист ПРЦДЮТ

Коваль О.Т.

1-10 of 161

Comments