Мішки поліпропіленові

Замовити мішки поліпропіленові ви можете у нас, вказавши чи з'ясувавши потрібні вам параметри

Мішок

Мішок цукровий

Параметр

вантажопідйомність

щільність

ширина

висота

додатково

Значення чи варіанти

50 – 70 кг

62 – 90 гр/кв.м.

55 см

105 см

Параметр

вантажопідйомність

щільність

ширина

висота

додатково

Значення чи варіанти

50 – 70 кг

62 – 90 гр/кв.м.

55 см

96 см

є внутрішня поліетиленова вкладка

Телефон: +380 (44) 379-20-27

+380 (66) 703-83-80,

Олександр

1. Мішки поліпропіленові

Поліпропіленові мішки — надійна і практична тара, яка знаходить застосування в багатьох сферах. Поліпропіленові мішки мають наступні переваги високу міцність, стійкість до багаторазових вигинів, стирання, хороші діелектричні властивості, високий рівень опору до дії киплячої води, лугів, органічних розчинників, широкий діапазон температур застосування мішків (від -70 до + 70 ° С), стійкість до гниття і до розкладання і вологостійкість зробили цю тару необхідною у різних сферах господарювання. І тому, купуючи мішок поліпропіленовий, ви забезпечуєте безпеку вашого вантажу. Поліпропіленовий мішок з успіхом застосовується для зберігання і транспортування різних сипучих продуктів і вантажів. У поліпропіленових мішках дуже зручно перевозити гранульовані матеріали, дрібні автомобільні деталі, комбікорм та багато іншого. Для запобігання прокидання вмісту мішків, потрібно зашити горловину спеціальною ниткою за допомогою мішкозашивної машини. Ринкові застосування, що використовують мішки поліпропіленові включають в себе: харчові продукти, корми для тварин, будівельні матеріали, добриво, хімічні препарати, гранульовані полімери, різні сипучі матеріали. Поліпропіленові мішки можуть бути різних розмірів, вантажопідйомності, різної щільності й різного зовнішнього вигляду. Ціна на мішки з поліпропілену значно нижче, ніж з інших матеріалів (джут, льон). Поліпропіленові мішки стали лідерами продажів, завдяки низькій ціні й своїм високим експлуатаційним властивостям. Поліпропіленові мішки не токсичні й не виділяють шкідливих речовин! Для гігроскопічної сипучої сільськогосподарської продукції використовуються мішки з поліетиленовим вкладишем або ламіновані, щоб волога не потрапила всередину.

2. Історія поліпропіленових мішків

У 1960-х роках мішки з поліпропіленової тканини стали виготовляти в США для наповнення піском. Поліпропіленові мішки з піском захищали американських солдати на війні, а також використовувались по всій Америці для запобігання повеней. З розвитком ринку, мішки з поліпропіленової тканини почали виготовляти й продавати для зберігання й транспортування товарних сухих вантажів, а також для державного департаменту сільського господарства для експорту зерна в країни, що потребували харчування.

На відміну від паперових мішків, мішки з поліпропіленової тканини мали не чутливі до проколів. Це економило витрати вантажовідправника від втрати продукту і втрати мішка під час транспортування, а отже, забезпечило завоювання ринку цим видом тарної продукції.

3. Сучасні різновиди поліпропіленових мішків

Поліпропіленові мішки можуть витримувати різну вагу, від найменшої 5 кг до 50 кг. Спочатку, мішки з первинної сировини мають білий колір, а при додаванні вторинної сировини та барвника набувають сірий або зелений відтінок, але це відбивається на їх міцності. Великі поліпропіленові мішки застосовуються для фасування та транспортування об'ємних вантажів. Велика вантажопідйомність поліпропіленових мішків зазначеного розміру, а саме 75 кг дозволяє транспортувати не тільки об'ємні, але і досить важкі вантажі. Також великі поліпропіленові мішки користуються популярністю при транспортуванні пуху або пір'я. Для зберігання і транспортування сільськогосподарських продуктів потрібні екологічні та нетоксичні матеріали. Саме за цими основними пріоритетами поліпропіленові мішки широко використовуються в агропромисловому комплексі. У такі мішки фасують, перевозять і зберігають пшеницю, крупи, борошно, цукор та інші сипучі продукти. Для різних продуктів зберігання виробляють поліпропіленові мішки з певними характеристиками. Для прикладу, розглянемо, поліпропіленовий мішок для харчових продуктів, наприклад, мішок для круп повинен бути легшим, ніж борошняний мішок, але мішок для борошна повинен бути щільнішим, ніж для круп. При використанні поліпропіленового мішка для фасування цукру, необхідно врахувати, що для такого мішка необхідна наявність ламінації або поліетиленового вкладиша, що допоможе уникнути попадання вологи в продукт зберігання. Також, для поліпропіленових мішків, використовуваних у сільському господарстві, важливі такі властивості, як стійкість до гниття і висока ударна міцність. Вміст поліпропіленової тари може «дихати» завдяки передбаченій мікроперфорації. Продукти в такій упаковці зберігаються довше. Мішки з поліпропілену широко застосовуються для фасування і транспортування хімічних речовин (хімікатів, мінералів, хім. добрив), бо матеріал даних мішків не боїться органічних розчинників, лужного середовища, а також стійкий до розкладання.

Фасування, зберігання сипучих будівельних матеріалів неможливо уявити без використання поліпропіленових мішків. Пісок, цемент, гіпс, керамзит, гравій фасуються в мішки з поліпропілену, оскільки матеріал мішків має високу міцність, для уникнення попадання вологи в матеріал зберігання, внутрішня частина мішка ламінується.

Проведення ремонтно-будівельних робіт супроводжується утворенням великої кількості сміття та будівельних відходів, а поліпропіленовий мішок кращий фасувальний матеріал для вивозу сміття та побутових відходів, бо має високу міцність, велику вантажопідйомність і можливість повторного використання, що значно економить кошти. Так що можна сміливо стверджувати що поліпропіленові мішки дуже потрібний і зручний вид упаковки у всіх сферах господарювання.

Поліпропілен піддається вторинній переробці й має ідентифікаційний номер "5".