«Публічне управління і право: історія, теорія, практика» 

ISSN (print) 2786-605X  

ISSN (online) 2786-6068 

УДК 351+342(06)

Збірник наукових праць  (свідоцтво про реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ №24837-14777Р)

Цілі та проблематика журналу 

Збірник наукових праць «Публічне управління і право: історія, теорія, практика»

УДК 351+342(06)

ISSN (print) 2786-605X  

ISSN (online) 2786-6068 

Свідоцтво про реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ №24837-14777Р) 

Збірник спрямований на дослідження найбільш актуальних і перспективних напрямків галузей знань «Публічне управління та адміністрування» та «Право»; забезпечення майданчика наукової комунікації між дослідниками-теоретиками і практиками; створення можливостей для науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів для оприлюднення результатів досліджень та їх вільного поширення.
Збірник засновано у 2021 р.

Засновник видання – кафедра права і публічного управління Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Періодичність виходу збірника – 2 рази на рік (червень, грудень).

Етика публікацій

До друку приймаються статті українською мовою, які відповідають профілю видання та спрямовані на дослідження наукових проблем з публічного управління та адміністрування, права та раніше не публікувалися. Авторами статей можуть бути науковці, викладачі, фахівці, які працюють у сферах публічного управління та права, аспіранти, магістранти і студенти.

Редакційна колегія  збірника зацікавлена, у першу чергу, в публікаціях наукових досліджень, які спрямовані на вирішення актуальних та практичних проблем у сфері державного управління, адміністрування та права. 

Кожна стаття проходить перевірку на дотримання принципів академічної доброчесності та рецензування членами редакційної колегії. Вона може бути рекомендована до друку, повернена для доопрацювання або відхилена. Редакційна колегія залишає за собою право на редагування та внесення правок до статей, що не спотворюють загальні результати дослідження.

Виклад матеріалу статті повинен бути стислим логічним, з дотриманням наукового стилю. Текст має бути вичитаний на предмет орфографічних, граматичних та пунктуаційних помилок. 

Автор статті відповідає за достовірність викладеного матеріалу, за належність даного матеріалу йому особисто та має дотримуватись принципів академічної доброчесності.

Зміст наукових праць не завжди збігається з точкою зору редакційної колегії!