Напрями
виховної роботи

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ВИХОВАННЯ 


НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ :

А також,

Фізичне: пропагувати здоровий спосіб життя; проводити оздоровчо-профспілкову роботу; формувати усвідомлення студентами ролі фізичної досконалості у гармонійному розвиткові особистості; виховувати потребу в регулярних заняттях спортом; дотримання режиму дня. 

Трудове: виробляти свідоме ставлення до праці як вищої цінності людини і суспільства; виховувати здорову особистість, цивілізованого господаря. 

Екологічне: формувати екологічну культуру і усвідомлення себе частиною природи; виховувати почуття відповідальності за природу як національне багатство; залучення студентів  до екологічної та природоохоронної діяльності. 

Родинно-сімейне: формувати культуру сучасної сім'ї та потребу допомагати батькам; розвивати інтерес до традицій родини; формувати моральні якості з позицій добра і справедливості. 

Духовно-моральне: прищеплювати і розвивати моральні почуття, міцні переконання, потребу поводитися відповідно до норм суспільства; виховувати патріотизм, колективізм, непримиримість до аморальних вчинків людей. 

Превентивне: забезпечити теоретичну та практичну реалізацію заходів, спрямованих на попередження і подолання відхилень у поведінці школярів; запобігання розвитку різних форм асоціальної, аморальної поведінки. 

Формування здорового способу життя: забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорони та зміцнення їхнього здоров'я; формування гармонії тіла та душі; виховання потреби у фізичних заняттях, прагнення до оволодіння санітарно-гігієнічними знаннями та навичками. 

КОНЦЕПЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 КЗ “Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж”

 2023-2024 навчальний рік

Психологічна підтримка. Забезпечення психологічної підтримки студентів у зв'язку зі зростанням стресу та тривожності в умовах воєнного стану. Це може включати консультації практичного психолога, тренінги зі стрес-менеджменту та роботу над підвищенням психологічної стійкості.

Безпека та евакуаційні плани. Розробка та впровадження планів дій у випадку надзвичайних ситуацій, в тому числі евакуаційних планів та заходів забезпечення безпеки на території коледжу.

Інформаційна робота. Проведення інформаційних заходів щодо правил безпеки, збереження спокою та уникнення паніки в умовах воєнного стану (лекції, тренінги, розповсюдження інформаційних буклетів тощо).

Соціальна підтримка. Створення механізмів соціальної підтримки студентів, які можуть зазнати негативного впливу військових подій, включаючи допомогу з пошуком житла, фінансовою підтримкою тощо.

Патріотичне виховання. Організація заходів, спрямованих на підвищення патріотичного виховання студентів, підтримку армії та захисників, а також розуміння національних цінностей та історії.

Міжкультурна та міжрелігійна гармонія. Пропаганда толерантності, взаєморозуміння та міжкультурної гармонії серед студентської для збереження миру та взаємоповаги у складних умовах.

Громадська активність та волонтерство. Сприяння активній участі студентів та викладачів у волонтерських ініціативах, спрямованих на підтримку потреб населення та армії у зоні конфлікту.

Підтримка молодіжних ініціатив. Стимулювання та підтримка ініціатив студентської молоді у напрямку миротворчої діяльності, молодіжного лідерства та соціальної активності.

Виховна робота в коледжі визначається Концепцією системи національної освіти і виховання студентів та спрямована на становлення демократично орієнтованої, відповідальної, моральної і самодостатньої особистості, на гуманізацію, наповнення освітнього процесу толерантними стосунками між усіма його учасниками і повинна забезпечувати:

Підготовка майбутніх фахівців у процесі навчання в Комунальному закладі "Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж" орієнтована на участь студентів у різних видах діяльності, на підвищення рівня загальнокультурної, гуманітарної та професійної підготовки, на створення умов для самореалізації та відповідальності за своє майбутнє.

Достатній професіоналізм, уміння створити перед собою і реалізувати завдання, які вирішує суспільство, здатність бачити за справами в першу чергу людину, мають бути виховані у майбутнього фахівця, який навчається в коледжі.

Педагогічний колектив навчального закладу прагне до гармонійного поєднання процесу виховної роботи з процесом навчання молоді.