News

Aktualizacja: 05.06.2021

Dostępna suczka z miotu "O"

Z przyczyn od nas niezależnych zwolniła się rezerwacja na suczkę z miotu "O" - Olivię i aktualnie szukamy dla niej kochającego domu. Olivcia nie jest suczką wystawową, ma cudowny typowo cavisiowy charakter, jest prawidłowo zsocjalizowana, ma komplet szczepień oraz nauczona jest czystości. Wychowuje się w domu, w którym mieszkają inne psy oraz wychowują się małe dzieci.

Osoby zainteresowane naszą cudowną dziewczynką proszone są o kontakt telefoniczny. Zastrzegamy, że wybór odpowiedniego domu leży w naszych kompetencjach. Więcej zdjęć Olivki na stronie miotu "O".

Miot "O"

Uprzejmie informujemy, że 29.01.2021 roku urodził się w naszej hodowli kolejny miot "O", a w nim 6 maluszków: 2 dziewczynki (ruby i black&tan) i 4 chłopów (1 ruby i 3 black&tan).

Rodzicami szczeniąt są: Kabaret Double Red (piękny rubinowy samiec z amerykańskiej hodowli, mieszkający aktualnie w Niemczech) oraz moje czarne słoneczko Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. Ch.Cz Julietta Believe in Destiny. Rodzice są przebadani pod kątem chorób genetycznych (EF/DE/CC) i są wolni od tych chorób, mają aktualne badania serca z prawidłowym wynikiem, przebadane rzepki kolanowe z wynikiem prawidłowym, dodatkowo ojciec na przebadane oczka również z wynikiem prawidłowym oraz jest przeskanowany z wynikiem prawidłowym dla wieku.

Rocznik CKCS 2020

Ta piękna grafika z Michelką (Michelle Believe in Destiny), autorstwa Anny Derleta, prezentuje naszą hodowlę w roczniku za rok 2020.

Dodatkowo w roczniku pojawiły się:

  • Dakota Believe in Destiny - jako Champion Polski Weteranów

  • April Rescator, Cathy Believe in Destiny oraz Camey Believe in Destiny w Goldes Oldies - jako nasze piękne seniorki, które przekroczyły 10 lat.

  • Melody Believe in Destiny - jako Młodzieżowy Champion Litwy, gratulacje dla właścicieli - rodziny Hościków :)