НОВИНИ 30.03.2026
«Знання, що рятують життя!» – під таким гаслом у Вінницькому фаховому коледжі НУХТ пройшла внутрішня олімпіада з безпеки життєдіяльності, організована викладачем Ларисою Мусієнко.
Упродовж двох годин учасники демонстрували свою компетентність у питаннях з безпеки життєдіяльності, вирішуючи завдання та відповідаючи на каверзні питання. Це було справжнє свято знань.
На олімпіаді пропонувався наступний зміст завдань: розрахункова задача, п’ять визначень з безпеки життєдіяльності, ситуаційна задача та тридцять тестових завдань.
Наші студенти вкотре довели: знання з безпеки життєдіяльності – це не лише теорія, а реальна необхідність, яка допомагає зберегти життя і здоров’я – своє та оточуючих.
Отже, призові місця між учасниками олімпіади розподілилися наступним чином:
ІІІ місце – Максим Горбатюк (група 2-АМ1);
ІІ місце – Іларіон Космина (група 2-АМ1);
Перше місце здобув студент групи 2-АМ3 Сергій Шилик!
Вітаємо переможця! Бажаємо успіхів, натхнення та лише правильних рішень у реальному житті!