עברית לערבים | מחוז מנח"י

באתר "עברית לערבים - מחוז מנח"י, מתחדשים עם השפה העברית ממגוון רחב ועשיר של פעילויות, ימי עיון והשתלמויות, היכנסו והתרשמו ממגוון החומרים השונים שמציע האתר. האתר מקשר בין משרד החינוך ובין המנהלים, המורים, התלמידים וההורים. אתר זה מהווה אבן דרך שמטרתו לסייע למבקריו מורים ותלמידים להיחשף להרבה כלים: מאמרים, טקסטים, תכניות עבודה, עזרי למידה, סיפורים לעידוד קריאה, דגמי הוראה שונים, מבחנים, כלי הערכה ועוד.

כאן במצגת הרצה, תוכלו להתעדכן בכל מה שקשור לשפה העברית במזרח ירושלים: השתלמויות, ימי עיון, מפגשים, ימי שיא, הודעות ממשרד החינוך ועוד...לפעילויות

קול קורא

תכנית לימודי הרחבת הסמכה עברית שפה שנייה לדוברי ערבית מחזור ה

החברה הישראלית בפתחה של המאה ה- 21 מתמודדת עם אתגרים חברתיים רבים. אחד מהם הוא בניית קשר ושילוב של קבוצות שונות. דרך המלך לעשות זאת היא באמצעות חינוך. במדינת ישראל קיימות שתי שפות רשמיות: עברית וערבית.

עם זאת השפה הרווחת והמנגישה מבחינה חברתית וכלכלית היא העברית. על כן מוצאים עצמם רבים לומדים את השפה העברית במטרה להשתלב בחיי החברה והכלכלה בישראל. מחקרים מצביעים על הידע הלשוני כתורם מרכזי לאפשרות להשתלב ובעיקר להצלחה מקצועית. לפרטים נוספים ראה קובץ...

קול קורא עדע 5.pdf

לוח אירועים

חוברת תאריכים המחולקת לפי ימים, שבועות וחודשים ומיועדת לניהול הזמן, רישום פגישות ואירועים וכד'.

פתיחת השתלמויות, ימי עיון, כנסים לשפה העברית, מפגשים, ימי שיא, סדנאות, ישיבות ועוד.

רשום ביומן שלך את התאריכים הנמצאים ביומן "לוח אירועים" בכדי להתאים את ההשתלמויות שלך, וכדי להשתתף בימי העיונים והכנסים המתאימים לך.