Викладачі

Прокудін Георгій Семенович завідувач кафедри міжнародних перевезень та митного контролю, доктор технічних наук, професор, академік Транспортної Академії України, академік Української Академії Економічної кібернетики, Відмінник освіти України, автор понад 400 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 1 монографія, 5 навчальних посібників, 4 публікації у Scopus, 1 публікація у Web of Science,31 свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. У різні роки був науковим керівником НДР, а саме: “Теоретичні основи оптимальної маршрутизації перевезень в ТС України”; «Розробка моделей та методів оптимізації перевезень вантажів у міжнародному сполученні»; «Підвищення продуктивності та якості автобусних пасажирських перевезень в місцях-конгломераціях»; «Розробка методів підвищення ефективності автомобільних перевезень маршрутами міжнародних транспортних коридорів»; «Підвищення ефективності функціонування інтегрованих транспортних систем у міжнародному сполученні»; «Розробка моделей і методів для оптимізації перевезень пасажирів і вантажів по території України»; «Організація та управління транспортними процесами у міжнародному сполученні». Має 7 захищених кандидатів та 1 доктора технічних наук. Є членом спеціалізованої вченої ради з захисту докторських дисертацій Д 26.059.01, вченої ради факультету транспортних та інформаційних технологій, редакційних колегій науково-технічних збірників «Вісник НТУ», «Інформаційні процеси, технології та системи на транспорті» та «Управління проектами, системний аналіз і логістика», керівником секції «Технології програмування» Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та науковим експертом секції № 13 «Авіаційно-космічна техніка і транспорт» МОН України. Нагороджений нагрудним знаком «Почесна відзнака АсМАП України» ІІ ступеня, пам’ятним знаком «Знак пошани» Державної охорони України, почесними грамотами Академії наук України та Кабінету міністрів Украйни. 

Кунда Неоніла Тарасівна — кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри. Є автором близько 295 наукових та навчально-методичних видань, серед яких більше 140 публікацій, 60 навчально-методичних праць, в т.ч. 10 навчальних посібників (серед них – чотири, затверджені Міністерством освіти і науки України). Індивідуальний член Української асоціації управління проектами (UPMA) національного відділення Міжнародної асоціації управління проектами (ІPMA) та має Сертифікат UPMA (2017). За сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства транспорту та зв’язку України, одержала нагороду «Подяка Прем’єр-Міністра України» та неодноразову «Подяку» від ректора НТУ. Нині сфера наукових інтересів: організація міжнародних перевезень вантажів; математичне моделювання транспортних процесів і систем.

Відомості про наявність друкованих творів у загальнодержавних та міжнародних базах даних: «Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського» – 22; «Науковці України» – 22; Академія «Google Scholar» –114; Індекс Гірша (в Google Scholar) – 7, i 10-індекс – 5.

Кількість цитувань (в GoogleScholar) – 186; IndexCopernicus – 7; Scopus – 1; Scopus Author ID: 57218559044

http://orcid.org/0000-0001-7290-7267

https://www.researchgate.net/profile/Neonila_Kunda

n.kunda@ntu.edu.ua


Шарай Світлана Михайлівна кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри. Член-кореспондент Транспортної Академії України (2017 р.). За сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Ювілейною медаллю «25 років незалежності України» та має неодноразові «Подяки» від ректора НТУ. Є автором понад 140 наукових та навчально-методичних видань, серед яких більше 100 публікацій, 40 навчально-методичних праць, в т.ч. 3 навчальних посібники. Має 7 авторських свідоцтв про винахід (у співавторстві, 1988-1992 рр.) та реєстрацію програмного забезпечення в Державному Фонді алгоритмів і програм СРСР (у співавторстві, 1984-1986 рр.). Протягом останніх років отримано п’ять Свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір науково-освітнього характеру. На сьогодні сферою наукових інтересів є організація міжнародних перевезень вантажів, транспортна логістика.

Академія «Google Scholar» - 61; Library of Congress Cataloging-in-Publication Data - 2

http://orcid.org/0000-0001-6568-4990

https://www.researchgate.net/scientific-contributions/2152297500_Svitlana_Mykhaylivna_Sharai

Лебідь Ірина Георгіївна кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри. Є автором понад 150 наукових та навчально-методичних видань, серед яких більше 50 наукових статей, 50 навчально-методичних праць, в т.ч. навчальний посібник з грифом Міністерства освіти і науки України, - «Транспортно-експедиторська діяльність». Проводить активну роботу в напрямку залучення до навчального процесу транспортних підприємств та організацій. Є одним з організаторів науково-практичних конференцій «Формування практично-орієнтованої системи освіти» (2015 рік) та «Транспортні технології: освіта, наука, виробництво» (2016 рік) за участю керівництва НТУ, провідних підприємств транспортної галузі, де були обговорені питання спільного пошуку шляхів вирішення проблеми працевлаштування студентів та забезпечення підприємств висококваліфікованими кадрами.

Постійно підвищує свій професійний рівень. У жовтні 2018 року проходила стажування на тему «Інноваційні логістичні технології: європейський досвід і його впровадження при підготовці спеціалістів транспортної галузі» в місті Жешув, Польша.

ORCID ID; Scopus; Google Academy; ResearchGate

i.lebid@ntu.edu.ua 

Петрик Анатолій Васильович кандидат технічних наук, доцент. Член-кореспондент Транспортної Академії України (2004 р.). За сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів має неодноразові «Подяки» від ректора НТУ.

Є автором понад 120 наукових та навчально-методичних видань, серед яких більше 90 публікацій, 27 навчально-методичних праць, в т.ч. 1 навчальний посібник «Термінологічний словник для фахівців з організації міжнародних перевезень» (у співавторстві, 2015 р.) та одноосібна монографія «Формування транспортних систем в агропромисловому виробництві» (2004 р.).  На сьогодні сферою наукових інтересів є наукові формування транспортних систем в агропромисловому виробництві, транспортна логістика. 

Академія «Google Scholar» - 1

https://orcid.org/0000-0001-7996-5814

https://www.researchgate.net/profile/Anatoliy_Petryk

a.petryk@ntu.edu.ua

Силенко Валентин Євгенович кандидат технічних наук, доцент. Закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут у 1978 році. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС у 1986 році з перших днів. З 1978 по 1979 рік працював інженером виробничого відділу об’єднання «Авторемонт». У період  1979-1981 працював старшим інженером відділу перевезень АТП-13056. В період 1981-1983 займав посаду начальника автоколони АТП-13056, а в період 1983-1987 – заступника директора АТП-13054 по експлуатації автомобільного транспорту. З 1987 року працював на посаді старшого інженера КАДІ,  з 1988 року по 1992 рік – асистентом кафедри «Експлуатація автомобільного транспорту».З 1993 року працює в Національному транспортному університеті на посаді доцента.

https://orcid.org/0000-0002-1787-7592

https://www.researchgate.net/scientific-contributions/Valentin-Silenko-2177773898 

Чупайленко Олексій Андрійович кандидат технічних наук, доцент. З 1998 р. є член-кореспондентом Української технологічної академії. У 1989 р. нагороджений почесним знаком «Винахідник СРСР». У 2018 р. отримав сертифікат тренінгу «Інноваційні методи та засоби викладання: новітнє у європейській освіті». Автор і співавтор біля 80 наукових праць, у тому числі 20 винаходів і патентів України.  Співавтор трьох наукових посібників, у тому числі один з грифом Міносвіти України. Має три публікації у міжнародних журналах, які індексуються в науко-метричній базі  Scopus. З 2019 р. здійснює керівництво двома аспірантами.   Науковий напрям досліджень: «Оптимізація міжнародних транспортних перевезень з використанням транспортно-логістичних кластерів і міжнародних транспортних коридорів України». 

Відомості про наявність друкованих творів у загальнодержавних та міжнародних базах даних: «Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського» - 37; Scopus - 4; Індекс Гірша - 2 (в Scopus)

https://orcid.org/0000-0002-2004-0355

Гілевська Катерина Юріївна кандидат технічних наук, доцент. Активно займається науковою роботою, має більше 17 наукових праць. Приймала участь у 10-ти міжнародних та 20-ти вітчизняних науково-практичних конференціях. Має 3 свідоцтва про реєстрацію авторського права на літературний твір науково-технічного характеру, а також є співавтором 4 методичних вказівок для студентів денної форми навчання. В березні 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Удосконалення організації перевезень пасажирів міським громадським транспортом за критеріями якості» за спеціальністю 05.22.01 – Транспортні системи. Щорічно є керівником кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів.

Лебідь Вікторія Вікторівна кандидат технічних наук, доцент. Активно займається науковою роботою, має більше 32 наукових праць. Приймала участь у 11-ти міжнародних та 20-ти вітчизняних науково-практичних конференціях. Має 3 свідоцтва про реєстрацію авторського права на літературний твір науково-технічного характеру, а також є співавтором 5 методичних вказівок для студентів денної форми навчання.

В квітні 2017 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.22 – управління проектами та програмами. Сферою наукових інтересів є організація міжнародних перевезень, управління проектами та програмами в корпоративному управлінні, управління інноваційними проектами в транспортній галузі. У 2018 році обрана по університету на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим. У вересні 2019 р. приймала участь у Міжнародному симпозіумі  "Інтелектуальна економіка, управління та освіта"  у м. Вільнюс, співорганізатором якого виступив Виший навчальний заклад в Словенії "Люблянська бізнес школа".

Відомості про наявність друкованих творів у загальнодержавних та міжнародних базах даних: «Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського» - 6; Академія «Google Scholar» - 4; Індекс Гірша - 1 (в Google Scholar)

https://orcid.org/0000-0002-1260-3760

https://www.researchgate.net/profile/Viktoriia_Lebid

v.lebid@ntu.edu.ua

Свідоцтва

Лужанська Наталія Олександрівна кандидат технічних наук, доцент. Педагогічний досвід роботи – 13 років. Викладає дисципліни: «Митний контроль», «Митна інфраструктура», «Основи транспортно-експедиторського обслуговування автомобільних перевезень», «Митна логістика», «Технологія доставки вантажів у різних митних режимах». Має 5 свідоцтв про реєстрацію авторського права на літературний твір науково-технічного характеру, а також є співавтором 7 методичних вказівок для студентів денної та заочної форми навчання. Автор 21 статті, що опубліковані у фахових національних виданнях та 14 у міжнародних. Учасник понад 80 вітчизняних та міжнародних конференцій, 2 з яких індексовано у наукометричній базі Web of Science та 1 в Scopus.

У жовтні 2018 року проходила міжнародне стажування у Фундації «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» на тему: «Інноваційні логістичні технології: європейський досвід і його впровадження при підготовці спеціалістів транспортної галузі», м. Жешув, Польща.

У травні 2021 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.01 – Транспортні системи. Тема дисертаційної роботи: «Підвищення ефективності діяльності вантажних митних комплексів».

Сферою наукових інтересів є митна логістика, організація митного контролю за видами транспорту, митна інфраструктура, управління ланцюгами постачань, транспортно-експедиторська діяльність, організація діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

https://orcid.org/0000-0002-1271-8728

https://www.researchgate.net/profile/Nataliia-Luzhanska

https://scholar.google.com.ua/citations?user=atzXA5kAAAAJ&hl=uk

natali.luzhanska@gmail.com

Козлов Аркадій Костянтинович доцент кафедри. Працював в органах по боротьбі з контрабандою митниці України та Генеральної прокуратури України. Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах становить 37 років. Має досвід навчально-методичної та науково-дослідної роботи (участь в підготовці монографій, виконанні господарсько-договірної тематики). Перелік наукових та навчально-методичних праць становить 26 назви, з них наукових - 12, навчально-методичних - 14. Здійснює керівництво курсовими проектами та дипломними роботами. Є укладачем методичних вказівок до виконання курсової роботи з дисципліни «Організація митної діяльності». Є автором 10 навчально-методичних праць в галузі військових наук, з яких, 1 навчальний посібник, 1 підручник. Наукова спрямованість – проблеми технічної експлуатації, надійність автомобілів, митна справа.

Третиниченко Олександр Григорович старший викладач кафедри. Є відповідальним за проведення виробничої та науково-дослідницьких практик, підтримує ділові зв’язки з Державною митною службою, забезпечуючи проходження практики студентами в митних органах України. Успішно проводить виховну роботу зі студентською молоддю, більше 10 років є наставником академічних груп. Заохочує студентів до навчання, контролює відвідування занять та успішність. Працював в приймальній комісії НТУ, секретарем Державних комісій з захисту дипломних проектів, Державних комісій при прийомі на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та магістра. Активно займається науковою діяльністю. Надруковано9 статей, приймає участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях. Займається проблемою ефективного використання палива в сучасних умовах експлуатації автотранспорту.

Рой Максим Петрович д-р філософії з транспортних технологій на автомобільному транспорті, асистент кафедри міжнародні перевезення та митний контроль.

У грудні 2022 року успішно захистив дисертаційну роботу на тему «Підвищення ефективності організаційно-технологічної взаємодії автотранспортних підприємств».

  З 2013 року працює на кафедрі міжнародних перевезень та митного контролю. Серед дисциплін, які викладає: «Основи теорії транспортних процесів і систем», «Рухомий склад різних видів транспорту», «Організація вантажних автомобільних перевезень».

Брав участь у написанні двох монографій (одної іноземної), двох статей у виданнях іноземних держав або у виданнях України, які включені до міжнародних наукометричних баз (одної у Scopus), чотирьох статей у наукових фахових виданнях, тез доповідей для виступу на семи наукових конференціях. Має три свідоцтва інтелектуальної власності. Загальний науковий доробок понад 20 статей.

      Також, у 2022 році пройшов підвищення кваліфікації в Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів НТУ. Спеціальність: «Охорона праці, цивільний захист та екологічна безпека в галузі транспортного будівництва»

Хоботня Тетяна Георгіївна кандидат технічних наук, доцент. Педагогічний досвід роботи – 14 років. Викладає дисципліни: «Дослідження операцій в транспортних системах», «Методи і моделі прогнозування на транспорті», «Технічне забезпечення міжнародних перевезень», «Товарознавство в митній справі», «Організація діяльності митних органів», «Інформаційні системи управління в митній справі».

Має понад 30 публікацій, у тому числі у фахових виданнях, виданнях іноземних держав та виданнях України, які включені до міжнародних науково-метричних баз, участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, колективні монографії.

Систематично працює над розробкою навчально-методичних матеріалів з дисциплін, які викладає. Відповідає за роботу наставників академічних груп кафедри. Є відповідальною за проведення попередніх та заключного захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів по кафедрі.

У квітні 2021 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.01 – Транспортні системи. Тема дисертаційної роботи: «Підвищення ефективності міжнародних автомобільних вантажних перевезень».

У лютому-березні 2022 року проходила міжнародне науково-педагогічне стажування у International Science Group та  ISMA University of Applied Sciences на тему: "Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті", м. Рига, Латвія.

Сферою наукових інтересів є підвищення ефективності організації міжнародних перевезень вантажів та митна справа у транспортній галузі.

https://orcid.org/0000-0001-7094-6297

t.khobotnia@ntu.edu.ua

Катрушенко Наталія Анатоліївна старший викладач кафедри. З моменту заснування кафедри (2011 р.) виконує обов’язки секретаря Наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університетусекції № 7 «Розробка раціональної системи організації та управління міжнародними перевезеннями» підсекції «Міжнародні перевезення та митний контроль». З 2018 р. є відповідальною на кафедрі за проведення профорієнтаційної роботи. У 2019 р. успішно пройшла навчання з підвищення кваліфікації «Підвищення кваліфікації з транспортного планування з використанням транспортної моделі». Сфера наукових інтересів – міжнародні пасажирські перевезення та організація доставки вантажів у міжнародному сполученні.