Beste ouders(verzorgers van de leerlingen van De Stroming,
Welkom allemaal!
Met deze twee woorden ben ik vorige week maandag gestart op ons schoolplein. Wat fijn om te zien dat er zoveel ouder(s)/verzorger(s) aanwezig waren om samen het schooljaar te starten. We gaan er een goed schooljaar van maken met elkaar. Onderwijs dat wij elke dag afstemmen op de onderwijsbehoefte van de leerlingen. Op deze wijze komen leerlingen tot groei op De Stroming.
Missie van onze school
Bij SWS De Stroming doet ieder kind ertoe en is iedereen welkom. Wij zijn een veilige, inclusieve mini-maatschappij en een verbindende ontmoetingsplek in de wijk waar kinderen, ouders, partners en verschillende culturen samenkomen. Wij bieden een omgeving waarin kinderen cognitief, sociaal en emotioneel kunnen groeien. Vanuit hoge verwachtingen, kansengelijkheid en samenwerking helpen wij ieder kind om talenten te ontdekken en uit te groeien tot een zelfbewuste en veerkrachtige wereldburger.
Welkom allemaal!
Mocht u vragen hebben, dan hoor of lees ik dat graag.
Hartelijke groet,
Paul Constandse
عزيزي ولي الأمر/الوصي، حرصًا منا على إطلاعك على محتوى هذه النشرة الإخبارية، نقترح عليك اقتراحين:
حمّل تطبيق ترجمة جوجل. ستجد كاميرا في الزاوية اليمنى السفلية، تُمكّنك من توجيهها فوق النشرة الإخبارية واختيار اللغة التي تريد ترجمتها إليها. ستحتاج إلى هاتفين: أحدهما يحمل النشرة والآخر للمسح الضوئي.
يمكنك نسخ النص إلى ترجمة جوجل وترجمة المعلومات إلى لغتك.
Dear parent/guardian,
Because we think it's very important to fully inform you of the content of this newsletter, we would like to offer you 2 suggestions:
Download the app Google Translate.
There's a camera in the bottom right corner, allowing you to hold it over the newsletter and choose the language to translate it into. You'll need two phones for this: one with the newsletter on it and the other for scanning.
You can copy the text into Google Translate and translate the information into your own language.
Dinsdag 1 september MR vergadering 19.30-21.00 uur
Maandag 7 september Startgesprekken
Donderdag 10 september Gastles Damen groep 7-8
Maandag 14 september Startgesprekken
Dinsdag 15 september Film groep 1 t/m 6
Woensdag 16-vrijdag 18 september Schoolkamp
Dinsdag 22 september Ouderavond 18.30-20.15 uur verplicht voor iedere ouder
Dinsdag 6 oktober Onderwijsinspectie op bezoek
Donderdag 8 oktober Rijksmuseum groep 7 en 8b
Donderdag 8 oktober Burgemeester ontbijt groep 6
Vrijdag 9 oktober Studiedag (alle kinderen vrij)
Maandag 19-vrijdag 23 oktober Herfstvakantie
Anouk, Amber en Massa zijn in de zomervakantie 4 jaar geworden.
Oskar, Feran, Hanin en Shaghaf zijn nieuw op school.
Heel veel plezier allemaal bij ons op school! We gaan er een mooie tijd van maken.
Stagiaires
Mijn naam is Caressa en ik ben 18 jaar. Ik doe de opleiding Onderwijsassistent in Rotterdam. Ik volg de opleiding versneld en doe deze in 15 maanden. Inmiddels ben ik al op de helft van mijn opleiding.
Voor de zomervakantie heb ik stage gelopen op De Stroming in groep 1-2, dus veel kinderen weten al wie ik ben. Nu kom ik stage lopen in groep 5. Dat is weer een hele verandering voor mij, maar ik heb er heel veel zin in om de kinderen en de klas te leren kennen. Ik kijk ernaar uit om samen met de kinderen een leuke en leerzame stage te hebben, veel ervaring op te doen en uiteindelijk mijn opleiding hier mooi af te ronden!
Mijn naam is Mandy Boone en volg de opleiding Kindprofessional. Dit schooljaar loop ik stage in leeromgeving A. Ik zal op maandag, dinsdag en woensdag op school zijn. Dit is mijn tweede jaar op De Stroming. Het afgelopen schooljaar heb ik met veel plezier stagegelopen in groep 7a en 7b.
Ik kijk ernaar uit om samen met de kinderen nieuwe dingen te ontdekken, veel te leren en er een gezellig en leerzaam schooljaar van te maken!
Mijn naam is Madelief van der Straten. Ik ben 24 jaar oud en ik ben nu tweedejaars student via de opleiding Kind Professional op het Scalda in Goes.
Vanaf 24 augustus loop ik stage op maandag, dinsdag, en woensdag bij juf Birgit in groep 3.
Ik kijk er erg naar uit om stage te doen bij De Stroming en heb er veel zin in om meer te leren over het werken met kinderen!
Mijn naam is Ilse Bosselaar en ik ben 20 jaar. Ik ben een
3e jaars-pabo student van de HZ in Vlissingen. Ik kom dit jaar weer gezellig op De Stroming stagelopen, dit keer in groep 5. Ik woon in Middelburg en ik zit op ballet. In het weekend werk ik bij Helens Bakery. Ik kijk er naar uit om dit jaar bij jullie op school rond te lopen!
Mijn naam is Yasmijn en ik zit momenteel in het tweede jaar van de pabo. De komende tijd zal ik stage lopen bij leeromgeving 8B.
Naast mijn studie vind ik het leuk om te sporten. Ik zit op korfbal en geef daar ook training.
Ik kijk erg uit naar mijn tijd hier op De stroming en naar het leren kennen van de leerlingen.
Ik ben Majid ik ben 19 jaar oud en ik woon in Middelburg. Ik doe de opleiding onderwijsassistent niveau 4 in Goes op Scalda. Wat mij aanspreekt op dit vakgebied is de ontwikkeling van kinderen. Elk kind is erg anders en heeft andere ervaringen opgedaan waardoor ze zijn, zoals ze nu zijn. Ik vind het leuk om bij te dragen aan de ontwikkeling van een kind en het zelfverzekerder te laten voelen. Ik ben een erg sociaal, leergierig en spontaan persoon. In mijn vrije tijd ben ik graag met mijn vrienden en kan ik erg genieten van mijn rustmomenten.
Mijn naam is Chloë, ik ben 18 jaar oud en ik woon in middelburg. Ik zit op Scalda in Goes en ik doe de opleiding onderwijsassistent, leerjaar 3. Mijn hobby's zijn dansen, winkelen, zingen en uitjes met familie en vrienden. Ik wil na deze opleiding door naar de pabo!
Mijn naam is Pieter Hooimeijer. Ik ben 19 jaar oud en woon in Middelburg. Ik ben dit jaar begonnen in PABO 3 en kom het komende half jaar op de maandag en dinsdag stage lopen in groep 6. Naast school werk ik in een eetcafé in de keuken. Naast mijn studie en werk heb ik nog een bijzondere hobby: ik ben gek op reptielen en amfibieën en ben veel van mijn vrije tijd kwijt om voor deze dieren te zorgen en er meer over te leren.
Ik kijk erg uit naar mijn tijd hier op De Stroming en de kinderen de komende periode ook beter te leren kennen!
Vakanties:
Herfstvakantie maandag 19-10-26 - vrijdag 23-10-26 (conform advies)
Kerstvakantie maandag 21-12-26 - vrijdag 01-01-27 (conform advies)
Voorjaarsvakantie maandag 08-02-27 - vrijdag 12-02-27
Meivakantie maandag 26-04-27 - vrijdag 07-05-27 (conform advies)
Paasvrij vrijdag 26-03-27 - maandag 29-03-27 (conform advies)
Pinkstervrij maandag 17-05-27 (conform advies)
Zomervakantie maandag 26-07-27 - vrijdag 03-09-27 (conform advies)
Studiedagen:
Vrijdag 9 oktober 2026
dinsdag 8 december 2026 (ALLEEN voor de kleuters vanaf 12 uur)
Vrijdag 20 november 2026
Maandag 15 februari 2027
Dinsdag 23 maart (ALLEEN voor de kleuters vanaf 12 uur)
Dinsdag 18 mei 2027
Donderdag 1 juli 2027
Archipel personeelsdag is woensdag 17 maart 2027
Link: https://archipelscholen.nl/stroming/ouders/vakanties/
Op dinsdag 6 oktober komt de Onderwijsinspectie op bezoek op onze school. Ze komen op deze dag een kwaliteitsonderzoek doen. Heel de dag zullen zij aanwezig zijn op onze school. Ze zullen lessen bezoeken, gesprekken voeren met ouder(s)/verzorger(s), leerlingen en onderwijsprofessionals.
Wij kijken ernaar uit om aan de Onderwijsinspectie te laten zien waar wij mee bezig zijn. We houden u op de hoogte
Volgende week start blok 1 van het naschools aanbod.
Het bericht kunt u in Parro terugvinden.
Aanmelden kan t/m vandaag!!!
Maandag: belegde bruine broodjes
Dinsdag: (belegde) bruine broodjes met verse soep
Woensdag: stuk fruit
Donderdag: Bruine belegde broodjes
Vrijdag: (belegde) bruine broodjes met verse soep
En misschien mogen we later dit jaar weer medoen met het schoolfruit- en schoolzuivel- project.
Scan de QR-code om € 25,00 te betalen voor de jaarlijkse ouderbijdrage 2026/2027.
Gebruik de Camera App op je telefoon.
Zonder deze vrijwillige ouderbijdrage is het voor ons onmogelijk alle gebruikelijke activiteiten te blijven organiseren.
https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=5S4BVs oLSVKPwr39azYZRg
De ouderbijdrage is ook via deze link te betalen: https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=5S4BVsoLSVKPwr39azYZRg
Binnen onze school werken we met de methode Vreedzaam. Hiermee leren kinderen hoe ze respectvol met elkaar omgaan, verantwoordelijkheid nemen en samen zorgen voor een veilige en prettige sfeer in de klas en in de school.
In de leeromgevingen 4 t/m 8 werken we met een Vreedzaam gedragscontract. Het contract biedt de leerlingen ondersteuning en structuur bij het naleven van de groepsafspraken. Dit contract wordt in blok 1 van Vreedzaam meegegeven met de leerlingen. In dit contract staan de gemaakte afspraken over het gewenste gedrag én wat de eventuele vervolgafspraken zijn bij het niet naleven van het gedragscontract. Zo is voor de leerling, de onderwijsprofessional en de ouder(s)/verzorger(s) duidelijk welke doelen zijn afgesproken, hoe we de voortgang volgen en welke stappen worden genomen als het nog niet lukt om de afspraken na te komen.
Het gedragscontract biedt structuur, duidelijkheid, houvast en veiligheid. We gaan daarbij uit van vertrouwen, verantwoordelijkheid en de overtuiging dat ieder kind kan leren en groeien. Door samen te werken met ouder(s)/verzorger(s) en regelmatig met de leerling in gesprek te gaan, sluiten we aan bij de uitgangspunten van Vreedzaam en bouwen we samen aan een veilige en positieve schoolomgeving.
De 1e maand is het meteen volle bak! De activiteiten zijn gratis en toegankelijk voor de aangegeven groepen.
De volgende activiteiten staan voor uw leerlingen op de planning voor de maand September 2026:
FC Dauwendaele (flyer Open Techniektraining)
Maandelijkse trainingen voor iedereen in groep 3 t/m 8
Reddingsbrigade Van Dixhoornbrigade (zie flyer)
Kennismakingslessen voor groepen 7 en 8 op vrijdagavond 18.00-19.00
Kennismakingslessen voor groepen 3 t/m 6 op zaterdagmorgen 08.00-09.00
Dansschool Danzette
Kennismaken met dansen
Groep 1 en 2 op dinsdagmiddag 16.00-16.45
Groep 3 en 4 op dinsdagmiddag 16.45-17.30
Groep 5 en 6 op maandagmiddag 17.00-18.00
Groep 7 op maandagavond 18.00-19.00
Groep 8 op maandagavond 19.00-20.00