Aktualności 2019/2020

ŻYCZENIA NA WAKACJE 🙂🌞🏖️🏞️🏝️🏡

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy i wesołych zabaw w kolejnym roku szkolnym. Starszakom życzymy powodzenia w szkole!

A rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w życie przedszkola!

Dla Wszystkich naszych przedszkolaków Dyplom za ten trudny dla dzieci, rodziców i nauczycieli czas zdalnego nauczania. Życzymy Wam kochane Dzieci, Rodzicom i Pracownikom Przedszkola byśmy po wakacjach spotkali się w przedszkolu! A poniżej Zadania do wykonania na Wakacje!

Wakacyjne podróże w pracach

W krainie dźwięków i muzyki

Kocham Cię Mamo!

Kocham Cię Tato!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę, za to, że z ogromnym zaangażowaniem podchodzą Państwo do kształcenia na odległość. Dziękujemy naszym kochanym Dzieciom za ich codzienną pracę, za pięknie wykonane prace, które mamy możliwość oglądać na zdjęciach. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych przedszkolaków.

Nauczycielki przedszkola.

Byłeś, jesteś i zawsze będziesz w naszych sercach!

18 maja 100 rocznica urodzin Jana Pawła II.

https://www.youtube.com/watch?v=Z2VUDj8EoOI

https://idmjp2.pl/…/projekty/lolek/1107-rysowanki-dla-dzieci


Skarby wsi, wiosennej łąki

Zwierzęta z wiejskiej zagrody

Pamiętamy! 2 kwietnia przypada 15 rocznica śmierci patrona naszego przedszkola Jana Pawła II

Żeby przybliżyć przedszkolakom postać patrona zachęcamy do obejrzenia filmu ,,Skarby Jana Pawła II'':

https://www.youtube.com/watch?v=kpa5ZxPlhy0

https://www.cda.pl/video/6717136e/vfilm

,, (…)Głoszę wasze prawa, bez względu na to, jak małe lub bezbronne jesteście; głoszę obowiązki, które towarzyszą waszym prawom, a które powołane jesteście wypełniać z miłości, by chronić prawa innych. Szczególną miłością darzę każde dziecko, które cierpi, które jest samotne, które jest opuszczone, zwłaszcza to, które nie ma nikogo, kto by je kochał i o nie zadbał”.

Jan Paweł II

Zapraszamy nasze przedszkolaki do udziału w akcji🙂🌈. Prosimy o dołączenie do grupy, zamieszczanie zdjęć. Prosimy także o przysyłanie zdjęć do wychowawców na przedszkolną wirtualną gazetkę.

Grupa buźkowa http://www.facebook.com/groups/885331098585145/

Grupa tęczowa http://www.facebook.com/groups/220726935836551


Drodzy Rodzice naszych kochanych Przedszkolaków!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy przedszkola to dla Was ciężki czas. Wiemy, że dla wielu z Was zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. My postaramy się Wam pomóc, na ile możemy. Od poniedziałku wychowawczynie grup dzieci 6 letnich w ramach zdalnego nauczania będą przesyłały na grupie w aplikacji Messenger tzw. "zadania specjalne", czyli propozycje zabaw i aktywności dla dzieci oraz materiały do samodzielnego wydruku. Będą to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora, czy tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie nasze propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Dla młodszych dzieci postaramy się również publikować na stronie internetowej przedszkola i Facebooku propozycje zabaw. Pamiętajcie również, że służymy Wam wsparciem i pomocą.

Pozdrawiamy Was serdecznie

Nauczycielki przedszkola

Szanowni Państwo,

z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci i zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. włącznie zawiesza się zajęcia dydaktyczno - opiekuńcze w szkole i przedszkolu.

Proszę przypominać dzieciom o częstym myciu rąk i niewychodzeniu z domu bez wyraźnej potrzeby.

Bieżące informacje przekażemy przez stronę internetową i e-dziennik.

Elwira Łucka

dyrektor szkoły