Třídní stránky 4.třídy

Milí rodiče,


posíláme pár doplňujících informací k výletu.

Nezapomeňte nám, prosím, v pondělí před odjezdem odevzdat vyplněný papír s kontakty a potvrzením o bezinfekčnosti. K němu ještě přiložte vyplněný lístek, který dostaly děti dnes ve škole a týká se klíšťat (kdo nedostal, možné vyplnit v pondělí před odjezdem). Pokud Vaše děti berou léky, také je předejte s rozpisem v podepsaném sáčku. Vybíráme kartičku pojišťovny (stačí kopie).


Ještě jsme dětem říkali, ať si s sebou přibalí cvičky nebo tenisky do tělocvičny. Můžou využít z tělocviku, který si již odnesly domů.


Určitě nezapomeňte na pokrývku hlavy, případně opalovací krém.


Pokud byste potřebovali cokoliv ohledně výletu napište nám na : kubesova@zsbeloves.cz

: zs_nachod_beloves@mybox.cz

Je možné, že neodpovíme hned, ale určitě se ozveme.


Pěkný víkend a v pondělí se budeme těšit

Dopravní hřiště

V pátek 22.4. 2022 jdeme na dopravní hřiště. S sebou cyklistickou helmu!

Další informace mají děti zapsané v notýsku.


19.2.2022

21. 2. začínáme plaváním - sraz v 7.10. Děti, které nechodí do ŠD, půjdou do školní šatny a budou tam čekat na paní učitelku.


3.2.2022

! Připomínáme 7.2. jdeme plavat !

Plavání

Od 31. ledna 2022 vždy v pondělí od 7:30 do 9:00.

Sraz ve škole v 7:00 - TESTOVÁNÍ!. ŠD v pondělí ve škole.

Autobus odjíždí od školy v 7:15, zpět od bazénu ke škole v 9:10. Po dohodě mohou ráno děti čekat před bazénem v 7.25 (otestovány budou zde).

Prosíme o samostatný batůžek s plaváním. Aktovku s učením si nechají děti ráno před odjezdem ve škole.

S sebou: plavky (ne šortky), mýdlo (nejlépe tekuté) a ručník, dívky gumičku do vlasů.

Prosím nedávejte dětem do bazénu cenné předměty (mobily atd…, sundejte dětem řetízky, dlouhé náušnice apod.) Za případnou ztrátu neručíme.


V případě neúčasti na celém výcviku nutné potvrzení od lékaře a domluva s třídním učitelem.

Při nachlazení, po nemoci nebo při jiných obtížích dítě zůstává ve škole, případně může přijít až v 9.45 do školy (opět po domluvě).

Přestože se snažíme dětem vysušit vlasy, je nutná čepice pro přechod do autobusu.


Po návratu z plavání budou děti svačit a výuku budeme začínat 3. hodinou.


Po celou dobu plavání (31. 1. - 15. 4.) bude platit plavecký rozvrh.

Termíny kurzů: ­ 31.1., 7. 2., 21. 2., 28. 2., 7. 3., 14. 3., 21. 3., 28. 3., 4. 4., 11. 4. - 10 lekcí! 2.2. 2022 SE VRACÍME ZPĚT DO ŠKOLY !

Další informace najdete na stránkách školy.


Ředitelské volno

V pondělí 31.1. a v úterý 1.2. 2022 je na naší škole vyhlášeno ředitelské volno.

Další informace najdete na stránkách školy. Odkaz : zde


28.1. 2022

Vážení rodiče

od pondělí 31. 1. nám začíná plavecký kurz. Základní informace mají děti nalepené v zápisníku, najdete je i v Informacích na našich stránkách.

Jak sami víte a asi i pozorujete kolem sebe, zvyšuje se nám nemocnost. Proto Vás velmi prosíme, zvažte, zda Vaše dítě pošlete do bazénu (případně i do školy), pokud se ráno necítí dobře. Děti, které budou po nemoci, budou zůstávat ve škole, dozor je zajištěn. Můžeme se také domluvit, pokud máte možnost, že by mohl Váš syn (dcera) přijít v pondělí do školy až v 9.45.

Také budeme v pondělí nadále provádět preventivní testování antigenními testy. Proto je důležité, aby děti přišly do školy už v 7.00, abychom vše stihli. Děti přijdou ráno do školy, dají si aktovku do šatny, zují se a dole ve třídě se otestují. Děti, které budou čekat (po domluvě!) u bazénu, budou testované tam. I zde na ně bude čekat zajištěný dozor. Děti, které budou nastupovat na autobusové zastávce u nádraží (Náchod, Restaurace Sport) - opět po domluvě! - nastoupí do autobusu v roušce a odloží ji až po negativním výsledku testování, případně dalších pokynech v bazénu. Počítejte také s tím, že pokud bude mít dítě pozitivní výsledek testu v bazénu, budete si ho muset co nejdříve vyzvednout tam.

Prosím, informujte nás včas, nejpozději v pondělí ráno do 7.00), pokud by Vaše dítě na plavání nejelo.

Moc děkujeme za Vaši spolupráci.


8.12.

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás oslovit touto cestou a poprosit o spolupráci. V hodinách informatiky využíváme školní google účty ve tvaru prijmeni@zsbeloves.cz. Je nezbytné, aby děti znaly heslo do tohoto účtu ( nebo ho měly někde napsané...). Já sice mohu heslo změnit, aby se mohly děti v hodině přihlásit a pracovat s námi, ale hodně nás to zdržuje, často si nové heslo děti nezapamatují a nabalují se s tím další komplikace...např. jim potom nejde pracovat v google učebnách..... Moc děkuji. Ivana Vítková