laistymas

Rekomenduojame: Rinkinys gravitacinis "Juosta", naudojamas drėkinimo sistemose, kur nėra siurblio.
Į sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro, pakelto virš žemės nemažiau 
kaip į 1 m  aukštį. Rinkinys skirtas laistyti iki 70 m 2. Esant būtinybei laistomą plotą galima padidinti. Atstumas tarp laistymo juostos skylučių 20 cm. Vienos skylutės vandens pralaidumas 0,9 – 1 litras per valandą.


Tinka didesnių šiltnamių, daržo laistymui. Tai puikus sprendimas laistyti: salotas, morkas, prieskonines žoleles, braškes, pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus augalus.


Tai naujas, iš karto tinkamas naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkinys, kuris suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį bei maistingąsias medžiagas prie kiekvieno augalo šaknų. Taip didėja ir augalų kokybė ir jų derlius. Rinkinį paprastai įdiegti, naudoti ir prižiūrėti jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui, jam nereikia nei vandens slėgio, nei elektros energijos.

Kaina: 89 Lt.


Automatinių laistymo sistemų įrengimas.

Visas laistymo įrengimo sąmatas skaičiuojame individualiai.
Pirmiausia reikia žinoti vandens debitą ir slėgį. Tiksliai žinoti ką laistysite kokie augalai bus ir kurioje vietoje.
Ir tada galima teisingai suprojektuoti laistymo sistemą taip, kad koks "SuperProfesional" purkštukas nenudrožtų Jūsų gėlyno žiedų.
Laistymo įrengimo kaina labai priklauso nuo individualių techninių sąlygų, net statybininkų išvestas netinkamo diametro vamzdis į lauką gali sąmatą padidinti 4 kartus.
Nutarėte, kad laikas įsirengti laistymo sistemą skambinkite 2439333.