НОВИНИ 04.09.2025
Комфорт і безпека у гуртожитку – спільна справа кожного!
Щоб проживання в гуртожитку було комфортним і безпечним, студенти мають не лише знати свої права, а й дотримуватися правил співжиття та безпеки.
Саме з цією метою у Вінницькому фаховому коледжі НУХТ відбулась профілактично-роз’яснювальна зустріч для студентів, які мешкають у гуртожитку.
Заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак наголосила на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку та толерантного ставлення один до одного.
Було акцентовано увагу на культурі поведінки та підтриманні належного санітарно-гігієнічного стану кімнат.
Інспектори ювенальної превенції відділу поліції №1 УП ГУНП у Вінницькій області поспілкувалися зі студентами та розглянули питання:
адміністративної та кримінальної відповідальності;
заборони паління у громадських місцях ;
вживання алкоголю та розповсюдження наркотичних речовин ;
вербування молоді країною-агресором;
правил кібербезпеки .
Студенти отримали роз’яснення щодо своїх прав та обов’язків у разі спілкування з працівниками поліції.
Інженер з техніки безпеки Світлана Ремпович провела інструктажі з протипожежної безпеки, наголосивши на:
безпечному користуванні електропобутовими приладами ;
діях під час повітряної тривоги ;
порядку оповіщення та евакуації у разі надзвичайної ситуації.
Усі ці вимоги спрямовані на головне – збереження життя та здоров’я студентів .
Завідувач гуртожитку Оксана Гунько нагадала студентам про:
бережливе ставлення до матеріальних цінностей;
збереження майна коледжу;
відповідальність за порядок у гуртожитку.
Вихователь гуртожитку Оксана Ратушна познайомила присутніх зі студентською Радою гуртожитку.
Такі зустрічі допомагають підвищити рівень правової обізнаності молоді та сформувати культуру безпечної поведінки.