Erinevad üritused


PULMAPEOD

Kui on plaan pulmi pidada, siis saame just meie teid aidata. Oleme pulmaisad ja õhtujuhid olnud Saaremaal, Pärnus, Viljandis, Tallinnas, Harjumaal ja veel nii mõneski teises Eestimaa paigas. Meie eesmärk on, et üritus oleks tore, hoogne, lõbus, kus saaks nalja, laulda, mängida ja tantsida. Teeme pulma täpselt nii nagu teie seda soovite, sest need on ju teie pulmad. Alati abistame ja aitame ning pakume välja erinevaid lahendusi, toetudes enda kogemustele. Meiega on alati lõbus ja te ei pea kahetsema, kui te just meid oma pulma või õhtut juhtima kutsute.


SUVEPÄEVAD, FIRMAÜRITUSED

Firmade suve- ja talvepäevi, jõulupidusid ning muid ettevõtetele olulisi sündmusi, oleme aidanud läbi viia ja programmi koostada juba rohkem kui 10 a. Klientideks on olnud nii suur-kui väikeettevõtted. Paljudega neist oleme kohtunud mitmeid kordi. Lisaks meile on võimalus pakkuda ka üritustele erinevaid artiste ja esinejaid – mustkunstnikud, showtants, kabaree, vehklejad ...


SÜNNIPÄEVAD, ERAPEOD

Erinevad juubelid ja inimestele tähtsad tähtpäevad on samuti meie kaubamärgis esindatud. Aitame sündmused muuta meeldejäävaks, olgu selleks siis mõni ümmargusem sünnipäev või kihluspidu.

LASTEETENDUSED, LASTEPEOD

Lasteetendustes oleme osalenud nii “Ugala“ teatris, kui lasteteatris „Trumm“. Iseseisvalt on Aivo vedanud „Tallinna Lasteteatrit Lepatriinu“ ja Tanel Lasteteatrit „Sõber,“ samuti rohkem kui 10a. Selle aja jooksul on laste ette jõudnud rohkem, kui 30 lavastust. Lisaks oleme erinevate tegelaskujudena lõbustanud lapsi ka nende sünnipäevadel, lasteaedade tähtpäevadel, pereüritustel.