News

Aktualizacja: 07.09.2021

Dostępny chłopczyk o umaszczeniu black&tan

Mamy dostępnego chłopczyka nie wystawowego z miotu "P" o imieniu Percy.

Percy jest chłopcem żywiołowym, o cudownym charakterze, po przebadanych rodzicach, zaszczepiony stosownie do wieku, gotowy na zmianę domu.

Rodzice są czyście genetycznie pod kątem chorób epizodyczne upadanie (EF), syndrom suchego oka (DE) i kręconej sierści (CC), mają aktualne badania serca wykonane dopplerem - z wynikiem prawidłowym (MVD), przebadane rzepki z wynikiem prawidłowym (PL 0/0) oraz przebadane oczy, również z wynikiem prawidłowym. Dodatkowo ojciec szczeniąt został przeskanowany w kierunku SM - z wynikiem 0c (prawidłowy dla wieku).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 28.08.2021, Rybnik, sędzia Paulo Lovaglio (IT)

Odetta Believe in Destiny , kl. szczeniąt (7 miesięcy), wybitnie obiecująca 5/5

Michelle Believe in Destiny , kl. otwarta, doskonała, 3/4

Bardzo się cieszę z pięknego występu Odetty, choć ewidentnie nie przypadła Panu sędziemu do gustu i z udanego powrotu Michelki na ring, 3 miesiące po dzieciach. Generalnie to był bardzo miło spędzony dzień

XXXIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Opole, 31.07.2021, sędzia Rafał First

Odetta Believe in Destiny (6 miesięcy) - debiut w klasie szczeniąt, 1/4, wybitnie obiecująca z pięknym opisem i finalnie Best Puppy 🥰🧡.

Zdjęcia autorstwa Anny Derleta 🥰.

VII Świętojańska Wystawa Psów Ozdobnych i do Towarzystwa - 27.06.2021, Wrocław, sędzia Harry Vella (Malta)

Odetta Believe in Destiny - kl. Młodszych szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, 2/4.

Zdjęcia autorstwa Anny Derleta 🧡

Miot "P"

01.06.2021 roku urodził się w naszej hodowli kolejny miot "P", a w nim 3 maluszki: 1 dziewczynka ruby i 2 chłopów black&tan.

Rodzicami szczeniąt są: Narayden Black Star (piękny czarny podpalany samiec z angielskiej hodowli, mieszkający aktualnie w hodowli Canis Satelles) oraz nasza czarna iskierka Michelle Believe in Destiny. Rodzice są wolni od chorób genetycznych (EF/DE/CC), mają aktualne badania serca z prawidłowym wynikiem, przebadane rzepki kolanowe z wynikiem prawidłowym, przebadane oczka również z wynikiem prawidłowym oraz dodatkowo ojciec jest przeskanowany w kierunku SM z wynikiem prawidłowym dla wieku.

Miot "O"

Uprzejmie informujemy, że 29.01.2021 roku urodził się w naszej hodowli kolejny miot "O", a w nim 6 maluszków: 2 dziewczynki (ruby i black&tan) i 4 chłopów (1 ruby i 3 black&tan).

Rodzicami szczeniąt są: Kabaret Double Red (piękny rubinowy samiec z amerykańskiej hodowli, mieszkający aktualnie w Niemczech) oraz moje czarne słoneczko Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. Ch.Cz Julietta Believe in Destiny. Rodzice są przebadani pod kątem chorób genetycznych (EF/DE/CC) i są wolni od tych chorób, mają aktualne badania serca z prawidłowym wynikiem, przebadane rzepki kolanowe z wynikiem prawidłowym, dodatkowo ojciec na przebadane oczka również z wynikiem prawidłowym oraz jest przeskanowany z wynikiem prawidłowym dla wieku.

Rocznik CKCS 2020

Ta piękna grafika z Michelką (Michelle Believe in Destiny), autorstwa Anny Derleta, prezentuje naszą hodowlę w roczniku za rok 2020.

Dodatkowo w roczniku pojawiły się:

  • Dakota Believe in Destiny - jako Champion Polski Weteranów

  • April Rescator, Cathy Believe in Destiny oraz Camey Believe in Destiny w Goldes Oldies - jako nasze piękne seniorki, które przekroczyły 10 lat.

  • Melody Believe in Destiny - jako Młodzieżowy Champion Litwy, gratulacje dla właścicieli - rodziny Hościków :)