Вітальне слово


Сердечно вітаю Вас із Днем Знань!Цей день для багатьох студентів є початком нагромадження їх професійного та інтелектуального потенціалу, це перші кроки до самоідентифікації та розбудови інноваційної Української держави.Економіст – одна з найпрестижніших професій. Економіка виникла з появою людського суспільства та пройшла еволюційний шлях разом з людством. Українські вчені-економісти зробили вагомий внесок в розвиток світової науки та започаткували власні наукові економічні школи та теорії.Економічний факультет зберігає успадковані від славних попередників наукові традиції, розвиває та збагачує їх. Дослідження, які проводять викладачі факультету, завжди на передовій наукового прогресу, спрямовані на розвиток та зміцнення вітчизняної економіки, забезпечення добробуту нації та утвердження незалежності України.Випускники економічного факультету - відомі в Україні та далеко за її межами вчені, урядовці, політики, підприємці та педагоги. Нинішні студенти, засвоюючи знання з економіки, математики, іноземних мов та інформаційних технологій, творитимуть вітчизняну економічну та наукову еліту, якій буде під силу забезпечити гідне місце нашої держави, у світовій економіці та протистояти складним викликам третього тисячоліття.Ваша енергія, знання, вміння та навики нині особливо потрібні українському суспільству, яке прагне стати гармонійним, благородним та справедливим, незважаючи на складні часи, які зазнала наша державність.Наснаги нам усім і міцної віри у те, що економічна наука прискорить поступ України та забезпечить достойне життя її громадян у світовій спільноті.Бажаю міцного здоров'я, щастя, любові та добра!З глибокою повагою,Голова правління економічного наукового клубу студентів, аспірантів, докторантів і молодих вченихМ.Р. Ваврін

Оголошення

ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ АКАДЕМІЧНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

14 січня 2020 року

НАШІ ДРУЗІ ТА ПАРТНЕРИ

© 2008-2019 Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Адреса: кім. 8, 18 проспект Свободи, місто Львів, Україна, 79008
Телефон: +38 (032) 239-43-42
E-mail:
Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, символіку та інші матеріали належать ЕНК та охороняються Законом України “Про авторське право та суміжні права”. При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове!