2013-2014 н.р.

Занесено на районну Дошку пошани

Анатолій Олексійович Троян занесений на районну Дошку пошани у номінації "Кращий викладач закладу освіти" (травень 2014 року)

Результати Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2014"

Катерина Олександрівна Панченко - переможець (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека навчального закладу" (квітень 2014 р.) та лауреат заключного етапу цього конкурсу (червень 2014 року)

"Директор року"

Людмила Валентинівна Лопатіна - переможець (ІІ м.) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Директор року" (березень 2014 року)

Обласний етап спортивної гри "Старти надій"

Команда Гуляйпільського району, до складу якої входили учні колегіуму "Лідер" - Рожик Софія (5-А кл.), Яковенко Вікторія (6-Б кл.), Домбровська Ананстасія, Петренко Катерина, Курдас Олександр (7-А кл.), Курманов Владислав (7-Б кл.), Орлова Любов (8-А кл.), Макеєва Даніелла, Штепа Єлизавета, Кузьменко Владислав (8-Б кл.), посіла ІІ м. (керівники - Колосовський В.О., Шапошнік Г.О.) - червень 2014 р.

Обласний етап конкурсу-захисту робіт малої академії наук (МАН)

Коломієць Надія - учениця 11-Б класу - ІІІ м. (секція "історія", керівник - Плисенко Т.В.) - лютий 2014 року

Результати обласних етапів мовно-літературних конкурсів

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням ("Об´єднаймося, брати мої!")

Маслієнко Тетяна - учениця 9-Б класу - ІІІ м. (керівник - Макеєва О.В., номінація "література")

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

Науменко Аліса - учениця 6-А класу - ІІІ м. (керівник - Рогознікова О.Г.)

Регіональний конкурс до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка "Шевченко і Запорізький край"

Середа Марина - учениця 9-Б класу - ІІ місце (керівник - Макеєва О.В.)

ІІ обласний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості "Шанує Тараса велика родина"

Савоста Валентина - учениця 10-Б класу - ІІ м. (номінація "літератури", керівник - Жовніренко А.В.) - травень 2014 року

Результати обласних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад

Мінкін Олександр - учень 10-А класу - олімпіада з трудового навчання - І м.(керівник - Троян А.О.)

Боровський Олександр - учень 11-А класу - олімпіада з трудового навчання - ІІ м. (керівник - Троян А.О.)

Трусова Наталія - учениця 11-Б класу - олімпіада з екології - ІІІ м. (керівник - Сабрекова В.М.)

Боровський Олександр - учень 11-А класу - олімпіада з фізичної культури - ІІ м. (керівник - Колосовський В.О.)

Обласний конкурс для обдарованої молоді "Олександрівські таємниці", присвячений 75-річчю утворення Запорізької області

Коломієць Надія - учениця 11-Б класу - ІІ м. (керівник - Плисенко Т.В.)