Педагогічний колектив
Шкільне методичне об'єднання вчителів початкової школи:
Сидорова Наталія Григорівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, класний керівник 2-Б класу
Клімова Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, класний керівник 1-А класу
Морозова Ірина Петрівна, вчитель початкових класів, тарифний розряд 10, класний керівник 2-А класу
Снежик Леся Павлівна, вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії, класний керівник 3-А класу
Кузякіна Ірина Іванівна, вчитель початкових класів, тарифний розряд 11, старший учитель, класний керівник 3-Б класу
Медвідь Ірина Василівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, класний керівник 4-Б класу
Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних предметів
Фернатянська Вероніка Олександрівна, керівник циклової комісії, учитель історії та правознавства, спеціаліст першої категорії - керівник МО
Афєндікова Вікторія Юріївна, вчитель української мови, спеціаліст вищої категорії.
Кучерявенко Юлія Євгеніївна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.
Чабан Валентина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії.
Сігіда Карина Сергіївна, вчитель світової літератури та англійської мови, спеціаліст.
Козляк Альона Олександрівна, вчитель світової літератури та англійської мови, спеціаліст другої категорії.
Лобач Світлана Миколаївна, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії.
Вівденко Валентина Миколаївна, вчитель англійської мови.
Рибка Ольга Олександрівна, вчитель англійської мови, учитель німецької мови.
Лєжнєва Аліна Володимирівна, вчитель англійської мови, спеціаліст.
Методичне об'єднання вчителів природничо-математичних предметів
Арабок Олена Анатоліївна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії - керівник МО.
Остапенко Тетяна Миколаївна, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.
Герасько Тетяна Анатоліївна, вчитель інформатики та математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.
Іванова Наталя Миколаївна, вчитель математики, інформатики, спеціаліст вищої категорії.
Рожкова Олена Вікторівна, вчитель математики, ОБМ, спеціаліст першої категорії.
Останіна Світлана Сергіївна, вчитель географії, спеціалісь вищої категорії, учитель методист.
Гончарук Ольга Валентинівна, вчитель хімії, спеціаліст.
Методичне об'єднання вчителів художньо естетичних та фізично оздоровчих предметів
Жесткова Олена Василівна, вчитель фізичної культури та основ здоров'я, спеціаліст вищої категорії.
Кондратенко Яна Юріївна, вчитель фізичної культури, спеціалісь другої категорії.
Лавиш Тетяна Миколаївна, вчитель музики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.
Судовська Лариса Олександрівна, вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.
Швайковський Андрій Анатолійович, вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.
Методичне об'єднання асистентів вчителів
Афєндікова Вікторія Юріївна - керівник
Анікіна Світлана Миколаївна
Антонюк Валентина Олександрівна
Баслик Наталія Олександрівна
Бебко Ольга Іванівна
Дячко Тетяна Сергіївна
Моргун Карина Дмитрівна
Третьякова Анастасія Юріївна
Фернатянська Валентина Прокопівна
Методичне об'єднання класних керівників
Кузякіна Ірина Іванівна, педагог організатор - керівник МО класних керівників
Медвідь Ірина Василівна, класний керівник 1-А класу;
Клімова Тетяна Миколаївна, класний керівник 2-А класу;
Морозова Ірина Петрівна, класний керівник 3-А класу;
Сидорова Наталія Григорівна, класний керівник 3-Б класу;
Снежик Леся Павлівна, класний керівник 4-А класу;
Кузякіна Ірина Іванівна, класний керівник 4-Б класу;
Іванова Наталя Миколаївна, класний керівник 5-А класу;
Вівденко Валентина Миколаївна, класний керівник 5-Б класу;
Герасько Тетяна Анатоліївна, класний керівник 5-В класу;
Сігіда Карина Сергіївна, класний керівник 6-А класу;
Арабок Олена Анатоліївна, класний керівник 6-Б класу;
Кондратенко Яна Юріївна, класний керівник 6-В класу;
Рожкова Олена Вікторівна, класний керівник 7-А класу;
Рибка Ольга Олександрівна, класний керівник 7-Б класу;
Останіна Світлана Сергіївна, класний керівник 8-А класу;
Козляк Альона Олександрівна, класний керівник 8-Б класу;
Жесткова Олена Василівна, класний керівник 9-А класу;
Лавиш Тетяна Миколаївна, класний керівник 9-Б класу.