Beschrijving:
Je hebt een nieuw product bedacht en gaat het verkopen. Je laat er door een fabriek 100.000 van maken en het is te koop in winkels door het hele land. De verkoop gaat goed maar er gaat ook iets mis. In het product zit een kleine fout en veel kopers brengen het daarom terug naar de winkel en via de winkels komt het weer bij jou terug.
Het is een ramp!
Hoe heeft dit kunnen gebeuren? Om te voorkomen dat dit gebeurt worden er door bedenkers van nieuwe producten zo genaamde gebruikerstests gedaan. Door een mogelijke gebruiker het product vooraf te laten testen kun je eventuele fouten uit je ontwerp halen voordat je het in de winkel komt liggen.
In deze workshop doe je zo'n gebruikerstest. Dat doe je met een ontwerp voor een website. Dat ontwerp maak je op een voorgedrukt papier dat lijkt op hoe een website er onder alle plaatjes, letters en kleuren uitziet. Dat is de eerste stap in het ontwerp. Bij deze workshop werk je samen met anderen en test je of jullie ontwerp werkt.
We hopen je te zien op het PET-event!
Frank & Aize
Wereld van: Ontwerp, productie en wereldhandel (5)