Setmana d'audicions
del 31 de maig al 4 de juny 2021
Benvolgudes famílies,
Vos compartim aquest SITE on trobareu les AUDICIONS del 3r trimestre. Aquest trimestre participaran 217 alumnes en les 10 especialitats que imparteix el centre: violí, violoncel, contrabaix, piano, percussió, clarinet, flauta travessera, saxo, trompa, trombó de vares i també els alumnes de l'aula de colors.
Cada dia, abans de les 16.00h, vos compartirem els vídeos de la jornada d'audicions.
Demanem a les famílies que col·laboreu i dediqueu una estona, durant el dia, a veure tota l'audició a la que el vostre fill participa.
(Recordar-vos també que desconecteu els telèfons mòbils i que no es pot entrar ni sortir de la sala mentre es realitza l'audició! )
Mestres i alumnes hem preparat aquestes audicions amb molta il·lusió!
Esperem que vos agradi i que estigueu tots bé!
RECORDAU QUE AQUESTA SETMANA JA NO HI HA CLASSES D'HORABAIXA (13.30 A 17.30)
Una abraçada!
emOZcion'ART
AQUEST CURS NO HEM POGUT FER LA CANTATA AL TRUI TEATRE PERÒ TENIM UNA GRAN SORPRESA! (....què serà?...)
HEM DUIT EL TEATRE A L'ESCOLA ON HEM REALITZAT UNA SUPERPRODUCCIÓ AUDIOVISUAL emOZcion'ART REALITZADA ALS NOUS ESTUDIS DE SON SERRA ON HAN PARTICIPAT TOTS ELS ALUMNES(actors, cantants, instrumentistes, pintors, escriptors, artesans...) MESTRES (guionistes, directors, fusters, realitzadors, productors, editors de video i so) i FAMÍLIES (vestuari, logística, materials) DE L'ESCOLA!!!!
En breu HO compartirem!!!
Audició aula de colors
AULA DELS COLORS
Tutora: Ana Giner
"ELS PERSONATGES DEL MAG D'OZ"
SOU FANTÀSTICS!!!!!
PROGRAMA AUDICIÓ nº16 Divendres 4 de juny 2021 Alumnat 2n-C 12.30 a 13,15h
Col·lectiva violoncel i contrabaix (Aina Amengual, Atia González, Joel Fernández, Lia Serra, Martín Pinnace). “Lightly row” Popular
COLL·LECTIVA 2n C VIOLÍ (Enzo de Franceschi, Adriana Palomares, Julia González, María González, Nahiara Blanco) “Rowing Boat” Blackwell
ENZO DE FRANCESCHI (Violí/ 2n iniciació) “Surfin” J. Alfaràs
ADRIANA PALOMARES (Violí/2n InIciació) “Estrellita” Suzuki
Aina Amengual (cello/ 2n iniciació) “Rigaudon” Suzuki
JULIA GONZALEZ (Violí/2n InIciació) “The old Castle” Blackwell
ARIA GONZÁLEZ. (cello/ 2n iniciació) “Allegro” Suzuki
JOEL FERNÁNDEZ (cello/ 2n iniciació) “Café con hielo” J. Alfaras
María González (Violí/ 2n iniciació) ¨Far West¨ J.Alfaras
Nahiara Blanco (Violí/ 2n iniciació) “ Pluja de Meteorits” J.Alfaras
Pinace, Martín (CB 2n iniciació) “ El caballo de Búfalo Bill” J. Alfaras
ZOE SÁNCHEZ ( Saxòfon) “ Canción de otoño” J. De Haan
XENIA CARPINTERO ( Saxòfon) “Chócala, Chequeo” J.de Haan
LEO ELÍAS ( Saxòfon) “ El matí” E. Grieg
LIAM WASILEWSKI (Saxòfon) “Scarborough fair” Pop. English
ROBERTO GUTIÉRREZ (Saxòfon) “Staccato Blues” J. de Haan
“Can Can”. J. Offenbach
LEO GARCÍA (Saxòfon) “Te Deum”. M.A. charpentier
“Alouette”. Pop. Francesa
PROGRAMA AUDICIÓ nº15 Divendres 4 de juny 2021 Alumnat 1r-B 11.30 a 12.15h
Col·lectiva violí (Samuel, Núria, Alba, Clara, Lucas, Abril i Miquel) “Stepping Stones” K.H Colledge
“Rock and roll” E.H Jones
ALBA MENDOZA (Vl/1er iniciació) “Polka” J. Alfaras
MIQUEL COTO (Vl/1er iniciació) “Alabama” J. Alfaras
SAMUEL GUTIERREZ (Vl/1er iniciació) “Buddy’s Blues” J. Alfaras
Naima Manzano (Clarinet/1r INI) “Campanitas del lugar” Popular
Col·lectiva clarinet (Aleix i Dana) “This old man” Tradicional
Daniel Gutiérrez (Clarinet/1r INI) “Barcarola”. J. Offenbach
Itiel Gracia Román (Clarinet/1r INI) “Guillermo Tell” G. Rossini
Col.lectiva piano (Sol, Hèctor) This old manden
Col.lectiva piano ( Irene, Naia) Frere Jacques. Popular
Clara de Ysasi “ Passos de Mamut” J. Alfaras
Núria Parets "Buddy’s Blues” J. Alfaras
Lucas Álvarez “ Buddy’s Blues” J. Alfaras
Abril Pires “Passos de Mamut” J. Alfaras
PROGRAMA AUDICIÓ nº14 Divendres 4 de juny 2021 Alumnat 3r-A 10.00 a 10.45h
Col·lectiva violí 3er A (Víctor, Luna, Aroa, Ivan, Eneko, Pau, Aina i Nora) “Far west” Alfaràs
“Back Scratcher” K.H Colledge
ALTAMIRA DE SOUZA, LUNA YAEL (violí) 1er EEM “Rodeo J.Alfaràs
MUT PÉREZ, VÍCTOR (violí) 1er EEM Concertino (I mov) J. Alfaràs
ESTADES SOFIA.PN 1er EEM. Estudi Do M Czerny Schaum
PERELLÓ RAMISA, MARC (Piano) 2n EEM Estudi La m. Berkowitsch
PLAZA CARRERAS, PAU (violí) 1er EEM ¨Aire Celta¨ J.Alfaras
SASTRE, AINA (violí/ 1er EEM) “El rei del Tango” J. Alfaras
ROTGER TALTAVULL, JAN (Piano) 1r EEM “El Rock de’n Jan” K.Rollin
RODRIGUEZ IPIA, AROA (violí) 1er EEM ¨Concertino J.Alfaras
RUIZ DE ALEGRIA, ENEKO (violí) 1er EEM ¨Tren de texas¨ J.Alfaras
SINA ROTGER, LILA (Piano) 1r EEM “Castanets” W. Gillock
IVAN PALOMINO (violí/ iniciació) “Estrellita” Suzuki
WANNENWETSCH, NORA (Violí/ 1er EEM) “L’unicorn” J. Alfaras
Col·lectiva piano 3er (Marc, Sofía, Lila, Jan) “Petite Tango" J.S. Bastien
PROGRAMA AUDICIÓ nº13 Divendres 4 de juny 2021 Alumnat 4t-B 9.00 a 9.45h
Col·lectiva violí i contrabaix ( Simao, Yarel, Victoria, Lucia, Sara, Samuel)
“Cançó de Sant Nicolau” P. Cortés
MARCUS, VICTORIA (violí/2n EEM ) “CHA CHA CHA” J. Alfaras
ALTAMIRA, SIMAO (contrabaix/ 2n EEM) “ French Folk song” C. Emery
MARTINEZ MAZZELLA, LUCIA ( Violí/ 2n EEM) “ El Corsari “ J. Alfaras
PEREZ VOLPICELLI, YAREL (contrabaix/2nEEM) “Animal band” C. Emery
NAVARRO-SOTO, SARA(Violí) 2n EEM Scherzo Virtuoso J.Alfaràs
WANNENWETSCH, SAMUEL (Violí/2n EEM) “Estudi III” J. Alfaras
BALDÓ FERNÁNDEZ, MIREIA.(saxòfon) “Kansax-City” J. Naulais
TORRES GINER, GERARD.(saxòfon) “Saxaubade” B.Wystraete
Col.lectiva vent(Mireia Baldó, Gerard Torres i Miquel A. Tomàs).
“ Hedwig´s theme”. J. Williams
5èB
PROGRAMA AUDICIÓ nº 12 Dijous 3 de juny 2021 Alumnat 5è B 10.00 a 10.45h
COL.LECTIVA VIOLÍ, VIOLONCEL I CONTRABAIX (Elif, Naomí, Valeria, Carla,Alba, Daniel, Tomás i Carlos) “Camí de Maragda” Alfaràs
MONZÓ NITA, NAOMI FILOFTEIA (Violí/ 3r EEM) “Giga” J. Alfaràs
MUSTAFOVA YUMEROVA, ELIF (Violí/ 3r EEM) “Ballada Country” J. Alfaràs
CARREÑO SBERT, CARLA ( Violí/ 3r EEM) “ Scherzo Virtuoso “ J.Alfaras
JUZGADO GOLENKOVA, VALERIA (Violí/ 3r EEM) “Estudi IV” J Alfaràs
RIVERA BORDA, CARLOS AUGUSTO (Contrabaix) 3r EEM “Ein Jüngling liebt ein Mädchen” R.Schumann
PÉREZ RAMIS, MIQUEL. ( Percussió) 3r EEM “ Since you been gone” Rainbow
MARCUS DÍAZ, MARÍA (Piano) 3r EEM “The Dreamer” Mirka Vähtäri
REINA CANO, TOMÀS (Violoncel) 2n EE “Dança hongaresa” Blakwell
ESTOSERE, Nahuel. ( Percussió) 3r EEM “Believer” Imagine Dragons
NAVARRO RIERA, EMM(Piano) 3r EEM “Solfeggieto” C.Ph.E. Bach
PARDO SEGURA, DANIEL (Violoncel) 3er EEM “Song of Triumph” G.F. Händel
ROBLES DZERSHAN, ERIK (Piano) 3r EEM “Kinderstücke nº5” Mendelssohn
GEBHARDT, ANNARA.( Percussió) 3r EEM “Estudi sobre ritme kono” M.Jansen
BOSCH ROMERO, NATALIA (Piano) 3r EEM “Flamenco” W. Gillock
TORRES ÁLVAREZ, ALBA (Violoncel) 3er EEM “Gavotte” J.B.Lully
Col·lectiva Piano (Natalia, Erik, Emma, Maria,) We´re off to see the Wizard. The Wizard of Oz
COL·LECTIVA PERCUSSIÓ ( MIQUEL, ANNARA, NAHUEL) “Improvització per percussió i sons pregravats” Creació pròpia
2nB
PROGRAMA AUDICIÓ nº 11 Dijous 3 de juny 2021 Alumnat 2n-B 9.00 a 10.00h LLOC: Aula Audiovisuals
TORRES ÁLVAREZ DAVID, GUTIÉRREZ ESPADA, ROCÍO I SÁNCHEZ SANTAMARIA, JUAN
Col.lectiva 2n iniciació. “Lightly row” Blackwell
TORRES ÁLVAREZ DAVID (Violoncel) INI “Concertino nº1” J. Alfaras
Col·lectiva Piano (Martina, Lucía i Irene) “This Old Man” i “Old Mcdonald”
Lucia Olivenza PN INC. Twinkle twinkle. Popular
Rocío Gutiérrez. “La cambra del tresor “ J. Alfaras
IRENE PÉREZ PN inic. “Ja soc pianista”
Juan Sánchez Santamaría “Cançó popular francesa” S. Suzuki
Martina Maturano PN 2n IN. “ Little cànon” Spindler
Col·lectiva percussió ( Daniel, Álvaro, Greta, Abril, Fernando). “ que se’n vagi el coronavirus” Creació Aula
Eneko Fernández (Clarinet/Iniciació 2) “El cuco Popular
Leire Rodríguez (trombó) 1er INI “Patinaje” J. Jansman
Chloe Cardona (Trombó) 1er INI “Blues de la inspiración” J. Jansman
Alexandre Llompart Martorell. Hugo Izan Lladonet Moll. (
Trompa Brasilia. J. De Haan
Alexandre Llompart Martorell (Trompa) INI die Musik. F. Schubert
Hugo Izan Lladonet Moll (Trompa) INI Écossaise. L. Va Beethoven.
Martín Heredia, Francisco (Clarinet) INI “Amazing Grace”J. Newton
Álvarez Simó, Adriana (Clarinet) INI“When the saints” Tradicional
Col·lectiva clarinet (Francisco, Eneko i Adriana) “Old Mac Donald Popular
4tA
PPROGRAMA AUDICIÓ nº10 Dimecres 2 de juny 2021 Alumnat
4t-A 10.00 a 10.45h LLOC: Aula Audiovisuals
Col.lectiva violoncel 2n EEM “Banyan tree” Popular jamaicana
LUCA GIUNTA (Piano) 2n EEM La caza. Burgmuller
CAMPUZANO HIGUITA, AINARA (Violoncel) 2N EEM “Minuet No.3” J.S.Bach
ARDANUY MELENDEZ, KAYRA LYSSET (Violoncel) 2N EEM “Le Tambourin” J.Ph. Rameau
ARDANUY, KAYRA LYSSET I CAMPUAZANO, AINARA (Violoncel) 2N EEM “Concertino No.2” J.Alfaras
ZOE PÉREZ MORRO (PK) 2n EEM "Estudi 33 de timbals" M.Jansen
CAVALLER MARTÍ, VALERIA (Violoncel) 2N EEM “Sweet dreams” K. and H. Collegde
LEYRE MATA (Piano) 2n EEM Allegretto Schubert
GARRIDO BARRER, CARLA “Something or other” K. and H. Collegde
GIUSEPPE DE ROSA ( PK) 2n EEM “En el Salon del Prado” Popular
LLUC CARDONA ( Piano) 2on EEM “ Tema amb Variacions” Kabalewski
RAMÍREZ OLIVIA PN 2n EEM Scherzo op 26 N Schuman
Col·lectiva Piano (Leyre, Olivia, Luca, Lluc) Petita Serenata nocturna . W.A.Mozart
Col·lectiva percussió ( Zoe Pérez i Giuseppe De Rosa) “Aire” W.A.Mozart
2nA
PROGRAMA AUDICIÓ nº9 Dimecres 2 de juny 2021 Alumnat 2n-A 9.00 a 9.45h LLOC: Aula Audiovisuals
Col·lectiva Percussió 2n A (RAQUEL,BRUNO, IZAN i MARCOS) "Yankee Doodle". Popular Americana
Col.lectiva violí (iniciació 2n) “ Cavall de’n Buffalo Bill” J. Alfaras
DESISLAVA ROSSELLÓ (violí/Iniciació 2) “ Els Ànecs” P. Cortés
Erika Rubio (Violí/ iniciació 2n) ¨Far West¨ J.Alfaras
Cloe Roca (Violí/ iniciació 2n) “ Far West “ J.Alfaras
LLUCIA FERNÁNDEZ (Violí iniciació 2)“Far West” J Alfaràs
AINA CARRASCOSA (violí/Iniciació 2) “Flying High” Blackwell
LUNA PÉREZ (Violí/iniciació 2) “El cavall de Búfalo Bill” J. Alfaràs
RAYAN BENAISSA (Clarinet/Iniciació 2) “Guillermo Tell” Rossini
Paula Bonnin (flauta/Ini2) " Aria" Anónimo
Campos Campos, Yasmina (clarinet) INI “El patio de mi casa”Popular
Darío Delgado (flauta/Ini2). "Himno de la alegría" Beethoven
Sánchez, Juan Francisco (clarinet) INI “Piratas del Caribe”H. Zimmer
Rodríguez Santiago, Amparo (clarinet) INI“Tengo una muñeca"Popular
Barbaz Benítez, Erik (clarinet) INI “Un jakee baixa a la ciutat”Popular
Col·lectiva clarinet (Rayan, Paula, Dario, Yasmina) “Vaivé del vent"
Col·lectiva clarinet (Juan Francisco, Amparo i Erik) INI “Old Mac Donald” Popular
4t C
PROGRAMA AUDICIÓ nº8 Dimarts 1 de juny 2021 Alumnat 4t C 12.30 a 13.10h LLOC: Aula Audiovisuals
Col.lectiva violoncel 1er EEM (GUERRA, IRENE i MERGOLD, MªROMINA)“The song that never stops” i “Whistle while you work” F. Churchil
GUERRA, I. “El planeta rojo” J. Alfaras.
MERGOLD, R. “Gypsy dance”. Blakwell
MENA, ANGULO, ALEXIA (Violí/ 2n EEM“Marxa Russa”J. Alfaràs
VILA, JOHNATHAN (Violí/2n EEM) “Napolitana J.Alfaràs
GUTIÉRREZ , PILAR (Violí/ 2n EEM)“Aire celta” J. Alfaras
DIEZ GARAU, NOA (violí/ 2n EEM) “Concertino” Rieding
JOSTYN PONCE (trombó / 1r EEM) “Uno, dos, tres” J. Jansman
GRACIA ROMÁN, SAMUEL (clarinet / 2n EEM) “Scherzetto” M.F. Blasius
BARBANCHO FERNÁNDEZ-REPETO, MARINA (Flauta / 2n EEM) " Romance ". Beethoven
FIOL BALTASAR, LOLA (Flauta / 2n EEM) "Scotch Dance". Beethoven
MENGOD CAPILLA, AVRIL. (Trompa) Rêve au bord de l’eau. A. Mindilin.
3r C
PROGRAMA AUDICIÓ nº7 Dimarts 1 de juny 2021 Alumnat 3r-C 11.30 a 12.10h LLOC: Aula Audiovisuals
BARTUAL ALCOVER, NEREA (clarinet / 1r EEM) “Beautiful dreamer” S. Foster
MORENO HEREDIA, VALERIA (Flauta / 1r EEM)
LAGO BONACHE, DAVID (clarinet / 1r EEM) “The merry peasant” R. Schumann
DA ROSA LEZCANO, LEÓN (clarinet /1r EEM) “Hatikvah” Hebrew traditional
GONZÁLEZ CORTÉS, MARTINA (Flauta / 1r EEM)
CAPILLA HERNÁNDEZ, TONI (clarinet /1r EEM) “Melodie” Schumann
MARÍN MONTESINOS, ESTRELLA. (clarinet /1r EEM) “The Merry Peasant” Schumann
ENSEÑAT SÁNCHEZ, AMALIA (Flauta / 1r EEM)
1r A
PROGRAMA AUDICIÓ nº6 Dimarts 1 de juny 2021 Alumnat 1r A 10.00 a 10.40h LLOC: Aula Audiovisuals
Col·lectiva violoncel (Lucia Ceballos, Alícia Enseñat, Valentina Fernández, Adrián Forteza i Mabelle Altamira) “Darling river monkey” J. Martin i “Tap dance” Blackwell
Duet Violoncel. (Valentina Fernández i Adrián Forteza) "Ovnis” J. Alfaras
Duet Violoncel. (Alícia Enseñat I Mabelle Altamira) “Alabama” J. Alfaras
Col·lectiva percussió (Gael DIaz, Valentina Giunta, Junior OLiver)
“ When the Saints” Popular Americana
Col·lectiva clarinet. “Frere Jacques” Popular Francesa
NÚRIA RIVAS (Clarinet/Iniciació 1) “This old man” Popular
Col·lectiva saxo( Miguel Huerta, Elías Antón i Paula Gil).
“El blues del soplo”. J. de Haan “Canción de otoño”. J. de Haan
“Himne de l´ alegria”. L. V Beethoven
5è A
PROGRAMA AUDICIÓ nº5 Dimarts 1 de juny 2021 Alumnat 5è A 9.00 a 9.40h LLOC: Aula Audiovisuals
Col.lectiva Violí (Laia García, Lucío Hurgal, Sara Arias, Ángel Coto, Paula Moreno) “Minuet” J. C. Naudot
ARIAS CALLEJAS, SARA (Violí/ 3r EEM ) “Concert op3 nº 9 Vivaldi
COTO LLABRÉS, ÀNGEL (violí/ 3er EEM) “Bandoneón” J. Alfaras
GARCIA CARMONA, LAIA (Violí / 3r EEM) ¨Scherzo Virtuoso¨ Alfaras
HURGAL HENAO, LUCIA (Violí/ 3r EEM) “ Giga “ J.Alfaras
MORENO HEREDIA, PAULA (violí/3er EEM) “Allemande” J Alfaràs
GARCIA LOPEZ, CARLA (clarinet / 3r EEM) “Marche” J.S. Bach
GARCIA, MIKEL ( Saxòfon/ 3r EEM) "Petite Suite Latine” mov 2. J.Naulais
PÉREZ, ALEJANDRO (clarinet / 1r EEM) “L’homme au sable” J. Brahms
INGRID CARDONA (Trombó / 1r EEM) “Canadian brass blues” Bill Boyle
ORTEGA CALVO, MAITANE (flauta / 3r EEM)
LÓPEZ LÓPEZ, ROBERTO. (clarinet / 3r EEM) “Petite concert” Milhaud
GENESTAR TAUCHER, SIARA. ( Saxòfon/ 3r EEM)“Baghira”. F. Ferran
VILA CAPARRÓS, OSCAR. (Trompa) 3r EEM Salut d’amour. E. Elgar
APREA NUÑEZ, LEO. (clarinet / 3r EEM) “Allegro 1a Sonata” Lefevre
ESCANDELL, NICOLAS( Saxòfon/ 3r EEM “Petite Suite Latine” mov 1 i 3 J. Naulais
Col.lectiva de Vent( Ingrid Cardona, Mikel García, Oscar Vila, Siara Genestar, Colau Escandell) “The Force of Destiny.” G. Verdi. “Premiership Blue”. James Rae
1r C
PROGRAMA AUDICIÓ nº 4 Dilluns 31 de maig 2021 Alumnat 1r C 12.30 a 13.10h LLOC: Aula Audiovisuals
Col·lectiva violí (Alba Campos, Mar Cabanes, Claudia Esteban, Oihane Garcia, Enol Quintana)
“My first performance K.H Colledge
“Snakes and ladders” K.H Colledge
Alba Campos i Claudia Esteban (VL/Iniciació 1) “Comença el show” J. Alfaràs
OIHANE GARCÍA (VL/Iniciació 1) “Alabama” J. Alfaras
ENOL QUINTANA (VL/Iniciació 1) “Estrellita” Suzuki
MAR CABANES (VL/Iniciació 1) “El pizzicato del pingüí” Alfaras
Trio violoncel Marc, Vera I Aran “Alabama” J.Alfaras
Col·lectiva contrabaix i violonce “Cross Lake Blues” J. Martin
FERNÁNDEZ VERA;, SOCIAS, ARAN; LÓPEZ, MARC (Violoncel); CRIADO, OLIVER I OTAIZA, CAMILA(Contrabaix)
Col·lectiva Trompa i trombó
"La apisonadora"
"Con acompañamiento o solo" J. Jansma
MARC BIBILONI (Trombó), MARCOS VAELLO (trombó), PASCAL RAMAJO (trombó),
JOAN HORRACH (trombó), VLADIMIR TSILYURIK (trompa)
3r B
PROGRAMA AUDICIÓ nº3 Dilluns 31 de maig 2021 Alumnat 3r-B 11.30 a 12.10 LLOC: Aula Audiovisuals
APREA, LUNA (Contrabaix) 1r EEM “Knocking on the door “ C. Emery
Col·lectiva contrabaix i violoncel
APREA, LUNA (Contrabaix) , GONZÁLEZ, PAU I BONNIN, MIGUEL (Violoncel) “Te Deum” M.A. Charpentier
BATISTA , NEREA (Percussió) 1r EEM “Tema simfonia 94” J. Haydn
LOPEZ VIJANDE, MANUEL (Percussió) 1r EEM “ Estudi 39” M.Jansen
SEGURA GARI, JUAN PABLO( Percussió) 1r EEM “ Duet 54” M.Jansen
LÓPEZ, CRISTIAN(Percussió)1r EEM“pooly Wooly dance” Pop. america
VIQUEZ , PABLO. (Percussió) 1r EEM “ Frere Jaques” Pop Francesa
GONZÁLEZ CORTÉS, PAU (Violoncel) 1r EEM “River song” Blakwell
BONNIN oliver, MIGUEL (Violoncel) 1r EEM “Menuet” J.S. Bach
RODRÍGUEZ PARETS, SERGI (Saxòfon/1r EEM) “Kyoto” J. Denis Michat
GONZÁLEZ SIMÓN F. (Trompa) 1r EEM Lied sin Palabras. J. Miravet.
GELABERT JUDIT (Saxòfon/1rEEM)“Gavotte des damoiselles” E. Bozza
Col·lectiva de percussió “Tomahawk” M.Jansen
6è B
PROGRAMA AUDICIÓ nº2 Dilluns 31 de maig 2021 Alumnat 6è B 10.00 a 10.40h LLOC: Aula Audiovisuals
Col.lectiva Violí (Cleo Mas, Nela Quintana, Aleix Colom)
La Rejouissance G.F Haendel
COLOM BARCELÓ, ALEIX ( Violí/ 2n EEM) “ Giga “ J.Alfaras
CORTINEZ, GAEL PN 4rt EEM. “Vals” Chaikovsky
MAS ALVAREZ, CLEO ( Violí/ 2n EEM) “Allegro” H.Fiocco
MONTES GUAGLIONE, SANTIAGO AGUSTIN. PN 4rt EEM. “Sonatina 3r mo” Diabelli
MATUSZEWSKA, HELENA (CB) 4t EEM“Colors of the wind (Disney)
QUINTANA MARTÍNEZ, NELA (Violí) 4rt EEM “Concert Sol M” Telemann
PASCUAL ALBA (Contrabaix) 4t EEM “Sonata in G major N.4” K.F.Abel
JOSÉ RIPOLL (Piano) 4t EEM “Le petit noir” C. Debussy
Col·lectiva Piano (Santi, José, Gael) “Pinocchio in Guerra” Billi
WÄCHTER, LIONEL (clarinet / 1r EEM) “Divertissement” Ch.W. Gluck
DE JUAN, PABLO. (Saxòfon) 4t EEM “Marees” A Crepin
POZUELO NOVO, SOFIA. ( Trompa) 4t EEM “Nocturno” F. Lemaire
ELIAS GARCIA, PAU. (Saxòfon) 4t EEM “Aria” E. Bozza
GARCÍA, IKER (Trompa) 2n EEM “Lied sin Palabras” J. Miravet
Col·lectiva Vent (Iker, Ivan, Lyonel)
Col·lectiva Vent (Sofía Pozuelo, Pau Elías i Pablo de Juan).
“The magnificent seven”. E. Berstein
6è A
PROGRAMA AUDICIÓ nº1 Dilluns 31 de maig 2021 Alumnat 6è A 9.00 a 9.40h LLOC: Aula Audiovisuals
RIGO BARRAU, JULIA (Violoncel) 4rt EEM “Sonata” J.B.Bréval
COL.LECTIVA VIOLONCEL (Sara Gayà, Júlia Rigo I Núria Pozuelo). “Bella I bèstia”
TEJELA FERNANDEZ, PAULA(Violí) 4rt EEM “Estudi V” J. Alfaràs
GAYA KERSUL, SARA (Violoncel) 4rt EEM “Scherzo” C.Webster
PERELLO CAZORLA, RUBEN (PK) 4t EEM “Musette” J.S.Bach
CHAKIB, REDA (Violí) 4rt EEM “Mexican Fiesta” Blackwell
PEREZ MORRO, JADE ( Violí/ 4rt EEM) “Rondó “ J.Alfaras
GAYA KERSUL, SOFIA. (percussió) 4t EEM "The entartainer" Scoott Joplin
POZUELO NOVO, NURIA (Violoncel) 4rt EEM “Estudi n17”. Dotzauer
RIGO BARRAU, JULIA (Violoncel) 4rt EEM “ Minuet No.3” J.B. Bach
COLECTIVA (PK) Rubén Perelló i Sofia Gayà. “Blue bird” Naruto Shippuden Ikimono Gakari
MARTÍNEZ GOMEZ, AYMAN (Clarinet) 4t EEM “Allegro 3a Sonata” Lefevre
MATURANO CUENCA, NEWEN ESTEBAN (Flauta travessera) 4t EEM
PAULA MOLL (Flauta Travessera 3r EEM)
CANDELA MARÍN ( Violí 4rt EEM) Concert Lam. Vivaldi
Col.lectiva violí 4rt “captain Fortissimo and his fire crew” M.Cohen
enhorabona a totes i a tots!
ho heu fet beníssim!!!!!
Ànims que ja no queda res per disfrutar de les vacances!
que la música vos acompanyi
durant l'estiu!
Departament Llenguatge Musical, Cor i Piano
Sofia Domenech (LLM, Cor, Cap de departament)
Lida Arbona (LLM i Cor)
Lídia Fernández(LLM i Cor)
Carol Domenech (Música i moviment i LLM)
Llucia Luque (Piano i Música EP)
Bàrbara Bibiloni (Piano)
Marc Torres (Piano i Cap d'Estudis Adjunt Ensenyaments de Música)
Departament Corda
Lara Pérez (Violonceli Cap de departament)
Anabel Serrano (Violoncel)
Lívia Cerdá (Violoncel)
Beatriz Jiménez (Contrabaix)
Miquel Àngel Gutiérrez (Violí)
Laura Álvarez (Violí)
Catalina Sureda (Violí)
Departament de Vent
Llorenç Ferrer (Percussió i Cap de departament)
Pep Lluís Aspas (Percussió)
Emili Franco(Clarinet)
Joan Alemany (Clarinet)
MIquelÀngel Tomàs (Saxo)
Lorena Méndez (Flauta travessera)
Héctor Martínez (Trompa)
Tolo Serra (Trombó de Vares)