Aktualności

Reportaż o warsztatach MWC

05.12.2023

Chcemy podzielić się z Wami nasza dwumiesięczną pracą. Reportaż opowiada a warsztatach, nadziejach, marzeniach i o pracy jaką trzeba wykonać aby dojśc do celu.

Klip "Ciebie tez bardzo"

30.11.2023

Kilka dni temu Wyszliśmy ze studia “Creme de la creme” gdzie nagraliśmy cztery klipy, które przygotowywaliśmy w trakcie warsztatów  “Mały wielki chór”. Efekty nas zaskoczyły, zwłaszcza, że nie mieliśmy dużo czasu. Na razie przedpremierowo klip na naszej stronie, a wkrótce w dobrym czasie wrzutka na socjalmedia. 

Eksplozja radości -warsztaty i koncert MWC

17.11.2023

Zakończyliśmy warsztaty MWC, efekty pozytywnie zaskoczyły wszystkich. Koncert zostanie na długo w naszej pamięci. Połączenie świetnych wokali, ekspresyjnych aranżacji i kolorowej oprawy koncertowej dało niesamowity efekt. Uczestnicy dali z siebie wszystko na powarsztatowej scenie. Warsztaty poprowadziła Agata Sowa. 

Flashmob w Galerii Kociewskiej - promocja koncertu MWC

16.11.2023

Flash mob w „Galerii Kociewskiej” okazał się nie tylko niezapomnianą atrakcją dla uczestników, ale także skutecznym narzędziem promocyjnym koncertu. Wydarzenie, zorganizowane przez dzieci i młodzież uczestniczącą w warsztatach "Mały wielki chór", przyciągnęło uwagę licznych przechodniów. Grupa entuzjastycznych młodych ludzi zaskoczyła publiczność spontanicznym wykonaniem utworu  zespołu U2 I Still Haven't Found What I'm Looking For,  który miały zostać zaprezentowane podczas koncertu.

Flash mob w Galerii Kociewskiej stał się doskonałą formą promocji, ponieważ przyciągnął uwagę nie tylko osób biorących udział w wydarzeniu, ale także przypadkowych przechodniów oraz mediów społecznościowych. Obecność aparatu fotograficznego i nagrywających smartfonów uczestników sprawiła, że chwile zaskoczenia i radości szybko stały się viralowym materiałem, przyciągając uwagę szerszej publiczności.

Dzieci i młodzież zaangażowana w warsztaty "Mały wielki chór" nie tylko udowodniła swoje artystyczne umiejętności, ale także wzbudziła ciekawość co do nadchodzącego koncertu. 


Na koncert MWC zapraszaliśmy w Radio Tczew

17.11.2023

Za nami miłe spotkanie, z Barbarą Jackiewicz, w Radio Tczew, które było jednocześnie promocją warsztatów i koncertu powarsztatowego “Mały wielki chór”. Wraz z Julią Ziółkowską opowiedzieliśmy “robocie”, którą wykonaliśmy w ciągu ostatnich tygodni. Świetna rozmowa, bo u Pani redaktor  jak na domowej pogawędce, a efekt do odsłuchania poniżej. 

https://drive.google.com/file/d/1rWuHgh6e0uGZR0848DoYtZ8t4TLyIK0k/view?usp=sharing 

Flasz 2023 czyli krótki film o tym, co było w 2022

30.01.2023

Zapraszamy do zapozanania się z działaniami 2022 roku. Jednocześnie zachęcamy do przekazania darowizny w postaci 1,5 % podatku. Można to zrobić szybko, łatwo i bezpiecznie sprawdzonym programem online, który pomoże wybrać Ci najkorzystniejszą formę rozliczenia. 

youtu.be/z-hKHsf4SG0?si=0UIE_Apen24TST2u