FESTIVAL BUDAYA

Wat een prachtige afsluiting van Festival Budaya!

Afgelopen zondag 29 maart sloten we het festival af in een uitverkocht Podium Victorie met Riboet Verhalenkunst en het indrukwekkende programma ‘Anak Indie’ Live. Een avond vol verhalen, herkenning, emotie en verbinding, precies waar Festival Budaya voor staat.

Gedurende de hele maand maart stond Alkmaar in het teken van muziek, theater, film, documentaires en verhalen die generaties met elkaar verbinden. Samen hebben we stilgestaan bij wat het betekent om Indisch of Moluks te zijn in Nederland.

We kijken met trots terug op deze tweede editie, waarin geschiedenis niet stil stond, maar juist het begin vormde voor ontmoeting, gesprek en nieuwe inzichten. Dankzij alle makers, artiesten, partners, vrijwilligers en bezoekers is Festival Budaya uitgegroeid tot een warme en inspirerende ontmoetingsplek.

Festival Budaya is een initiatief van stichting BersaMaju en Podium De Brouwerij, in samenwerking met Cultuurpodium De Alkenaer, Filmhuis Alkmaar, Podium Victorie, WomanLink en Wijkcentrum De Eenhoorn. Mede mogelijk gemaakt door Gemeente Alkmaar, het Victoriefonds, VWS en het VSB fonds.

De foto’s en de compilatiefilm worden binnenkort gedeeld via onze socials en op de website. Dus houd ons in de gaten!

We hopen jullie volgend jaar weer te verwelkomen! Dan kijken we ernaar uit om Festival Budaya mogelijk te verbinden aan het programma rondom de komst van het Monument 15 augustus 1945 in Alkmaar.

Terima kasih & sampai jumpa!