Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w dzielnicy Wola

Celem OSiR Wola jest działanie na rzecz mieszkańców w zakresie organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, zawodów i imprez sportowo - rekreacyjnych, tworzenie warunków do upowszechniania uprawiania sportu, tworzenie i udostępnianie bazy sportowo-rekreacyjnej.

W naszych zasobach znajdują się trzy pływalnie oraz dwie hale sportowe.

OSiR Wola

Zapraszamy do naszych obiektów

zakochaj się w Warszawie sportowej na Woli

Aktualności:

Miłośnicy biegania z pewnością ucieszą się z kolejnej okazji na sprawdzenie swojej kondycji w niecodziennych warunkach. Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu Runmageddon, na trasie czekają na Państwa błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy inne atrakcje.

Więcej informacji tutaj

BIEG ERASMUSA

Zachęcamy do udziału w biegu sztafetowym, który może się stać wspaniałą okazją do sportowej walki , ale także integracji z przyjaciółmi. Wystarczy zebrać 6 osób i zgłosić swoją chęć uczestnictwa. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj

Rozpoczynamy czwarty turnus programu Senior, który będzie realizowany od 04.09.2017 do 27.10.2017.

Zapisy rozpoczynamy w dniu 28.08.2017 r. (poniedziałek), bezpośrednio w obiektach realizujących program tj. hala Reduta (ul. Redutowa 37), pływalnia Foka (ul. Esperanto 5), pływalnia Nowa Fala (ul. Garbińskiego 1), pływalnia Delfin (ul. Kasprzaka 1/3).

Serdecznie zapraszamy.

Przydatne linki: