6-А\6-Б

Англійська мова 

https://meet.google.com/fui-oopz-qmd  -постійне посилання на платформу  Google Meet


08.05.24               Тема уроку:  Magazines and books. Vocabulary. Culture: British TV

Домашнє завдання:

01.05.24               Тема уроку:  Рецензія на книгу/фільм/ виставу 

Домашнє завдання

17.04.24               Тема уроку: Talant Shows (Талант шоу та вистави) 

Домашнє завданя

сторінка 100 завдання 1, 2 - відео уроку на платформі. Напишіть переклад на листок 

12.04.24               Тема уроку: Телебачення. Улюблені програми

Домашнє завдання

сторінка 98 завдання 1 (зверху)

1 запишіть слова у словники та вивчіть їх, підготуйтесь до лексичного диктанту

2. Доповніть 12 речень та перекладіть їх на українську мову письмово. 

   Виконайте тренувальну вправу за посиланням

03.04.24               Тема уроку:  Наші друзі - тварини

Домашнє завдання:

Асинхронно

20.03.24               Тема уроку:  Наші друзі - тварини

Домашнє завдання

Урок домашнього читання: 

13.03.24               Тема уроку:  Подорож . Шотландія

Домашнє завдання

06.03.24               Тема уроку:  Подорож . Шотландія

Домашнє завдання

28.02.24               Тема уроку:  Подорож .

Домашнє завдання:   

1. Сторінка 81 завдання 1,2 - письмово., повторіть прийменники місця

2. сторінка 130 - вивчіть слова зверху над розділом 15, користуючись цими словами, виконайте вправу на сторінці 83 завдання 2 усно та завдання 3(зверху) - письмово доповніть речення  

21.02.24               Тема уроку:  Подорож Британією. Единбург

Домашнє завдання: 

14.02.24               Тема уроку:  Проблеми зі здоров'ям (урок читання)

Домашнє завдання: 

07.02.24               Тема уроку:  Проблеми зі здоров'ям

31.01.24               Тема уроку:  Комп'ютери та інтернет. Повторення вивченого

Повторіть вивчені слова за допомогою тренажера. Для цього просто натисніть на посилання

24.01.24               Тема уроку:   Фестивалі вуличної їжі. Вулична їжа у різних країнах

Домашнє завдання на асинхронний урок : 

 Вправа 1 - вставте пропущені літери та напишіть слова

 Вправа 2 - Обведіть зайві  слова або словосполучення

Всі завдання запишіть у зошити

06.12.23               Тема уроку:  Урок відпрацювання різниці в часі навчальних годин. Тема:  Граматика: The Present Continuous Tense ( Теперішній тривалий час )

Період відпрацювання 20.11.23-06.12.23 

Мета: удосконалювати навички аудіювання, усного мовлення, письма та читання. Удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; вдосконалювати навички вживання теперішнього неозначеного часу у письмі та мовлення; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.

Хід уроку

                                                       Теперішній тривалий час

Present Continuous використовується для вираження певної дії, що відбувається прямо зараз, в момент говоріння. Також Present Continuous вказує на одночасні дії, що відбуваються саме в цей момент. 

                                                                                           Маркери часу

Present Continuous використовується з певними словами та виразами, що вказують на певний відомий момент або проміжок часу, в який відбувається дія.

Домашнє завдання: пригадайте правило, перегляньте навчальне відео та пройдіть тест за посиланням

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=9371745 

Завдання необхідно виконати до  18 грудня 20:00 

06.12.23                  Тема уроку:  Одяг та мода. Вивчення нової лексики

Перегляньте відео про одяг та відеоурок по темі

Домашнє завдання: сторінка  54 завдання 1 - запишіть назви одягу у словники та вивчіть їх,  сторінка 55 текст зверху - прочитайте та перекладіть

відеоурок по темі

Clothes Vocabulary Flashcards

29.11.23                  Тема уроку:  Повторення та узагальнення лексико-граматичного матеріалу.

Мета: удосконалювати навички аудіювання, усного мовлення та читання. Удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.

Хід уроку

22.11.23                  Тема уроку:  The Past Simple Tense ( irregular verbs ) Минулий неозначений час. Неправильні дієслова

3. Запишіть 12 неправильних дієслів у зошити та вивчіть їх

Домашнє завдання: Вивчіть 12 неправильних дієслів.  Перегляньте відео на платформі, виконайте вправу 4 на сторінці 43 

Past Simple irregular неправильні дієслова

15.11.23                  Тема уроку:  Урок відпрацювання різниці в часі навчальних годин. Тема: Подорож, транспорт. Граматика: The Present Simple Tense 

Період відпрацювання 30.10.23-17.11.23 

Мета: удосконалювати навички аудіювання, усного мовлення, письма та читання. Удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; вдосконалювати навички вживання теперішнього неозначеного часу у письмі та мовлення; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.

Хід уроку

PRESENT SIMPLE TENSE

Теперішній неозначений  час

Present Simple – теперішній простий час англійської мови. Найпростіший час з усіх, вживається регулярно для позначення дій, що відбуваються
у теперішньому часі.

Використання Present Simple:

·       Загальні ствердження (часто це чиїсь звички або вподобання)

He likes to be in the focus of attention. – Йому подобається бути в центрі уваги.

·   Загальновідомі факти (Present Simple використовується для опису загальновідомих істин, наукових фактів, явищ природи, того, що за думкою мовця завжди є незмінним.)

The Earth revolves around the Sun. – Земля обертається навколо Сонця.

·   Дії, що регулярно повторюються (Present Simple використовується для вираження дій, що регулярно відбуваються або часто повторюються. Часто це звички або щоденний розклад людини)

I wake up at 6:15 a.m. – Я прокидаюсь о 6:15 ранку (регулярно, кожного дня).

·        Розклад та домовленості (використовується для вираження розкладу чогось (потягів, автобусів, телепрограм тощо), а також певної чіткої домовленості про зустріч (побачення, збори, візит до лікаря).

The train leaves at 7 o'clock. – Потяг відправляється о сьомій годині.

 

Маркери часу Present Simple 

(слова, які допомагають розпізнати даний час)


·        always – завжди

·        often – часто

·        usually – звичайно

·        regularly – постійно, регулярно

·        from time to time – час від часу

·        sometimes – інколи

·        seldom – зрідка, подеколи

·        rarely – рідко

·        never – ніколи

·        every day – кожного дня, щодня, кожний день

·        every week – кожного тижня, щотижня, кожний тиждень

·        every month – кожного місяця, щомісяця, кожний місяць

·        every year – кожного роки, щороку, кожний рік

·        at the weekend – на вихідних

·        at weekends – по вихідним

·        at 7 o'clock – о 7-й годині (в розкладах)

·        twice a week – два рази (двічі) на тиждень

·        three times a week – три рази (тричі) на тиждень

·        four times a month – чотири рази на місяць

·        on Mondays – щопонеділка

·        on Sundays – щонеділі


                                                                         Як утворюємо Present Simple

У часовій формі Present Simple дієслово вживається без закінчень. Виняток становить третя особа однини, у якій до основи дієслова додається закінчення -s (-es):

Домашнє завдання:

 Розкрийте дужки і напишіть правильну форму дієслів у Present Simple . Фото роботи відправте в Нові знання до 1 грудня 2023 року

 Write the word in the correct form to fill the gaps. 

1. Alfie ________________ in London. (live) 

2. ________________ you go swimming a lot? (Do) 

3. Sophie ________________ in Thailand today. (be) 

4. We ________________ go to the same school. (do not)

 5. I ________________ old black and white films. (hate) 

6. She ________________ as a travel writer. (work) 

7. My dad ________________ breakfast before us. (have) 

8. They ________________ taekwondo on Tuesdays. (do) 

Навчальне відео по темі

15.11.23                  Тема уроку:  Робота на вихідних. Відпрацювання вивченого матеріалу

Працюємо на сторінках 40-41

Домашнє завдання: виконайте тест на перевірку розуміння опрацьованого самостійно матеріалу за посиланням

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=4705129 

Завдання необхідно виконати до  21 листопада 18:00 

Поторити слова для написання лексичного диктанту

Відеоурок  дивіться 10 хвилин

08.11.23                  Тема уроку:  Професії. The Past Simple Tense ( заперечення та запитання )

Утворення Past Simple (правильні дієслова)

2.   Перегляньте відеоурок та викорнайте завдання : Сторінка 36 завдання 1 - повторіть назви професій, сторінка 36 завдання 2 - прочитайте та перекладіть текст 

01.11.23                  Тема уроку:  Відомі події в історії. Велика Лондонська пожежа

Мета: удосконалювати навички аудіювання, усного мовлення та читання. Удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; познайомитися ширше з відомою подією в історії, як велика Лондонська пожежа; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.

Хід уроку

18.10.23                  Тема уроку:  Повторення лексико-граматичного матеріалу. Узагальнення та систематизація знань. Розділи 1 - 4

11.10.23                  Тема уроку:  Досягнення порозумінь. Дієслово to be у минулому неозначеному часі

Дієслово to be, форми дієслова to be в англійській граматиці

04.10.23                  Тема уроку:  Музика в нашому житті

Хід уроку

Домашнє завдання  у електронних щоденниках

Відеоурок по темі

27.09.23                  Тема уроку:  Д іагностична робота за темою

Виконайте тест за посиланням 

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8740504 

Завдання необхідно виконати до  2 жовтня 19:00 

20.09.23                  Тема уроку: Здорове харчування та здоровий спосіб життя 

Хід уроку 


13.09.23                  Тема уроку: Незвичайні види спорту

Мета: ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; удосконалювати техніку читання; розвивати комунікативні здібності учнів; прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Хід уроку