Rekrutacja

W jakich kierunkach kształcimy?

TECHNIKUM ZAWODOWE kształcące w zawodach:

TECHNIK BUDOWNICTWA - to nasza tradycja

Z dyplomem technika budownictwa jako absolwent bez trudu znajdziesz pracę w Polsce i na świecie w firmach budowlanych, biurach projektowych, administracji budynków mieszkalnych, zakładach rzemieślniczych lub założysz własny biznes budowlany.

TECHNIK DRÓG KOLEJOWYCH I OBIEKTÓW INŻYNIERYJNYCH - tu czeka na Ciebie stypendium!

Polskie Koleje Państwowe Polskie Linie Kolejowe S.A. czekają na wyszkolonych u nas pracowników. Jako absolwent masz zagwarantowaną pracę w PKP PLK S.A. Już od drugiego semestru co miesiąc otrzymasz STYPENDIUM od 300 do 450 zł, które może być przedłużone także na czas Twoich studiów!

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

Tu zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe, a zatrudnienie znajdziesz w firmach wykonawczych, instalatorskich, budowlanych, firmach konsultingowych i doradczych. Będziesz projektować lub montować turbiny wiatrowe, „baterie słoneczne” – ogniwa fotowoltaiczne, „solary” – kolektory słoneczne i pompy ciepła. Możesz również prowadzić działalność handlowo-usługową zajmującą się montowaniem i serwisowaniem instalacji i urządzeń energetyki odnawialnej.

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Technik robót wykończeniowych w budownictwie to kierunek niezwykle atrakcyjny dla osób zainteresowanych projektowaniem i wykańczaniem budynków. Żaden z nowo wybudowanych czy remontowanych budynków nie mógłby pełnić swojej funkcji bez wykonania robót wykończeniowych. Określenie tych robót, sposób ich zaprojektowania i wykonania będzie w zakresie funkcji technika robót wykończeniowych. Zatrudnienie znajdziesz w firmach budowlanych oraz remontowych wykonujących roboty wykończeniowe. Możesz też prowadzić własną działalność, wykonując roboty wykończeniowe.

TECHNIK AUTOMATYK STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM - tu czeka na Ciebie stypendium!

Według prognoz w ciągu najbliższych lat rynek pracy będzie potrzebował coraz większej liczby pracowników/specjalistów z branży transportowej. Związane jest to ze stałym rozwojem transportu szynowego, jak i z ukierunkowaniem na ekologię. Konkurencyjność zawodu technik automatyk sterowania ruchem kolejowym wynika również z zapotrzebowania pracodawców PKP Polskie Linie Kolejowe oraz firm wykonawczych w branży automatyki kolejowej.


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA kształcąca w zawodach:

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - już dziś praca czeka na Ciebie!

Jako specjalista technologii robót wykończeniowych będziesz mieć wpływ na ostateczny wygląd i estetykę budynku oraz pomieszczeń, realizując pomysły stylistów i aranżerów wnętrz. Pracę znajdziesz w zakładach remontowo-budowlanych, w zakładach usług malarsko-tapeciarskich oraz posadzkarskich. Możesz również założyć własną firmę. ZNAJDZIESZ PRACĘ JUŻ JAKO UCZEŃ!

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH - zapełnij lukę na rynku pracy

Jako monter pracę znajdziesz w firmach budowlanych, instalacyjnych, warsztatach rzemieślniczych i remontowo-montażowych oraz w administracjach domów mieszkalnych. Mała liczba specjalistów tej branży gwarantuje ci wysokie zarobki!

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH

BETONIARZ-ZBROJARZ

MURARZ-TYNKARZ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA wielozawodowa

Tu zdobędziesz poszukiwany i ciekawy zawód, np. cukiernik, fryzjer, sprzedawca, krawiec, kucharz, szkutnik, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, piekarz, ślusarz, stolarz, złotnik-jubiler, fotograf, zegarmistrz, tapicer i inne oraz otrzymasz wynagrodzenie od pierwszego miesiąca praktyk!