7-А

Англійська мова 

https://meet.google.com/fui-oopz-qmd  -постійне посилання на платформу  Google Meet


08.05.24 (ІІ група)\09.05.24 (І група)  Тема уроку:  Things to see

Things to see

Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів.

Read the text and do the task.

Theatre in London

Most British cities have a theatre, but London has the greatest number. There are over 50 theatres in London’s West End, the area in London with most theatres, and about 35 smaller fringe theatres.

In recent years musicals have been very successful. About 5.5 million people, many of them tourists, go to see a musical every year in London. The best known contemporary composer of musicals is Andrew Lloyd Webber. His musical Cats is the longest­running musical.

Going to the theatre in Britain is not only popular, but also expensive. Not many young people can afford to go. It is possible to get cheaper tickets by going to afternoon performances called matinees or by buying stand­bys, half­price tickets which are sold half an hour before a performance starts.

Answer the questions.

1. Can we call London the centre of the theatre life? Why?

2. Do you think people often go to the theatre?

3. What shows attract tourists to London?

4. How can you get to the theatre if you haven’t got enough money?


Домашнє завдання:  

Пройдіть тест за посиланням https://vseosvita.ua/test/start/olf158 до тексту про Київ на сторінках 158-160 до 17 травня 

01.05.24 (ІІ група)\02.05.24 (І група)  Тема уроку:  Some famous landmarks of Kyiv

Famous Landmarks of Kyiv

Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури своєї країни.

Хід уроку

Kyiv


24.04.24 (ІІ група)\25.04.24 (І група)  Тема уроку:  Some famous landmarks of London 

Cultural London

Цілі: вдосконалювати лексичні й граматичні навички; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів.


Домашнє завдання

17.04.24 (ІІ група)\18.04.24 (І група)  Тема уроку:  Places of interest

Places of interest

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць i навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до традицій інших народів.

 Speaking (складіть якомога більше  речень по таблиці усно)

What are the most popular activities and hobbies in your country? Why?

What’s your favourite activity? Why do you like it more than others?

Домашнє завдання: 

10.04.24 (ІІ група)\11.04.24 (І група)  Тема уроку: Do you like movies? Удосконалення навичок уживання нових лексичних одиниць. Зворотні займенники 

Домашнє завдання 

https://vseosvita.ua/test/start/zgy130  

Тест потрібно пройти до 10 квітня!!!

04.04.24 (ІІ група)\04.04.24 (І група)  Тема уроку: Do you like movies? Удосконалення навичок уживання нових лексичних одиниць 

Going to the theatre

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.

Procedure

1. Warm-up

Answer the guestion.

1. What do you usually do in your spare time?

2. Do you often go out?

3. Do you often take your friends out?

4. Where do you take them?

5. How often do you go to the theatre (cinema)?

2.  Словникова робота: сторінка 149- запишіть та вивчіть слова у словники

3.  3. Reading and speaking

Do ex. 1, p. 148.

Домашнє завдання на асинхронний урок - сторінка 148 завдання 1 - прочитайте та перекладіть текст, сторінка 149 - вивчіть слова

Домашнє завдання на синхронний урок: 142 - 144 завдання 1- Вивчіть один  текст на вибір напам'ять 

20.03.24 (ІІ група)\21.03.24 (І група)  Тема уроку: Do you like movies? Удосконалення навичок уживання нових лексичних одиниць 

Favourite movies

Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.

Procedure

1. Warm-up

Answer the guestion. ( Попрацюйте усно - дайте відповіді на запитання )

1. What is your favorite genre of movie?

2. Who are some of your favorite actors?

3. Do you cry during movies?

4. What is the best movie you have ever seen?

5. What was the scariest movie you have ever seen?

6. How often do you see movies?

7. Do you usually watch movies at the theater or watch them at home?

8. Do you buy DVDs or download movies?

2. Complete the sentences. ( Перегляньте навчальні відео та доповніть речення словами про жанри фільмів )

1. A movie that makes you scream is a … .

2. A movie that is exciting with lots of guns and explosions is an … movie.

3. Movies about the future or space are known as … films.

4. A movie about real life is a … .

5.  An … film has cartoon characters.

6. A film about lots of travelling and exciting or dangerous events is … .

7. A film about love is … .

8. A movie that makes you laugh is a … .

Домашнє завдання:  сторінка 142 - 144 завдання 1 ( прочитайте та перекладіть тексти та дайте письмові відповіді на запитання перед цими текстами )

06.03.24 (ІІ група)\07.03.24 (І група)  Тема уроку:  Doctor! Doctor! 

Домашнє завдання

 Перегляньте навчальне відео на платформі, сторінка 117 завдання 3 - письмо в письмовим перекладом речень у зошитах 

28.02.24 (ІІ група)\29.02.24 (І група)  Тема уроку:  Doctor! Doctor! 

Doctor! Doctor!

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; підвищувати загальну культуру здорового способу життя.

Хід уроку

2.  Домашнє завдання:  сторінка 123 завдання 8 - дайте відповіді на запитання письмово, фото роботи пришліть в Нові Знання ( роботу потрібно відправити до 9 лютого)

21.02.24 (ІІ група)\22.02.24 (І група)  Тема уроку:  Doctor! Doctor! 

Doctor! Doctor!

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; підвищувати загальну культуру здорового способу життя.

Домашнє завдання


247094.pptx

13.02.24 (ІІ група)\15.02.24 (І група)  Тема уроку:  Doctor! Doctor! 

Doctor! Doctor!

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; підвищувати загальну культуру здорового способу життя.

Хід уроку

A cold, flu, cough, toothache, earache, headache, backache, appendix, blood pressure, temperature, sneeze, fever, runny nose.

06.02.24 (ІІ група)\08.02.24 (І група)  Тема уроку:  Sports from A to Z . 

Хід уроку ( Домашнє завдання ) 

30.01.24 (ІІ група)\01.02.24 (І група)  Тема уроку:  Sports from A to Z . Олімпійські ігри

Хід уроку ( Домашнє завдання ) 

24.01.24 (ІІ група)\25.01.24 (І група)  Тема уроку:  Sports from A to Z 

 Домашнє завдання за синхронний урок:  Перегляньте навчальне відео та виконайте тест за посиланням. Посилання на тест відправлю у групи та на НЗ

Домашнє завдання за асинхронний урок:  Перегляньте навчальні відео про Олімпійські ігри, сторінка 97-запишіть слова у словники, сторінка 94-96 завдання 3 - прочитайте та перекладіть текст.

Олімпійські ігри (можете дивитися з субтитрами)

Талісмани Олімпійських ігор

12.12.23 (ІІ група)\14.12.23 (І група)  Тема уроку:   Контроль читання

Прочитайте текст на платформі та виконайте контрольний тест за посиланням


                                                                        My New School Is Fantastic

Rita Nelson is fourteen, and she has changed her school because her parents moved to another town this summer.

“Let me tell you about my new school. I’m having a great time. All pupils are very friendly, but it’s very different from my old school. I can tell you! First of all school starts at 8.00 here, a whole, hour before it did in that school. This morning I forgot about it and got to school ten minutes late, so the teacher put a note into my record-book. I was really angry!

There are a lot of other differences in this school, of course. We have seven lessons almost here every day. What else? The school day is different, too. In my former school we finished school at 3.00, and then most pupils went home. Here we finish lessons at 3.30, and then most pupils go to sports practice. Well, they love sports here.

I joined gymnastics and football clubs here. A lot of girls play football in this school. I had my first practice yesterday, and I feel tired today.

Another important thing here is learning to do practical things. Their metal and wood shops are like small factories, and we are taught to drive as well. It’s fantastic. I had my first lesson in a driving tractor yesterday.”

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=1801265 

Завдання необхідно виконати до  19 грудня 19:00 

23.11.23 (ІІ група)\22.11.23 (І група)  Тема уроку:   Урок відпрацювання різниці в часі навчальних годин. 

Тема: Повторення та відпрацювання вивченої лексики. Вживання неозначених займенників. Самостійна робота

Період відпрацювання 30.10.23-24.11.23 

Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати любов до праці.

DOING CHORES

I.Match the words and word-combinations ( Складіть словосполучення та запишіть їх )

1. to feed           a) the table

2. to iron           b) the floor

3. to sweep        c) eggs

4. to clean         d) a pet

5. to serve            e) a dress

6.to cook         f) a room

 

II.Complete the sentences with the letter of the correct variant (Доповніть речення )

1.    To cook something (usually in a  pan) in water is to…

a) bake     b) fry    c)boil   

2. A list of ingredients and instructions for making a food dish is…

    a)cooker          b)frying pan   c)recipe

3. We clean the carpet …

    a) microwave oven   b)vacuum  c) dishwasher

4. Let me…you milk.

   a)take     b) pour    c)drink   

 

III. Choose the correct word in each sentence. ( Оберіть правильний варіант і запишіть речення )


1. She gave me (something\anything) to read

2. Are you going (nowhere / anywhere) on Friday?

3. He’s such a nice person that (somebody / everybody) likes him.

4. Does she know (something/anything) about cars?

Домашнє завдання:

 Виконайте самостійну роботу . Фото роботи відправте в Нові знання до 1 грудня 2023 року

14.11.23 (ІІ група)\16.11.23 (І група)  Тема уроку: Household Chores. Активізація граматичного матеріала. Неозначені займенники

Тема: Indefinite pronouns

Мета: ознайомити учнів з неозначеними займенниками, навчити учнів правильно використовувати граматичні конструкції та правильно вживати вивчену лексику, давати визначення поняттям з опорою на таблиці та логічне мислення;  забезпечити засвоєння, поглиблення, узагальнення та закріплення основних лексичних та граматичних знань учнів з даної теми; формувати вміння і навички групової та індивідуальної роботи, використання здобутих знань на практиці; розвивати здатність самостійно робити висновки з теми; систематизувати, встановлювати зв'язки раніше вивченого з новим; формувати логічне мислення; формувати такі якості особистості, як відповідальність організованість, дисциплінованість, обов'язок.

Хід уроку

SOME/ANY/NO 

Займенники some/any/no означають деяку кількість і перекладаються як "декілька, трохи, якийсь". 

SOME і його похідні (somebody, someone, something, somewhere) вживаються у стверджувальних реченнях

 ANY і його похідні (anybody, anyone, anything, anywhere) вживаються в заперечних та питальних реченнях.

 NO і його похідні (nobody, no one, nothing, nowhere) роблять речення заперечним.

 Someone/somebody/anybody/nobody – about people (хтось). 

Something/anything/nothing – about things (щось). 

Somewhere/anywhere/nowhere – about places (десь). 

Запам’ятайте: 

1. В англійській мові в реченні може бути тільки одне заперечення, тобто або ви вживаєте дієслово в заперечній формі або похідні від NO: I don’t see anybody. = I see nobody.

 2. Any/some/no + (adjective) noun: any (interesting) books, some (beautiful) flowers 

anything/something/nothing + adjective: something interesting, anything bad. 

3. У реченнях, коли щось пропонується або є прохання, вживається слово some: Would you like some orange juice? (пропозиція) Can I have some sweets? (прохання) 

1) сторінка 58 завдання 3 - запишіть таблицю зі зворотними займенниками у зошити

2) виконайте вправу 2 на сторінці 58 на закріплення письмово

07.11.23 (ІІ група)\09.11.23 (І група)  Тема уроку: Household Chores. Вивчення нової лексики

Household Chores

Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навич­­ки аудіювання, читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати любов до праці.

1. Reading

Do ex. 1, p. 52.

2. Vocabulary practice

Practise the new vocabulary chorally and individually.

Find the English equivalents in the text to the following expressions.

Займатись хатньою роботою; домашні обов’язки; годувати; рідко; писати записки один одному; визнавати; смажити; варити; подавати (їжу); різати; наливати; віддавати перевагу; вершки; посудомийна машина.

3. Reading

Do ex. 2, p. 54.

4. Summary

Answer the questions.

1. Who does most of the household chores in your family?

2. Do you like any of household chores?

3. How often do you help you parents?

4. How much time does it take you to clean your room (do the washing up, cook the breakfast, etc.)?

5. Домашнє завдання: сторінка 52-53 запишіть слова у словники та вивчіть їх, завдання 1 - прочитайте та перекладіть текст 

31.10.23 (ІІ група)\02.11.23 (І група)  Тема уроку: Doing chores ( Виконання домашніх справ )

Мета: формувати навички вживання нових лексичних; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні ­своїх знань.

Хід уроку

1. Warm-up 

Answer the questions (p. 47).

2. Vocabulary practice

Перегляньте навчальне відео, запишіть слова у словники та виконайте вправу 

Do ex. 1, p. 48.

Practise the new vocabulary chorally and individually.

3. Vocabulary practice

Do ex. 2, p. 49.

4. Домашнє завдання: сторінка 48-49 запишіть слова у словники та вивчіть їх

Housework

17.10.23 (ІІ група)\19.10.23 (І група)  Тема уроку: Урок домашнього  читання.

It’s time for reading

Цілі: формувати лексичні навички; розвивати вміння читати й переказувати; вдосконалювати навички усного мовлення; розвивати логічне мислення.

Answer the questions. ( Дайте відповіді на запитання )

1.   What stories do you prefer: funny or sad, amazing or horror?

2.   How do you feel when you read a sad (funny) story?

3.   Do you usually worry about characters?

                                  Домашнє завдання

10.10.23 (ІІ група)\12.10.23 (І група)  Тема уроку: Повторення. Удосконалення навичок письма, усного мовлення й читання.

Виконайте тест на повторення вивченого граматичного матеріалу на вживання TOO and ENOUGH

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8645765 

Завдання необхідно виконати до  16 жовтня 20:00 

Час проходження обмежено. На виконання тесту у вас буде 20 хвилин

03.10.23 (ІІ група)\05.10.23 (І група)  Тема уроку: Social networking. Активізація мовного матеріалу

Хід уроку

Виконуємо граматичні вправи разом.TOO and ENOUGH

26.09.23 (ІІ група)\28.09.23 (І група)  Тема уроку: Зайнятість після школи. Розвиток навичок читання

After School Activities

Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання, усного мовлення й читання; розвивати мовну здогадку; виховувати зацікавленість у позашкільній діяльності.

1. Reading

Read to a short story and and do the task.

My friend Sam is a very busy person. When he isn’t doing his homework or studying he is out having quite a lot of activities.

On Mondays he goes swimming after school. He practices a lot because he is in the school team. Then on Wednesdays he goes to computer club. On Thursdays he plays chess and then on Fridays he meets his friends in the city centre.

At the weekend Sam always spends time with his family. He usually goes fishing with his dad and helps his mum with the shopping.

Answer the questions.

1. Is Sam very busy?

2. What team is he in?

3. What does he do on Wednesdays?

4. When does he meet his friends?

5. What board game does Sam like playing?

6. Who does Sam spend time with at the weekend?

7. What does he help his mother do?

2. Vocabulary practice

Practice the new words (p. 24) and give Ukrainian equivalents to them. ( словникова робота )

3. Homework

Do ex. 4, p. 24. + сторінка 24 напишіть слова у словники та вивчіть їх

19.09.23 (ІІ група)\21.09.23 (І група)  Тема уроку: Describing a place

Describing a place

Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; навички письма, усного мовлення й читання; розвивати мовну здогадку; виховувати відповідальне ставлення до школи, а також зацікавленість у розширенні своїх знань.

Complete the sentences. ( Доповни речення, використай слова для справок )

Gym, janitor, bus driver, subjects, headmaster’s office, water fountain, library,
math class, playground, canteen, nurse’s office, lockers

 1.   Students drink out of the … .

2.   We play basketball in the … .

3.   We learn to multiply and divide in … .

4.   Students put their books and coats in their … .

5.   The … drives us home after school.

6.   The … cleans the school.

7.   When a student gets hurt he goes to the … .

8.   There are many books in the school … .

9.   When students do something wrong they have to go to the … .

10. Math and history are … we study in school.

11. Young students go outside to play in the … .

12. Students eat in the … .

Practice the questions and the answers. ( Дайте відповіді на запитання )

1.   How many students are there in your class?

2.   How many classrooms are there in the school?

3.   How many classrooms are there on the first floor..

4.   How many floors does your school have?

5.   Which grade are you in?

6.   Where is your classroom?

 Homework

Do ex. 2, p. 21.

12.09.23 (ІІ група)\14.09.23 (І група)  Тема уроку: Duty and Necessity  

Duty and Necessity

Цілі: формувати навички вживання модальних дієслів must, have to, need в мовленні; вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати загальну культуру учнів.

Хід уроку