НОВИНИ 21.09.2025
Ми хочемо жити у світі без війни!
Студенти та викладачі Вінницького фахового коледжу НУХТ долучилися до акції, ініційованої Вінницькою молодіжною радою.
Кожен залишив свій символічний слід – паперового голуба з побажаннями миру.
Голуби, мов живі, здіймалися в небо, несучи одне головне послання:
«Ми хочемо жити у світі без війни…».
Ми, українці, як ніхто інший, знаємо, якою дорогою ціною дається мир.
Ми вміємо мріяти про нього – уперто, з болем у серці, але з незламною вірою.
Нехай мир якнайшвидше повернеться в наші міста і села.
Нехай знову розквітнуть наші домівки.
Нехай діти зростають у тиші, а не під гуркіт гармат.
Слава героям, які наближають нашу Перемогу!
Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за мир!