З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. Із цієї нагоди, під керівництвом завідувача кафедри стоматології дитячого віку д.мед.н., доц. Годованець О.І., викладачі кафедри: ас. Котельбан А.В. та ас. Кіцак Т.С., спільно зі лікарями-інтернами провели круглий стіл на тему: «Медична етика та деонтологія в практиці лікаря стоматолога-дитячого».

У ході жвавої дискусії були обговорені основні поняття «медичної етики», «моралі та моральності» та окреслені історичні моделі моральної медицини. Адже, перші наукові узагальнення народного досвіду лікування і правил поведінки лікаря біля ліжка хворого відображені в працях Гіппократа (V-VI ст. до н. е.) та інших вчених Стародавніх Греції і Риму. У «Клятві Гіппократа» чітко сформульовано професійний обов'язок лікаря: «Чесно і добросовісно служити хворій людині, в своїх діях утримуватись від нанесення будь-якої шкоди і несправедливості».

Лікарями-інтернами були визначені основні принципи деонтології в практиці лікаря стоматолога-дитячого. Особливу увагу було відведено взаємовідносинам «медичний працівник і держава», «медичний працівник і колеги», «медичний працівник і родичі пацієнта», «медичний працівник і ставлення до себе». Не залишили осторонь також етичні проблеми сучасної медицини, зокрема і дитячої стоматології.