Події

Події з життя Путильського РЦДЮТ

Вітаємо вихованців фотогуртка «Об’єктив» Путильського РЦДЮТ з перемогою у Всеукраїнському дистанційному фестивалі «Творча весна»

опубліковано 9 лип. 2020 р., 04:04 btputyla btputyla


  25 травня 2020 р. вихованці фото-гуртка «Об’єктив» Путильського РЦДЮТ під керівництвом Гончарюка В.М.  взяли участь у Всеукраїнському дистанційному фестивалі «Творча весна». Це була гарна можливість для вихованців виявити своє творче бачення та втілити його в неймовірних фотографіях, які високо оцінили журі.

За результатом оцінювання, команда Путильського РЦДЮТ виборола ІІІ командне місце. Здобули перемогу та отримали дипломи ІІІ ступеня такі  вихованці фото-гуртка «Об’єктив»: Мигалко Максим, Дячук Арсеній, Кеверо Анастасія, Фокшек Анастасія, Остапенко Андрій, Корпан Лідія, Мигалко Даяна.

Вітаємо всіх учасників з перемогою!!!! Успіхів Вам, натхнення  та майбутніх перемог!

 

Заступник директора ПРЦДЮТ

Пахарь У.В.


Сообщение без заголовка

опубліковано 25 трав. 2020 р., 23:42 btputyla btputyla

Радієм новим здобуткам

Триває підведення підсумків обласних  та всеукраїнських етапів весняних міжнародних   конкурсів і акцій еколого-натуралістичного напрямку.

Триває третій місяць карантину на території Чернівецької області, та це ніяким чином не відмінило підведення підсумків міжнародних, всеукраїнських та обласних заходів, що були заплановані на 2019/2020 навчальний рік. Протягом лютого–квітня  було підведено підсумки заочних обласних та всеукраїнських етапів:

- XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» (понад 400 учасників обласного етапу, з них 69 – учасники Національного етапу), 18 уч. стали переможцями та призерами Національного етапу, 4 роботи направлено до м. Вроцлав (Польща) для участі у фіналі);

 -  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (79 учасників обласного етапу);

- Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» (11 команд обласного етапу);  

- Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» (39 учасників) ;  

-Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»(понад 3000 робіт).

Вихованці Путильського РЦДЮТ, учні ЗНЗ району брали активну участь у вищеназваних  конкурсах та акціях і мають гарні результати.

В обласному етапі XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» взяли участь 16 дітей, з   них нагороджені грамотами за:

    І місце - Куриндаш Олександра, керівник Майєр Інеса Петрівна - номінація    «Одягнена метеликом»;

     І та ІІІ місця - Лікар Святослав (2 роботи), керівник Лікар Мар'яна Сергіївна –номінація «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»;

     ІІ місце -Труфин Владислав, керівник Труфин Ярослава Василівна - номінація «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»;

        І місце - Безиль Єлизавета, ІІІ місце - Ковбіш Марія, ІІмісце- Танасійчук Іванна, ІІІ місце -Мигалко Даяна-  керівник Чокена Гафія Юріївна – номінація «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»;

      І місце - Синиця Дмитро, ІІ місце - Андрійчук Антон - керівник Сливчук Тетяна Василівна- номінація «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»;

    ІІІ місце Первісник Богдан, керівник Первісник Тетяна Юріївна - номінація «Екологічна сумка з мотивом метелика»;

         ІІІ місце -Мигалко Даяна – керівник Гончарюк В.М.- номінація «Метелик - ефемерна краса».

А також, Куриндаш Олександра,  стала  переможцем,   яка посіла ІІ місце (90 балів) Національного етапу конкурсу.

У обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» взяли участь  2 вихованці закладу та мають такі нагороди:

ІІІ місце  - Крижанівська Яна, учениця  Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст, вихованка гуртка «Юні фотонатуралісти» Путильського РЦДЮТ, керівник – Гончарюк В.М. ;   

  ІІІ місце - Чигрин Андріана, учениця Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихованка гуртка «Екологічний дизайн», Путильського РЦДЮТ, керівник  Чокена Г.Ю..

   У обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»,  І місце виборола команда «Еко-шанс», учні Сергіївської ЗОШ, вихованці Путильського РЦДЮТ, керівник Верешко С.І. Ця команда нагороджена також грамотою абсолютного переможця в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та грамотою за І місце   Національного етапу конкурсу.

  В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» - Торак Анастасія Олегівна, вихованка гуртка «Я пізнаю світ», Путильського РЦДЮТ, керівник Мігуца І.В. зайняла почесне ІІІ місце.

  У Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»  взяли участь 17 дітей, вихованців фото-гуртка «Об’єктив», керівник Гончарюк В.М. та  нагороджені грамотами за:

 І , ІІ, ІІ місце -Дорубець Дарина; ІІ,ІІ місце -Маршавка Надія; ІІІ місце -МаршавкаОлена; ІІ місце -Мигалко Максим; І, ІІІ місце -Мигалко Даяна;

 І  місце- Коваль Вікторія; І  місце -Грекул Віроніка; ІІ,ІІ  місце -Дячук Арсеній; ІІ, ІІІ місце- Магура Юлія;  ІІ місце -Попюк Анна; ІІ, І місце -Терен Юліана; ІІ місце -Томюк Ангеліна; І  місце -Шпанюк Валерія; І  місце- Тодосійчук Іванна; ІІ місце - Троєцький Іван; ІІІ місце -Мацьопа Євгенія; ІІІ місце- Коубіш Аліна.

Підсумкові накази розміщені на сайті закладу комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (http://www.chocentum.com.ua/doc.php) та на сайті НЕНЦу (https://nenc.gov.ua/). Роботи переможців – надіслано до відповідних оргкомітетів для участі в наступних етапах. 

Любі діти та шановні керівники! Прийміть наші щирі привітання!!! Дякуємо за працю та бажаємо подальшого розвитку. Нехай список ваших здобутків постійно росте. Будьте активні перебуваючи вдома! Будьте здорові!

 

       Заступник директора ПРЦДЮТ                                             Синиця С.М.

Дистанційне навчання в Путильському РЦДЮТ

опубліковано 23 квіт. 2020 р., 04:34 btputyla btputyla

Навчання в Путильському РЦДЮТ продовжується дистанційно. В фотогалереї розміщенні фото до 23 квітня 2020 року. Продовження буде.

Творчі будні гуртківців

опубліковано 6 квіт. 2020 р., 05:59 btputyla btputyla   [ оновлено 6 квіт. 2020 р., 06:01 ]ОГОЛОШЕННЯ !!!

опубліковано 17 бер. 2020 р., 04:58 btputyla btputyla

До уваги вихованців Путильського РЦДЮТ педагогів та батьків!

На виконання наказів сектору освіти Путильської РДА від 16.03.2020 року №33 «Прозапровадження карантину для закладів освіти та проведення заходів щодо запобігання поширенню інфекції спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на території Путильського району»  та Путильського РЦДЮТ від 16.03.2020 року №20 «Про запровадження карантину в Путильському РЦДЮТ та проведення заходів щодо запобігання поширенню інфекції спричиненої коронавірусом 2019-nCoV»  у зв’язку із епідемічною ситуацією на території Чернівецької області спричиненою коронавірусом     запровадити  

з  13 березня до 03 квітня 2020 року карантин

в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

На цей період відмінено проведення навчальних, культурних, спортивних  та інших масових заходів.

 

Адміністрація Путильського РЦДЮТ

«В об’єктиві натураліста»

опубліковано 17 бер. 2020 р., 04:50 btputyla btputyla

В березні 2020 року на базі КЗ  «ЧОЦЕНТУМ»  проводився заочний етап  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

Завдання конкурсу -

виховання в учнів любові до рідгого краю;

екологічне та естетичне виховання учнів;

пошук нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.

 За підсумками роботи обласного журі заочного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста  Крижанівську Яну, вихованку гуртка «Фото натуралісти» Путильського РЦДЮТ, ученицю Киселицької ЗОШ  І-ІІІ ступенів  (керівник Гончарюк В.М.) та  Чигрин Андріану, вихованку гуртка «Екологічний дизайн» Путильського РЦДЮТ, ученицю Киселицької ЗОШ  І-ІІІ ступенів (керівник Чокена Г.Ю.) нагороджено дипломами ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації за зайняте ІІІ місце .

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог.

Заступник директора ПРЦДЮТ   

                                   С.М. Синиця

Земля – наш спільний дім

опубліковано 17 бер. 2020 р., 04:48 btputyla btputyla

Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля - наш дім, земля - наша годувальниця. Саме тому люди зобов'язані піклуватися про неї, про збереження природи на нашій планеті. Для одного Батьківщина - це місце його народження, країна його дитинства, для іншого – місто, де він живе в даний момент. Подібних думок існує безліч, і всі вони по-своєму вірні.

 З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем 12 березня 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім» (у заочному форматі) за тематикою «Країні Юннатії - 95».

Путильський район представляла команда «Еко-шанс», вихованці гуртка «Природа наш дім» Путильського РЦДЮТ, учні Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Верешко С.І..

Обласне журі гідно оцінило  конкурсний виступ та представлення презентації еколого-просвітницької та природоохоронної роботи  нашої команди. 

Вітаємо команду «Еко-шанс», а саме: Самашко Лілію, Вовчук Настасію, Лучик Євгена, Маковійчук Анастасію, Попюка Назара, Боцвина Владислава та їх керівника Верешко Софію Іванівну  за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкусу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім» та бажаємо ще більших перемог та досягнень.

Заступник директора ПРЦДЮТ

Синиця С.М.


ОГОЛОШЕННЯ!!!

опубліковано 12 бер. 2020 р., 02:17 btputyla btputyla   [ оновлено 17 бер. 2020 р., 04:51 ]

До уваги вихованців Путильського РЦДЮТ педагогів та батьків!

На виконання наказів сектору освіти Путильської РДА від 06.03.2020 року №28 «Про тимчасове призупинення навчального процесу в закладах загальної середньої освіти» та Путильського РЦДЮТ від 06.03.2020 року №17 «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в закладі позашкільної освіти»  у зв’язку із епідемічною ситуацією на території Чернівецької області спричиненою коронавірусом  в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості  призупинено навчально-виховний процес

 з 06 березня по 22 березня 2020 року. 

На цей період відмінено проведення навчальних, культурних, спортивних  та інших масових заходів.

 

Адміністрація Путильського РЦДЮТ

Психологічний клімат та адаптація дітей гурткової роботи в ПРЦДЮТ

опубліковано 11 бер. 2020 р., 01:45 btputyla btputyla

Щоб запалити вогонь в очах дітей,

Самому треба горіти…..

                                                   Конфуцій

 

У світі повному щоденних змін, новизни та інформації, дитина прагне щастя і впевненості в собі. Усе починається з дитинства. А дитинство залежить від кожного з нас та найважливішу роль відіграють батьки, сім'я, друзі, колектив, вчителі …Проблема адаптації до нового оточення виникає в людини  будь-якого віку: коли вона вперше йде до дитсадка, до школи чи нову роботу в дорослому віці. Змінені звичні умови життя вимагають перебудови раніше сформованих стереотипів поведінки. Різка зміна звичних форм життя викликає, насамперед, нервово-психічне напруження, яке не завжди проходить без ускладнень, а інколи  супроводжується важким емоційним перевантаженням.

Для покращення психологічного комфорту в гуртках ПРЦДЮТ було проведено групову діагностику «Чому Я обрав цей гурток» з метою виявлення пропозицій гуртківців щодо покращення організації роботи закладу. А також,  було проведено анкетування та співбесіди на такі теми: «Толерантність по відношенню до оточуючих»,  «Інтереси гуртківців».

                                                                                       

Тетяна ПЕРВІСНИК,

                                                                                               практичний психолог ПРЦДЮТ

 

Творча майстерня

опубліковано 10 бер. 2020 р., 03:50 btputyla btputyla

 

Робота кипить на заняттях гуртка «Дизайн» ПРЦДЮТ, керівником якого є талановитий педагог Сливчук Тетяна Василівна.

На заняттях гуртка діти створюють декоративні композиції з різноманітних матеріалів, знаходять нові технології прийому декору оселі, тут діти створюють роботи, які милують своєю красою, оригінальністю та приносять практичну користь.

Вихованці гуртка завдяки своєму керівнику Сливчук Тетяні Василівні усі свої роботи створюють з великим смаком, уміють розвивати уяву, естетичний смак, фантазію, творчі здібності та отримують можливість творчої самореалізації.

Саме на таких заняттях в дитячих руках звичайний папір оживає і розквітає у неймовірні букети, які кожна дитина із особливою любов’ю та ніжністю створює для своїх найрідніших матусь, бабусь та сестричок для привітання із особливим весняним святом 8 березня. 

                                                                                                Коваль О.Т., методист ПРЦДЮТ

1-10 of 252

Comments