ZŠ Líbeznice
Virtuální škola

Virtuální třídy

Nevíte si s něčím rady, nebo se chcete na něco zeptat?

Konzultační kontakt pro rodiče/žáky

napište nám

Pravidla pro virtuální školu

Připravili jsme pro žáky a jejich rodiče několik zásad pro online výuku ve virtuální škole. Víme, že je toho v poslední době pro všechny hodně a tak se snažíme jít situaci naproti. Aby mohla škola a výuka nějak pokračovat, zavádíme online výuku prostřednictvím nástroje Google Classroom, tedy česky Google učebna.

V souvislosti s online výukou je potřeba se naučit spoustu nových věcí. Ve stejné situaci nejste jenom vy - žáci a rodiče, ale také vaši učitelé. Buďme proto k sobě tolerantní. Nikdo učený z nebe nespadl, ale společným pozitivním přístupem všechno zvládneme.

Pandemie corona viru a s ní zavedená opatření jednoho dne skončí. Získané zkušenosti a vědomosti nám ale zůstanou navždy. Využijme tedy situaci k tomu, že se naučíme věci, na které nám v běžném provozu nezbývá čas, nebo nám připadají zbytečné.

Moderní způsoby výuky a využívání online nástrojů rozhodně neodejdou společně s virovou nákazou. Máme v plánu je ve škole a při normální výuce používat i v budoucnu. Všechna vynaložená energie žáků, rodičů i učitelů tedy nepřijde vniveč, ale pomůže naší školu posunout zase o kus dál a budeme na ni moci být všichni společně hrdí.

Na této stránce, kterou jsme speciálně pro virtuální školu založili, najdete veškeré informace, které vám pomohou pracovat online.

Níže najdete odkazy na stránky s návody a postupy, jak pracovat s Google učebnou