Reprezentace školy

Recitační soutěž - krajské kolo

15. února 2019

Ve Slaném se konala recitační soutěž. Z naší třídy tam byla Vanessa Weinfurterova, která recitovala Kočka a slavík od Ivana Androviče Krylova a Alici Masarykovou Vzpomínky na dětství. Když dojela Vanessa s paní učitelkou Nejedlou na místo, šly se zaregistrovat ale zjistily, že přijely dřív a tak volný čas strávily v cukrárně. Pak se vrátily zpátky na recitační soutěž, jenomže tam zjistily, že se vyhlašuje teprve 2. kategorie a ony patřily do 4. kategorie, což byla 8. a 9. třída. A tak šly opět ven a najednou prošly okolo dvou zastaváren. A tak se paní učitelka šla podívat dovnitř, jestli tam náhodou nejsou její ztracení hokejisté (to by bylo na delší vyprávění :) ). A nebyly tam.

Tak se vrátili zpátky na soutěž. A už začínala čtvrtá kategorie. Všichni tam měli dlouhé texty a tak se není čemu divit, že někdo zapomněl text. Někteří recitovali pak své básně jako divadelní výstup.

Bylo vyhlášení, Vaness skončila na 2. místě a postupuje do krajského kola, které se bude konat v Kolíně. Když odjížděli, paní učitelka Nejedlá koupila Vaness květinu za skvělý výkon. Gratulujeme

Autor: Tereza Vybíralová

Floorbal - holky

9.11. 2017

Dne 23.10. 2017 se holky z osmých a devátých tříd zúčastnily okresního kola ve floorbale. Přes všechnu naši snahu a úsilí jsme skončily na 4. místě. Mohly jsme dopadnout lépe, ale užily jsme si to a to je hlavní. Těšíme se na příští zápas :)

Autor: Emma Řehánková

Přepsala: Vanessa Weinfurterová

Itálie - zpěv

Samozřejmě že do reprezentace školy patří Itálie. Z naší třídy do Itálie poletí Klaudie B., Vanessa W., Aneta N. Tyto dívky si vedli moc dobře v konkurzu a celá naše třída je na ně pyšná neboť jsou to naše sboristky a z celé školy letí zrovna ony reprezentovat naší školu do Itálie. A to jsou k tomu tři a z naší třídy.

Autor: Julie Plavczová

Gymnastické závody

Dne 24.4. jsme se zúčastnili soutěže ve sportovní gymnastice, vedli jsme si dobře a za tu snahu co jsme provedli jsme vyhráli 3. místo za skupinu a také 3. místo za jednotlivce. Do příštího roku se zlepšíme a dotáhneme to výše :)

Autor: Nela Dundrová

Přepsala: Klaudie Bezděková

Gymnastika

Dne 24.4.se konají gymnastické závody v kladenské Sokolovně.

Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 23.1 se konalo školní kolo v anglickém jazyce. Z naší třídy reprezentovali následující lidé Lukáš Zelina, Ondřej Pecháček, Klaudie Bezděková, která postupuje rovnou do okresního kola. Postoupili všichni tři a mi jim přejeme aby takto uspěli i v okresním kole.

Autor: Roman Amelin

Přepsal: Filip Adam

Olympiáda v německém jazyce

Dne 23.1 reprezentovala naší školu Klára Opatrná (9.B) a Alena Drakselová ( 7.A) v okresním kole německého jazyka. Alena skončila druhá. Celkem se zúčastnilo 27 lidí. Soutěž začala v 9:00. Soutěžící byli rozděleni do kategorií 6-7 a 8-9. Vítěz 8-9 kategorie postoupil do krajského kola. Kategorie 6-7 nikam nepostupovala.