Загальна iнформацiя

Якщо нам не подобається те, що ми отримуємо, слід змінити те, що ми даємо 

Методична робота в коледжі є складовою частиною навчально-виховного процесу та одним з основних видів діяльності викладацького складу.

Основною метою діяльності є підвищення професійної майстерності та творчого потенціалу викладачів, розвиток інноваційної діяльності педагогічного колективу. 



КООРДИНАТОРАМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ КОЛЕДЖУ Є

Білостоцька Ілона Володимирівна 

заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист

Болюта Олена Борисівна 

методист коледжу, викладач вищої категорії, викладач-методист

ЦЕНТРАМИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ У КОЛЕДЖІ Є:

 

 

У коледжі функціонує методичний кабінет, у якому зібрано зразки навчальної документації, навчально-методичні комплекси, методичні розробки окремих занять, виховних годин, матеріали з узагальнення досвіду навчально-виховної роботи кращих педагогів.

Окремий розділ методичного кабінету складають навчально-методичні розробки, підготовлені викладачами коледжу як виставкові матеріали.

Підібрано матеріали для організації перепідготовки та атестації викладачів.

До індивідуальних форм методичної роботи належить індивідуальна методична допомога педагогічним працівникам коледжу, яка включає:

 Контроль за здійсненням методичної роботи в коледжі здійснюється шляхом:

Щоб вирішити завдання підготовки в нових умовах викладача, який би творчо впроваджував ідеї інтерактивного, особистісно орі­єнтованого навчання, методичний кабінет постійно здійснює пошуки нових сучасних форм і методів роботи.

 

НАПРЯМКИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ:

 

ОСНОВНІ ФОРМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ В КОЛЕДЖІ:

Координуючим органом методичної роботи в коледжі є методична рада, яка розглядає найбільш важливі питання удосконалення методичної та навчально-виховної роботи в коледжі, впровадження інноваційних технологій і прогресивних форм організації навчання в навчальний процес, контролю і координації роботи циклових комісій, розробки заходів з підвищення професійної майстерності викладачів тощо.

 

КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ:

 

З метою підвищення професійної майстерності викладачів використовуються різноманітні форми методичної роботи: