Виставки  книг

24 серпня 2021 року Україна відзначає 30 річницю Дня Незалежності. Це державне свято на честь ухвалення в 1991 році Акта проголошення Незалежності України, що стало початком відліку нового етапу розвитку демократичної сучасної держави та увінчало тривалий шлях народу до самостійності. Свято омріяне й виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю й незалежність України. Воно передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши складні випробування, створила свою незалежну державу.

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.


21 лютого всі країни світу святкують День рідної мови. Це свято започаткували у 1999 році, а святкують з 2000, тож йому вже 20 років. На сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі, постановили, що таке свято має існувати для підтримки багатомовності, а також, мовного і культурного різноманіття. Воно має стати ще одним поштовхом та нагадуванням про необхідність збереження мов, народностей та їх культурної спадщини.


У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років.

Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.

Пам'ятай про Голодомор, про наших померлих прадідусів і прабабусь. І на згадку про них, просто постав свічку на  підвіконні в День пам'яті жертв голодоморів. Щоб всі знали, що ти- пам'ятаєш!


Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. 

У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК для учнів школи діяла виставка-стенд 

«Цікава помічниця , закладка чарівниця». 

Закладки виготовили учні 5-8 класів за організацією шкільного самоврядування.