ПРОПОЗИЦІЇ

Оголошується відкриття конкурсу на Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program на 2025-2026 академічний рік!

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра або бакалавра на час призначення стипендії (липень 2025 року).

  Термін подання документів – 30 червня 2024 року.

FLTA Program – Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

Коло обов’язків учасників Програми включає викладання та асистенцію у викладанні української мови – 20 годин на тиждень; студіювання у кожному семестрі мінімум двох дисциплін, одна з яких американістика; позауніверситетське спілкування із членами громади: організація й проведення культурно-освітніх подій, зустрічей, мовних клубів тощо.

Учасники Програми отримують:

Про документи на конкурс та вимоги до їх оформлення, критерії відбору кандидатів на участь у Програмі, ви можете дізнатись більше на сайті Програми імені Фулбрайта або звернувшись за консультацією до координаторки програми, Анни Пасенко: apasenko@iie.org

Шановні учасники Програми імені Фулбрайта! Звертаємо вашу увагу на те, що обмеження в перетині кордону на виїзд з України окремим категоріям громадян на період правового режиму воєнного стану, конкретні обставини та умови перетинання кордонів, доступність та перелік консульських послуг, а також способи та організація роботи американських навчальних закладів, ситуація у сфері охорони здоров’я, можуть впливати на вашу можливість подорожувати до США та брати участь у Програмі.

https://fulbright.org.ua/uk/

Словаччина запрошує взяти участь у стипендіальній програмі

Національною стипендіальною програмою Словацької Республіки (NSP) оголошено про прийом заявок на стажування у 2024/2025  навчальному році. Заявки на стажування подаються в онлайн режимі за посиланням https://www.stipendia.sk. Останній строк подання заявок 30 квітня 2024 року

22 березня 2024 р., о 13.00 за покликанням https://lnk.sk/face відбудеться вебінар (англійською мовою) для іноземних зацікавлених осіб, присвячений підготовці заявки на здобуття стипендії  в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.

Українська наукова діаспора у Франції запрошує до співпраці!

Шановні колеги!

Запрошуємо долучитися до ініціативи Української наукової діаспори у Франції. Це офіційна асоціація українських науковців, які працюють в установах Французької республікі. Це платформа українських вчених для обміну науковим досвідом, сформованим під час проведення досліджень за кордоном. Основне завдання — популяризація української науки у світі; дати українським дослідникам в Україні і Франції можливість спілкуватися, планувати спільні дослідження, аналізувати шляхи збереження та примноження наукового потенціалу України.

Четвертий семінар  відбудеться 23 лютого 2024 р. о 16.00 (за Києвом) 15:00 (за Парижем) у змішаному форматі на базі Фундації Дім гуманітарних наук у  м. Париж, Франція. Для участі у зустрічі в онлайн форматі реєстрація (до 22.02.24) за покликом: https://docs.google.com/forms/d/1vge92NM7yT6aPqCu0q3Tjq1WSFKOz0U0-I89ssxXHtw/edit

Проєкт здійснюється за підтримки Фундація Дім гуманітарних наук, м. Париж (Fondation Maison des Sciences de l'Homme (FMSH), https://www.fmsh.fr/fr), Університет Марселю (Aix Marseille University, https://www.univ-amu.fr/) спільно з ГО «Інноваційний університет», https://inun.org.ua/, Офісом підтримки вченого https://sso.org.ua/,  ГО «Українська асоціація дослідників освіти» (uera://www.uera.org.ua/) .

Science-to-Market Accelerator 

Український фонд стартапів разом з SET University та Berkeley Haas Entrepreneurship за підтримки Міністерста цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України та EIT Community RIS Hub Ukraine, оголошують набір на інтенсивну акселераційну програму Science-to-Market Accelerator!

Акселераційна програма з 20 тижневим курсом для науковців, спрямована на розвиток та комерціалізацію англомовних наукоємних проєктів та включає в себе серію лекцій, майстер-класів, консультацій, а також можливість демонстрації проєктів на заключному демо-дні.

Учасники програми отримають можливість: 

▪️розвинути свої наукові проєкти в інноваційні продукти, 

▪️отримати менторську підтримку від провідних міжнародних експертів та 

▪️налагодити контакти з потенційними інвесторами та партнерами для подальшого розвитку інноваційних проєктів.

Для кого программа? 

👉🏻 науковці та дослідники;

👉🏻 студенти та аспіранти з deep-tech проєктами;

👉🏻 представники бізнесу та промисловості;

👉🏻 представники стартапів.

✍️ Подати заявку на участь та дізнатися всі деталі можна за посиланням:  https://usf.com.ua/22315/

🔔 Прийом заявок триває до 18 лютого 2024 року. Продовжуємо роботу над створенням нових ініціатив для українських науковців! 

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Виклики у фізико-математичній освіті в умовах упровадження штучного інтелекту», яке відбудеться 5 лютого – 17 березня 2024 року.

До участі запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які мають або здобувають фізико-математичну освіту.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.

Форма участі: дистанційна.
Мова тез доповідей: польська, англійська, українська.

Прийом матеріалів триває до 31 січня 2024 року (включно). Учасникам необхідно:
1) заповнити заявку;
2) надіслати на електронну адресу phm@cuesc.org.ua:
• тези науково-методичної доповіді за профілем роботи в навчальному або науковому закладі України;
• після отримання реквізитів надіслати електронну копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе. Детальна інформація про стажування міститься на сайті та в інформаційному листі. 

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ 

Шановні Колеги! 

Представництво WSG University в Україні запрошує викладачів та всіх бажаючих до навчання на польських курсах від мовної школи WSG. Навчання розпочнеться з 16 cічня 2024 р.  

Презентація КурсиWSG2024.pdf                    Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gdUuwvoz5jQmF65r9

Міжнародне стажування

 Міжнародна Академія Прикладних Наук у Ломжі - MANS w Łomżу запрошує взяти участь у Міжнародному стажуванні для ректорів, проректорів, директорів і їх заступників, методистів, науково-педагогічних і педагогічних працівників, аспірантів, докторантів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему «Формування компетентності та розвиток професійно-педагогічної майстерності викладача закладу фахової передвищої та вищої освіти», яке проводиться на базі Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща).

Навчання розраховано на освітян, які прагнуть безперервно підвищувати свій фаховий рівень, вдосконалювати свої здібності, формувати компетенції, розвивати педагогічну майстерність для реалізації в професійній діяльності. Детальніше https://docs.google.com/forms/d/1_11r-vviP6H7t1e5Nwblxm0VXsX4SpEeiw5jKwoxYbg/viewform?edit_requested=true 

Детальніше на сторінці УкрІНТЕІ у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/UkrISTEI

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.


“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Викладачі, що братимуть участь у програмі, співпрацюватимуть із колегами-менторами з університетів США, з котрими спільно напрацьовуватимуть індивідуалізовані програми. Ці програми будуть націлені на підтримку учасників “BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” як дослідників та освітян, що прагнуть зміцнити потенціал України для відбудови.

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремах випадках, викладачі зможуть поїхати у приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року. Очікується, що викладачі та викладачки після повернення в Україну, збагативши свій досвід у сфері викладання та проведення досліджень, зможуть допомогти вирішити труднощі, з якими зіткнулися українські освітні інституції у зв’язку з війною, та підсилити зусилля України у відбудові. В рамках зусиль, спрямованих на підтримку ревіталізації України, 

“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” має на меті сприяти взаєморозумінню, підсилити академічні зв’язки та контакти між професійними спільнотами у Сполучених Штатах Америки та Україні.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

Перевага надаватиметься кандидатам, які:

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року

Подати анкету можна за посиланням: https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP 

Онлайн-лекція Джейд МакҐлін «Як російська політика пам'яті готувала росіян до війни з Україною»

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, зокрема в рамках проєкту “Ukrainian Studies Go Global” організував онлайн-лекцію Джейд МакҐлін «Як російська політика пам'яті готувала росіян до війни з Україною».

Джейд здобула ступінь Докторки філософії в Оксфордському університеті. Наразі працює над дослідницькою роботою у Департаменті досліджень війни Королівського коледжу Лондона. Часто виступає експерткою для міжнародних ЗМІ, серед яких BBC, CNN, DW, Foreign Policy, The Times, The Telegraph і The Spectator.

Дата та час: 8 листопада 18:00 (за київським часом) 

Мова заходу: англійська

Формат: Zoom 

Для отримання лінку на зустріч просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/GG2v5R5PdZcreGV96 

SFU Mentoring Twinning initiative.pptx
Blurb for distributing-Used by others .docx

ScienceForUkraine UK Academic Mentoring 

Менторська програма "ScienceForUkraine UK Academic Mentoring" – це ініціатива, спрямована на індивідуальну підтримку українських науковців, які були постраждали внаслідок російської агресії. Програма надає менторську підтримку науковцям, які прагнуть продовжити свою наукову кар'єру у Великій Британії. 

Програма була запущена у квітні 2022 року за сприяння ініціативи НГО «ScienceForUkraine», яка ставить собі за мету підтримку українських науковців. Програма є партнерством між ScienceForUkraine, британськими університетами та науковими організаціями. Тому, наш стратегічний партнер Cardiff Metropolitan University може посприяти вашій потенційній участі.

Ментори, британські науковці, надають консультації та підтримку у таких сферах, як:

Програма також надає українським науковцям доступ до навчальних курсів та заходів, які допоможуть їм розвивати свої професійні навички.

Наразі програма "ScienceForUkraine UK Academic Mentoring" об'єднує понад 100 менторів з британських університетів та наукових організацій. Програма вже допомогла понад 50 українським науковцям знайти роботу у Великій Британії, пов’язану з їхньою науковою кар’єрою. 

Щоб взяти участь у програмі, українські науковці можуть заповнити заявку на веб-сайті ScienceForUkraine. https://www.pushfar.com/mentor-registration/6Aj4rMK5y8/

Більш детально:

https://scienceforukraine.eu/

https://www.timeshighereducation.com/campus/eight-ways-uk-academics-can-help-students-

and-researchers-ukrainian-universities 

https://dailybusinessnow.com/2022/12/22/mentoring-platform-provides-free-access-for-

scienceforukraine-to-help-displaced-scholars-secure-funding-and-support/

!conf_QM_Lviv_2023.en.pdf
!conf_QM_Lviv_2023.pdf

VІ Міжнародна науково-практична конференція
Управління якістю в освіті та промисловості: 

досвід, проблеми та перспективи

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції „Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи”, яка відбудеться 16-17 листопада 2023 року в межах виконання проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module 

Конференція відбудеться в Національному університеті "Львівська політехніка" у змішаному форматі (офлайн та онлайн з використанням  Microsoft Teams). Детальніша інформація буде надіслана всім учасникам в листопаді, перед проведенням конференції. 

 До участі в конференції запрошуються: представники підприємств (організацій), викладачі й співробітники ЗВО, вчені, докторанти, аспіранти, студенти та всі охочі.  

Участь у конференції безкоштовна.

Всі учасники отримають сертифікати.

ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ ТА ЗАВАНТАЖЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJiYwxOLln6yzhR-ldDAPp9Ueki6-dN-Yv17An1GNM296X1w/viewform

Детальніше у приєднаному файлі та на сайті: https://science.lpnu.ua/qm-2023 

StarterNetwork

Спільна програма YEP та Тартуського університету, що проходить за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV).  StarterNetwork спрямована на співпрацю між українськими університетами, підтримку підприємництва серед науковців, студентів, аспірантів та викладачів.

Онлайн-воркшопи від українських та естонських спікерів пройдуть у вересні–грудні та присвячені популяризації науки, академічному підприємництву й deep-tech стартапам.

Робоча мова лекцій — англійська та українська. За кожен вебінар організатори надають сертифікат протягом одного робочого тижня після заповнення фідбек-форми.

 Деталі: https://www.yepworld.org/starternetwork

Форма реєстрації буде активною постійно до 6 листопада включно.

ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вебінар на тему: «ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГУМАНІТАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян:

Он-лайн реєстрація: 22 вересня  по 23 жовтня 2022 року  включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) –  16 жовтня по 23 жовтня 2023 року  м. Люблін (Республіка Польща)

У Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни ліцеїв, гімназій, а також здобувачі освітнього рівня бакалавр та магістри та здобувачі наукового ступеня доктора філософії (PhD).

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):  з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота - 13 годин;

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

Вартість міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару): 440 грн.  Для членів ГО «МФНО» вартість 220 грн.

Для участі у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) просимо заповнити онлайн-заявку на офіційній сторінці   

http://www.iesfukr.org/event/77

Здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині

Про прийом заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини (навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 навчального року). Останній термін подання заявок 31.10. 2023. 

Заявки подаються в режимі онлайн на сайті: www.stipendia.sk або на www.scholarships.sk  Принагідно нагадуємо, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 No 57, виїзд з України здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

Офіс Фулбрайта в Україні продовжує свою діяльність і також розпочинає новий конкурсний цикл 2024-2025.

Запрошуємо ваших колег - викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP)

Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2023 року

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.  

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Ми радо проконсультуємо та проведемо презентації програми для всіх зацікавлених у здобутті фулбрайтівських стипендій для роботи над дослідницькими проєктами в американських інституціях - університетах та науково-дослідних центрах, лабораторіях, архівах, бібліотеках.  

Звертаємо вашу увагу на те, що Офіс Програми ім. Фулбрайта працює дистанційно. 

Запитання можна поставити, надіславши електронний лист на адресу:  ibarysh@iie.orgoffice.ukraine@iie.org

У робочі дні, з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00, отримати інформацію стосовно програми можна за номером: +38 (067) 394 91 99.

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/. 

Info letter CBC School_eng.pdf

Грант для участі в VII транскордонній школі AEBR

 Організатори: 21st Century Borders_Lab, University of Victoria (British Columbia, Canada)  разом з Pavol Jozef Šafárik University (Košice, Slovakia)  та Науково-дослідний інститут Європейського Територіального Співробітництва УжНУ (Україна)

Ця подія є частиною щорічних заходів AEBR 2023, відбудеться 8-10 листопада в Кошице (Словаччина).

Гранти на подорожі покривають проїзд, проживання протягом трьох ночей харчування та участь у транскордонній школі AEBR та щорічній конференції AEBR.


Як стати учасником:

- Транскордонна школа AEBR зосереджується на двох широких темах:

Транскордонні ринки праці в прикордонних регіонах Східної та Західної Європи. Ринок праці протягом шістдесяти років інтеграції в ЄС і транскордонного співробітництва (тобто різні перспективи та погляди в ЄС східні, західні, південні чи північні держави-члени), зосереджуючись на, наприклад:

 (1) відкриття ринків праці для економічного розвитку та експлуатації східної робочої сили;

 (2) Наскільки відрізняються економічні, соціальні, нормативні тощо рамки для транскордонної праці у державах-членах (наприклад, наслідки транскордонних поїздок; нові явища- дистанційна робота в транскордонному контексті; питання соціального забезпечення прикордонних працівників тощо);

 (3) Які відмінності між явищами трудової міграції між внутрішньою та внутрішньою зовнішні кордони?

o Роль м’якої або пара-дипломатії в транскордонному співробітництві та євроінтеграції зовнішнього прикордоння. Можливі теми:

 Чи є різниця між soft (північноамериканський режим) і para (європейська модель) дипломатіями?

 Які найважливіші прикордонні питання в регіоні перебування Словаччини?

 Відновлення співпраці на кордонах між ЄС та Україною (I): прийом біженців і транзит гуманітарна допомога та інші види підтримки.

 Відновлення співпраці на кордоні ЄС-Україна (II): підготовка та підтримка

Прикордонні українські регіони після війни та шлях до інтеграції в ЄС.

 Знову озброєні кордони: що відбувається і що відбуватиметься на кордонах ЄС і Росії?

 Посилення мережі прикордонних регіонів на зовнішніх кордонах ЄС.

o Із запитаннями звертайтеся до BIGmanager@uvic.ca


Основою для відбору є розширена анотація (2000 слів) з коротким вступним листом, методологія, попередні результати та висновок і короткий додаток у вільному форматі на одному форматі А4 сторінки.

- У заяві необхідно вказати:

• Ім'я та прізвище

• Місце роботи

• Автобіографія

• Мотиваційний лист на одній сторінці, в якому пояснюється, як заявник отримає користь від цієї можливості

- Будь ласка, надішліть своє резюме, розширену анотацію та заявку на адресу info@aebr.eu не пізніше 25 вересеня 2023 о 12:00 (CEST) / 3:00 (PTZ)

Подальша інформація:

Одержувачі гранту нестимуть особисту відповідальність за всі заходи та витрати, включаючи подорожі, страхування, домашні та особисті зобов'язання.

Контактна інформація: якщо у вас є запитання щодо відповідності вимогам або подання, будь ласка, зв’яжіться з info@aebr.eu

Премія ЮНЕСКО-Хамдан
за підвищення кваліфікації вчителів
у 2023-2024 рр.

Повідомляємо про початок подання номінацій на здобуття премії ЮНЕСКО-Хамдан за підвищення кваліфікації вчителів у 2023-2024 рр.

Зазначена премія встановлена у 2008 р. з метою вдосконалення освітньої практики у всьому світі, водночас при відборі лауреатів пріоритет надається кандидатам з країн, що розвиваються, та неблагополучних громад. Кожен з трьох лауреатів премії 2023 отримає нагороду у розмірі 100 000 дол. США.

На здобуття премії можуть бути номіновані установи, організації та освітні або дослідницькі інститути. Кожна країна-член ЮНЕСКО може подати не більше п’яти номінацій. Подання номінацій має бути оформлене англійською або французькою мовою. 

Просимо розглянути можливість подання номінацій, до 1 жовтня інформувати відділ наукової, інноваційної і міжнародної діяльності  ХНПУ імені Г.С.Сковороди (e-mail: nauka@hnpu.edu.ua  або mobility@hnpu.edu.ua).

385469eng.pdf

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДОЛУЧИТИСЯ ДО УЧАСТІ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

(вебінару) на тему: «НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ПРИ ПІДГОТОВЦІ БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян:

Он-лайн реєстрація: 05 червня  по 03 липня 2023 року  включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) –  26 червня по  03 липня 2023 року  м. Люблін (Республіка Польща)

У Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни ліцеїв, гімназій, а також здобувачі вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів.

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):  з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота - 13 годин;

Сертифікат про проходження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

Вартість міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару): 385 грн.  Для членів ГО «МФНО» вартість 190 грн.

Для участі у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) просимо заповнити онлайн-заявку на офіційній сторінці http://www.iesfukr.org/event/67

Бізнес-Школа Університету м. Порту пропонує українцям 5 стипендій для навчання

З нагоди свого 35-річчя Бізнес-Школа Університету м. Порту (Португальська Республіка) пропонує українським громадянам 5 стипендій для навчання у 2023/2024 навчальному році за програмами МВА (International MBA, Executive MBA, Digital MBA). 

Дізнатися більше про історію PBS та інформацію про її програмами MBA: https://www.pbs.up.pt/en/programmes/mbas/ 

Премія ЮНЕСКО/Хуана Боша за дослідження в галузі соціальних наук  в країнах Латинській Америці та Карибському басейні

 Премія заснована у 2009 році урядом Домініканської Pеспубліки з метою заохочення молодих науковців у галузі соціалшьних наук. 

Переможець отримає грошову винагороду у розмірі 12 тис. дол. США. Намінації на здобуття премії мають бути надіслані на електронну пошту відділу до 20 вересня 2023 року. 

 Детальна інформація щодо премії розміщена на вебсайті ЮНЕСКО за посиланням: https://www.unesco.org/en/articles/unesco-calls-nominations-juan-bosch-prize-2023

«Сучасні наукові погляди на розвиток світової економіки та міжнародного співробітництва»

Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Сучасні наукові погляди на розвиток світової економіки та міжнародного співробітництва», яка відбудеться у дистанційній формі 6-7 жовтня 2023 року на базі факультету економіки та менеджменту в Університеті Лейпцигу.

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 6 жовтня:
- надіслати на електронну адресу оргкомітету в Україні econom@iei.od.ua тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word;
- заповнити заявку щодо участі в конференції (посилання).

Кожен учасник конференції отримає в електронному вигляді збірник та сертифікат із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS). Кожній науковій роботі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index. Електронна версія збірника конференції буде розміщена на офіційному сайті європейського видавництва "Baltija Publishing".

Координати організаційного комітету конференції в Україні:

Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій

Тел.моб. +38 (093) 253-57-15

Сайт інституту: www.iei.od.ua

E-mail: econom@iei.od.ua 

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Тенденції розвитку фізико-математичної освіти в закладах вищої освіти України та країн Європейського Союзу», яке відбудеться 29 травня – 9 липня 2023 року.

До участі запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які мають або здобувають фізико-математичну освіту.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.

Організаційний комітет:

Форма участі: дистанційна.

Мова тез доповідей: польська, англійська, українська.

Прийом матеріалів триває до 26 травня 2023 року (включно). Учасникам необхідно:

1) заповнити заявку;

2) надіслати на електронну адресу phm@cuesc.org.ua:

Тема листа: на стажування з фізико-математичних наук.

Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.

Кожен учасник отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування в науковій установі у країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звань доцента, професора та старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно з Наказом МОН України № 322 від 17 березня 2021 р.), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Детальна інформація про стажування міститься на сайті та в інформаційному листі.

Представництво в Україні:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва (згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво з Куявським університетом у Влоцлавеку)

Контактний телефон: + 38 (068) 473 02 28

Електронна сторінка: www.cuesc.org.ua

Електронна адреса: phm@cuesc.org.ua 

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у програмі наукового онлайн стажування для освітян “Академічна доброчесність”.

Програма реалізується на базі Вищої Духовної Семінарії (SAC) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

Термін видачі сертифікату: 23.06.2023 р. (180 год. 6 кредитів ECTS)

Організаційний внесок учасника:  72 євро

РЕЄСТАЦІЯ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaKJ7se167y3m3hbwHFnFWir48HNGGrSoigVzHAJmKHpT_OQ/viewform

ОПИС ПРОГРАМИ:  https://www.iiasc.org/adonlinemay2020/

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

- Малгожата Ласковська - професор Університет кардинала С. Вишинського 

- Алі Тахмазов - виконавчий директор Plagiat.pl, Польща;

- Кшиштоф Гутовский - експерт з авторського права, Польща.

 Сертифікат відповідає вимогам постанови КМУ №800 ” Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21.08.2019.

В рамках програми є можливість пройти тестування на знання польської мови та англійської мови (стандарт Cambrige).

Контактна інформація:

www.iiasc.org

info@iiasc.org, телефоном: +380991720082 -  менеджер проекту, Надія Гребенюк 

Міжнародні міждисциплінарні літні школи 

Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) згідно з партнерською угодою за програмою Erasmus + КА107 пропонує науково-педагогічним працівникам ХНПУ імені Г.С.СКовороди взяти участь у роботі Міжнародних міждисциплінарних літніх шкіл.

Відбір учасників програми проводиться за конкурсом з урахуванням їх професійної діяльності, наукових (творчих) здобутків, знання іноземної мови, додаткових вимог, передбачених угодою. 

Місце реалізації мобільності: Університет імені Адама Міцкевича в Познані.

Терміни проведення: травень-червень 2023 р. 

Тривалість поїздки: 7 робочих днів + 2 дні на дорогу.

Обсяги фінансування поїздки: окреслено в умовах договору між Національною Агенцією Програми Erasmus+ і Університетом імені Адама Міцкевича в Познані.

Вимоги, яким мають відповідати кандидати:

Рівень володіння англійською (або польською) мовою В1.

Наукові зацікавлення, які підтверджуються публікаціями (в т.ч. – польською і англійською мовами) i науковими дослідженнями в рамках міжнародних дослідницьких проектів в сфері міждисциплінарності, з особливим наголосом на широкій проблематиці, яка пов’язана з інтердисциплінарністю як дієвим засобом розвитку ключових компетентностей здобувача освіти в умовах дистанційного навчання.

Наявність (принаймні) наукового ступеню кандидата наук (доктора філософії).

Наявність дійсного закордонного паспорта.

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ. ПРОГРАМА ZAWACKA NAWA 

Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що у 2023/2024 навчальному році українській стороні надаються стипендії Директора Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща для українських науковців з метою проходження науково-дослідницьких стажувань в установах, підпорядкованих Міністерству освіти та науки Республіки Польща.

Стипендії будуть розраховані на п’ятьох громадян України, які мають статус докторанта (аспіранта) відповідно до системи вищої освіти України та надаватимуться в рамках «Програми персонального обміну студентами і науковцями в рамках двосторонньої співпраці – пропозиція приїзду. Програма Zawacka NAWA». За інформацією польської сторони, розмір стипендії становитиме 2500 польських злотих на місяць.

Програма відкрита для студентів і співробітників університетів і науково-дослідних інститутів, які представляють усі галузі науки.

Для фомування списку кандидатів прохання заповнити анкету та надіслати на пошту: gulich.elena@hnpu.edu.ua до 28.04.23

 Крім цього, Національне агентство академічних обмінів Республіки Польща повідомило також про можливість приїзду українських студентів у рамках програми «Стратегічне партнерство для України». Із зазначеною пропозицією можна ознайомитися за посиланням: www.nawa.gov.pl.