Про кафедру товарознавства та торговельного підприємництва, циклову комісію підприємництва, торгівлі та біржової діяльності


Циклова комісія підприємництва, торгівлі та біржової діяльності свою роботу розпочала з 1969 року. В складі циклової комісії на сьогодні працює 6 викладачів і 1 майстер виробничого навчання, серед яких є викладачі вищої категорії, старші викладачі і викладач-методист.

З 2017 року працює кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. На кафедрі працює 1 професор, 2 доценти і 4 старших викладачі.

Головним завданням кафедри та циклової комісії є підвищення показників успішності студентів та поліпшення якості підготовки фахових молодших бакалаврів, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати питання господарювання в умовах різних форм власності. 


Діяльність викладачів кафедри і циклової комісії пов'язана із підвищенням якості освітнього процесу, організацією науково-пошукової та організаційно-методичної роботи студентів для досягненням ними успіху в сфері бізнесу, торгівлі та біржової діяльності.

Велика увага викладачів надається індивідуальній роботі зі студентами, зокрема вивченню та запровадженню досвіду роботи з обдарованою молоддю, що носить науково-пошуковий, дослідницький характер. Викладачі та студенти беруть активну участь у наукових конференціях, професійних конкурсах, олімпіадах, практичних семінарах, як у фаховому коледжі, так і за його межами, - за результатами яких стають їх призерами. 

Практичною презентацією результатів спільної роботи викладачів і студентів є традиційне щорічне проведення Міжнародного фестивалю фахової майстерності «КомерцФест», під час якого студенти демонструють свої професійні вміння та навички, творчий та інтелектуальний підхід до обраної спеціальності. 

У фестивалі беруть участь команди із закладів освіти різних міст України, а також Польщі.

На цикловій комісії діють дві секції наукового товариства: "Гермес" та "Комерція - це мистецтво". Робота секцій спрямована на практичне, творче та інноваційне застосування теоретичних знань студентів, а також розвиток професійного мислення та креативного підходу до вирішення проблем.

Викладачі циклової комісії активно запроваджують в освітній процес новітні форми і методи навчання, інноваційні педагогічні технології, комп’ютеризацію та організовують роботу студентів із електронними підручниками і навчальними посібниками бібліотеки коледжу. 

Циклова комісія займає передові позиції у підготовці фахівців товарознавчо-торговельної сфери, впроваджує різноманітні сучасні форми навчання, практичну підготовку майбутніх фахівців, яка є першочерговою та необхідною умовою успішного подальшого працевлаштування.