Bezoek op het KTA
Italiaanse bezoekers maart 2025
Net voor de paasvakantie mochten we vier Italiaanse leraren verwelkomen. Zij kwamen op zoek naar inspirerende voorbeelden van effectief en innovatief onderwijs – en vonden die volop bij ons! Ze woonden lessen bij, experimenteerden met VR en AR bij het leggen van riolen en bezochten ons Centrum Duaal Leren. Het werd een boeiende uitwisseling vol frisse ideeën. We kijken ernaar uit om deze internationale contacten verder uit te bouwen!
Noors bezoek – Technologie en innovatie in de kijker
Na de paasvakantie 2025 ontvingen we een Noorse klas met hun twee leraren. Hun interesse ging vooral uit naar onze engineeringrichtingen, waar ze kennismaakten met onze projecten en werkmethodes. Ook een bezoek aan het Centrum Duaal Leren (CDL) stond op het programma. Het grootste enthousiasme kwam er echter bij de ontdekking van onze e-sportsrichting en de indrukwekkende infrastructuur die daarbij hoort. Een inspirerende ontmoeting die smaakt naar meer internationale uitwisselingen!
Italiaanse bezoekers op bezoek!
We zijn het schooljaar gestart met een internationale kruisbestuiving. Twee Italiaanse leerkrachten bezochten onze school om het STEM-onderwijs hier te verkennen en brachten ook een bezoek aan De Passer en Atelier B. Met behulp van een kijkwijzer legden ze gelijkenissen en verschillen met hun eigen schoolsysteem vast. Daarnaast verzorgden zij lessen over het Italiaanse onderwijssysteem voor leerlingen van de derde graad Maatschappij & Welzijn en Humane Wetenschappen. Het bezoek werd afgesloten met een infosessie over het Italiaanse inclusiesysteem voor een brede groep geïnteresseerde collega’s.