7-Б/В
Англійська мова
https://meet.google.com/fui-oopz-qmd -постійне посилання на платформу Google Meet
10.05.24 Тема уроку: Things to see
Things to see
Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів.
Read the text and do the task.
Theatre in London
Most British cities have a theatre, but London has the greatest number. There are over 50 theatres in London’s West End, the area in London with most theatres, and about 35 smaller fringe theatres.
In recent years musicals have been very successful. About 5.5 million people, many of them tourists, go to see a musical every year in London. The best known contemporary composer of musicals is Andrew Lloyd Webber. His musical Cats is the longestrunning musical.
Going to the theatre in Britain is not only popular, but also expensive. Not many young people can afford to go. It is possible to get cheaper tickets by going to afternoon performances called matinees or by buying standbys, halfprice tickets which are sold half an hour before a performance starts.
Answer the questions.
1. Can we call London the centre of the theatre life? Why?
2. Do you think people often go to the theatre?
3. What shows attract tourists to London?
4. How can you get to the theatre if you haven’t got enough money?
Домашнє завдання:
Пройдіть тест за посиланням https://vseosvita.ua/test/start/olf158 до тексту про Київ на сторінках 158-160 до 17 травня
03.05.24 Тема уроку: Famous Landmarks of Kyiv
Famous Landmarks of Kyiv
Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури своєї країни.
Хід уроку
Сторінка 158-160 завдання 3 - прочитайте та перекладіть текст про Київ
Перегляньте навчальне відео
Домашнє завдання - вивчіть 8 речень про Київ на платформі
Kyiv
I'm from Ukraine. The capital of our country is Kyiv.
It is a very beatiful city, especially in spring when the chestnut trees are in blossom.
Kyiv is a large political, industrial, scientific and cultural centre.
Its population is above 3 mln people.
Kyiv is situated on the Dnieper, the longest river in Ukraine.
The capital of Ukraine is one of the oldest cities in Europe.
Khreshchatic is the main street of Kyiv. It is one of the most beautiful streets not only in Kyiv, but in the whole country as well.
All Ukrainians are proud of there capital.
24.04.24 Тема уроку: Some famous landmarks of London
Cultural London
Цілі: вдосконалювати лексичні й граматичні навички; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів.
Домашнє завдання
Перегляньте навчальне відео про цікаві місця Лондона
Сторінка 156 - запишіть слова у словники, сторінка 155- 157 завдання 1 - прочитайте та перекладіть тексти про цікаві місця Лондона
Some famous landmarks of London (p. 155 - 157) https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5083797 виконайте тест за посиланням до 1 травня до 18:00
19.04.24 Тема уроку: Places of interest
Places of interest
Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць i навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до традицій інших народів.
Speaking
What are the most popular activities and hobbies in your country? Why?
What’s your favourite activity? Why do you like it more than others?
Домашнє завдання:
складіть 7 речень по таблиці (таблиці є на платформі та у групі у Вайбері)
сторінка 154 завдання 3 - письмово
12.04.24 Тема уроку: Do you like movies? Театри
Going to the theatre
Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Прочитайте та перекладіть текст
The theatre
Britain has a long tradition of drama. British theatre began in the thirteenth century, before the time of Shakespeare, with a series of short stories from the Bible called the Mystery plays. Even today, every four years in York and Chester, ordinary people still perform these plays.
Acting, both by amateurs and professionals, is still very much alive in Britain. British professional actors are usually highly respected and well trained. The most famous British theatres are the National theatre and Barbican. The Royal Shakespeare Company performs at the Barbican in London and in StratfordonAvon, where Shakespeare was born. These theatres receive money from the government so that they can perform several different plays a year. In spite of this money from the government, many theatres, including the National theatre and the Barbican, find it difficult to survive. There are many smaller theatre groups in Britain. Some of them receive money from the government to perform plays which are contemporary and experimental.
Commercial theatres do not receive any money from the government. They usually perform very popular plays. If a play is successful, the company will perform it for many years.
Виконайте завдання до тексту (Say if the following statements true or false.)
1. Three types of theatres are mentioned in the text.
2. Shakespeare was the person who started the tradition to stage the plays in the theatre.
3. Ordinary people in some cities prefer only watching plays not acting.
4. British professional actors usually show excellent acting.
5. All theatres in Britain receive money from the government.
6. All theatres stage only classical plays.
7. Shakespeare’s plays are staged only in his native town.
8. All theatres have a successful run.
9. Commercial theatres stage any plays they wish because they aren’t given any money from the government.
Домашнє завдання: сторінка 147 завдання 3 - письмово
05.04.24 Тема уроку: Do you like movies? Зворотні займенники
Домашнє завдання
сторінка 147 завдання 2 - письмово з перекладом, сторінка 146 завдання 1, перегляньте відео та повторіть правило про зворотні займенники
сторінка 149 - запишіть слова у словники та вивчіть їх, сторінка 148 завдання 1 - прочитайте та перекладіть
22.03.24 Тема уроку: Do you like movies? Удосконалення навичок уживання нових лексичних одиниць
Favourite movies
Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Procedure
1. Warm-up
Answer the guestion. ( Попрацюйте усно - дайте відповіді на запитання )
1. What is your favorite genre of movie?
2. Who are some of your favorite actors?
3. Do you cry during movies?
4. What is the best movie you have ever seen?
5. What was the scariest movie you have ever seen?
6. How often do you see movies?
7. Do you usually watch movies at the theater or watch them at home?
8. Do you buy DVDs or download movies?
2. Complete the sentences. ( Перегляньте навчальні відео та доповніть речення словами про жанри фільмів )
1. A movie that makes you scream is a … .
2. A movie that is exciting with lots of guns and explosions is an … movie.
3. Movies about the future or space are known as … films.
4. A movie about real life is a … .
5. An … film has cartoon characters.
6. A film about lots of travelling and exciting or dangerous events is … .
7. A film about love is … .
8. A movie that makes you laugh is a … .
Домашнє завдання:
сторінка 142 - 144 завдання 1 ( прочитайте та перекладіть тексти та дайте письмові відповіді на запитання перед цими текстами ), вивчіть 1 текст на вибір напам'ять
Пройдіть тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5175859 Завдання необхідно виконати до 4 квітня 19:00
08.03.24 Тема уроку: Doctor! Doctor!
Домашнє завдання
Перегляньте навчальне відео на платформі та повторіть правило
сторінка 133 - запишіть слова у словники, сторінка 132- 133 завдання 1 - прочитайте та перекладіть історію
01.03.24 Тема уроку: Doctor! Doctor!
Doctor! Doctor!
Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; підвищувати загальну культуру здорового способу життя.
Хід уроку
Виконайте завдання на слайдах ( в тестовій формі )
2. Домашнє завдання: сторінка 125 завдання 1, 2 письмово
23.02.24 Тема уроку: Doctor! Doctor!
Попрацюйте з тренажерами та повторіть вивчену лексику по темі
Домашнє завдання: Виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5430884
Завдання необхідно виконати до 28 лютого 19:00
16.02.24 Тема уроку: Doctor! Doctor!
Doctor! Doctor!
Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; підвищувати загальну культуру здорового способу життя.
Vocabulary practice ( Перегляньте презентацію та запишіть слова у словники - підручник сторінка 113 )
2. Домашнє завдання: Вивчіть слова по темі Здоров'я ( сторінка 113), Сторінка 112 - 113 завдання 2 - прочитайте , перекладіть та доповніть текст реченнями над текстом
09.02.24 Тема уроку: Sports from A to Z . Розділові запитання
Перегляньте відео на платформі та виконайте тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=9464103
Завдання необхідно виконати до 15 лютого 19:00
02.02.24 Тема уроку: Sports from A to Z
Is sport always fun?
Цілі: вдосконалювати лексичні й граматичні навички; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника i позитивне ставлення до здорового способу життя.
Попрацюйте зі словником та підберіть переклад.
Складіть 5 речень зі словами( слова можна брати любі з таблиці )
Домашнє завдання: сторінка 103-104 завдання 6 - прочитайте та перекладіть діалог , сторінка 105 - 106 завдання 2 - прочитайте текст та заповніть табличку на сторінці 106
26.01.24 Тема уроку: Sports from A to Z (Олімпійські ігри )
Завдання на асинхронний урок - попрацюйте з тренажерами за посиланнями
08.12.23 Тема уроку: Урок відпрацювання різниці в часі навчальних годин. Розвиток граматичних навичок
Період відпрацювання 20.11.23-08.12.23
Мета: удосконалювати навички аудіювання, усного мовлення, письма та читання. Удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; вдосконалювати навички вживання теперішнього неозначеного часу у письмі та мовлення; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео по темі, повторіть правила та виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=1715713
Завдання необхідно виконати до 20 грудня 18:00
Few, a few, little, a little : різниця між слова, як не помилитися
07.12.23 Тема уроку: Правила поведінки за столом. Розвиток граматичних навичок
A little or a few
Цілі: формувати навички вживання a little / a few; вдосконалювати навички усного мовлення, аудіювання й читання; вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника.
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео
Прочитайте та запишіть правила на сторінці 74 завдання 1
Виконайте вправу - розподіліть слова у таблиці
Домашнє завдання: Вивчіть правила на сторінці 74 та виконайте вправу 2 на сторінці 74
few, little, a few, a little правила
30.11.23 Тема уроку: All about food. Все про їжу. Вивчення нової лексики.
Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури, навички письма й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати відповідальне ставлення до вживання їжі.
Procedure
1. Warm-up
Answer the questions.
1. Do you like breakfast cereals?
2. What do you usually have for breakfast?
3. What would you like to eat for breakfast?
4. Do you think breakfast is the most important meal of the day?
5. Why do you think many children do not eat healthier breakfasts?
2. Vocabulary practice
Do ex. 1, p. 69. - запишіть слова у словники
3. Writing
Do ex. 2, p. 69. - Запишіть послідовно приготування сендвіча
4. Reading
Do ex. 3, p. 70. - Усно розставте речення так, щоб получився рецепт приготування панкейків
5. Домашнє завдання
Do ex. 4, p. 70 - 71 - доповніть речення письмово
23.11.23 Тема уроку: All about food. Все про їжу. Вивчення нової лексики.
All about food
Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури, навички аудіювання й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць; виховувати відповідальне ставлення до вживання їжі.
Procedure
1. Warm-up
With which country do you associate the following food and drink?
2. Speaking
Do ex. 1 (a), p. 64.
Answer the question.
1. Do you think you eat a healthy diet?
2. What do you think makes a healthy diet?
3. Reading
Do ex. 1 (b), p. 64. ( прочитайте та перекладіть текст )
Домашнє завдання: вивчіть речення
To stay healthy you should eat as much fresh food as possible.
Eat vegetables, fruits, nuts, fish yoghurt and olve oil.
If you want something sweet, eat fruit: an apple, a peach or some plumps or cherries.
If you are thirsty, you should drink water and not a fizzy drink.
The best food is a local food.
When it comes to your table it is fresh, full of vitamins and minerals.
17.11.23 Тема уроку: Урок відпрацювання різниці в часі навчальних годин. Тема: Відпрацювання вивченої лексики. Вживання неозначених займенників
Період відпрацювання 30.10.23-17.11.23
Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати любов до праці.
Procedure
1. Warm-up
Which of the following housework chores / jobs do you do and how do you feel about them? Fill in the table then compare and discuss with your partner.
Vocabulary practice ( Дайте відповіді на запитання , користуйтесь таблицею і зразком )
What do you have to do today?
Example: I have to sweep the floor today.
Домашнє завдання:
Розкрийте дужки і напишіть правильні зворотні займенники . Фото роботи відправте в Нові знання до 1 грудня 2023 року
Exercise 1. Use: something/anything/somewhere/anywhere, etc.
1. Did you go … last summer?
2. Do you have … to add?
3. Usually I don’t like to go … on Saturday.
4. I have … to tell you.
5. There’s … in the room. I can hear his breath.
6. Do you happen to know where Mary is? I can’t find her …
7. There’s … strange in him.
16.11.23 Тема уроку: Household Chores. Активізація граматичного матеріала. Неозначені займенники
Тема: Indefinite pronouns
Мета: ознайомити учнів з неозначеними займенниками, навчити учнів правильно використовувати граматичні конструкції та правильно вживати вивчену лексику, давати визначення поняттям з опорою на таблиці та логічне мислення; забезпечити засвоєння, поглиблення, узагальнення та закріплення основних лексичних та граматичних знань учнів з даної теми; формувати вміння і навички групової та індивідуальної роботи, використання здобутих знань на практиці; розвивати здатність самостійно робити висновки з теми; систематизувати, встановлювати зв'язки раніше вивченого з новим; формувати логічне мислення; формувати такі якості особистості, як відповідальність організованість, дисциплінованість, обов'язок.
Хід уроку
Прочитайте та вивчіть правило про неозначені займенники
SOME/ANY/NO
Займенники some/any/no означають деяку кількість і перекладаються як "декілька, трохи, якийсь".
SOME і його похідні (somebody, someone, something, somewhere) вживаються у стверджувальних реченнях
ANY і його похідні (anybody, anyone, anything, anywhere) вживаються в заперечних та питальних реченнях.
NO і його похідні (nobody, no one, nothing, nowhere) роблять речення заперечним.
Someone/somebody/anybody/nobody – about people (хтось).
Something/anything/nothing – about things (щось).
Somewhere/anywhere/nowhere – about places (десь).
Запам’ятайте:
1. В англійській мові в реченні може бути тільки одне заперечення, тобто або ви вживаєте дієслово в заперечній формі або похідні від NO: I don’t see anybody. = I see nobody.
2. Any/some/no + (adjective) noun: any (interesting) books, some (beautiful) flowers
anything/something/nothing + adjective: something interesting, anything bad.
3. У реченнях, коли щось пропонується або є прохання, вживається слово some: Would you like some orange juice? (пропозиція) Can I have some sweets? (прохання)
Попрацюйте з підручником ( Домашнє завдання):
1) сторінка 58 завдання 3 - запишіть таблицю зі зворотними займенниками у зошити
2) виконайте вправу 2 на сторінці 58 на закріплення письмово
09.11.23 Тема уроку: Doing chores ( Виконання домашніх справ )
Household Chores
Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати любов до праці.
1. Reading
Do ex. 1, p. 52.
2. Vocabulary practice
Practise the new vocabulary chorally and individually.
Find the English equivalents in the text to the following expressions.
Займатись хатньою роботою; домашні обов’язки; годувати; рідко; писати записки один одному; визнавати; смажити; варити; подавати (їжу); різати; наливати; віддавати перевагу; вершки; посудомийна машина.
3. Reading
Do ex. 2, p. 54.
4. Summary
Answer the questions.
1. Who does most of the household chores in your family?
2. Do you like any of household chores?
3. How often do you help you parents?
4. How much time does it take you to clean your room (do the washing up, cook the breakfast, etc.)?
5. Домашнє завдання: сторінка 52-53 запишіть слова у словники та вивчіть їх, завдання 1 - прочитайте та перекладіть текст . Пройдіть інтерактивний тест за посиланням
02.11.23 Тема уроку: Doing chores ( Виконання домашніх справ )
Мета: формувати навички вживання нових лексичних; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Хід уроку
1. Warm-up
Answer the questions (p. 47).
2. Vocabulary practice
Перегляньте навчальне відео, запишіть слова у словники та виконайте вправу
Do ex. 1, p. 48.
Practise the new vocabulary chorally and individually.
3. Vocabulary practice
Do ex. 2, p. 49.
4. Домашнє завдання: сторінка 48-49 запишіть слова у словники та вивчіть їх
Housework
19.10.23 Тема уроку: Урок домашнього читання.
It’s time for reading
Цілі: формувати лексичні навички; розвивати вміння читати й переказувати; вдосконалювати навички усного мовлення; розвивати логічне мислення.
Speaking
Answer the questions. ( Дайте відповіді на запитання )
1. What stories do you prefer: funny or sad, amazing or horror?
2. How do you feel when you read a sad (funny) story?
3. Do you usually worry about characters?
Домашнє завдання
Прочитайте та перекладіть історію на сторінці 42- 43 завдання 1
Виконайте завдання до тексту сторінка 43 завдання 2, 4
12.10.23 Тема уроку: Повторення. Улюблені заняття
Прочитайте та перекладіть коротку історію та дайте відповіді на запитання усно
My friend Sam is a very busy person. When he isn’t doing his homework or studying he is out having quite a lot of activities.
On Mondays he goes swimming after school. He practices a lot because he is in the school team. Then on Wednesdays he goes to computer club. On Thursdays he plays chess and then on Fridays he meets his friends in the city centre.
At the weekend Sam always spends time with his family. He usually goes fishing with his dad and helps his mum with the shopping.
Answer the questions.
1. Is Sam very busy?
2. What team is he in?
3. What does he do on Wednesdays?
4. When does he meet his friends?
5. What board game does Sam like playing?
6. Who does Sam spend time with at the weekend?
7. What does he help his mother do?
05.10.23 Тема уроку: Захоплення інтернетом. Розвиток граматичних навичок
Перегляньте відео та запам'ятайте правила вживання слів too та enough
Виконуємо граматичні вправи разом.TOO and ENOUGH
28.09.23 Тема уроку: After school. Улюблені заняття
Цілі: формувати навички вживання too / enough; вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання, усного мовлення й читання; розвивати мовну здогадку; виховувати правильне ставлення до користування сучасними технологіями.
Vocabulary practice
Practice the new words (p. 26) and give Ukrainian equivalents to them.
Complete the sentences.
1. He was really … his exam results.
2. Wireless … has a lot of advantages nowadays.
3. I … telling you, but you don’t listen to me!
4. … your favorite songs by clicking here.
5. My parents take care of my health and … .
6. Teachers usually post the exam results on the notice board.
7. I need more … .
8. It’s too … for the kids to play in the street.
9. Don’t worry! It’s a … journey.
10. … is the study of people in society.
2. Listening
Do ex. 1, 2, p. 26.
3. Homework
сторінка 26 - вивчити слова, скласти 5 речень з любими вивченими словами
22.09.23 Тема уроку: Зайнятість після школи. Розвиток навичок читання
After School Activities
Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання, усного мовлення й читання; розвивати мовну здогадку; виховувати зацікавленість у позашкільній діяльності.
1. Reading
Read to a short story and and do the task.
My friend Sam is a very busy person. When he isn’t doing his homework or studying he is out having quite a lot of activities.
On Mondays he goes swimming after school. He practices a lot because he is in the school team. Then on Wednesdays he goes to computer club. On Thursdays he plays chess and then on Fridays he meets his friends in the city centre.
At the weekend Sam always spends time with his family. He usually goes fishing with his dad and helps his mum with the shopping.
Answer the questions.
1. Is Sam very busy?
2. What team is he in?
3. What does he do on Wednesdays?
4. When does he meet his friends?
5. What board game does Sam like playing?
6. Who does Sam spend time with at the weekend?
7. What does he help his mother do?
2. Vocabulary practice
Practice the new words (p. 24) and give Ukrainian equivalents to them. ( словникова робота )
3. Homework
Do ex. 4, p. 24.
14.09.23 Тема уроку: Шкільні правила. Модальні дієслова
Цілі: формувати навички вживання модальних дієслів must, have to, need в мовленні; вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати загальну культуру учнів.
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео про модальні дієслова та прочитайте правила у підручнику на сторінці 16
Виконайте вправу 3 та 4 на сторінці 17 для закріплення вивченого