Beylikdüzü Sosyal Bilimler Lisesi

2 . Çalıştayı


Genel Sekreterimizin Mektubu

Değerli Katılımcılar,

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz BSBL Çalıştayı 2019’u sizlere sunmaktan gurur duyuyorum. Her zaman öncelikli hedefimiz siz değerli katılımcılarımızla beraber sürekli hale getirmek istediğimiz BSBL Çalıştayını sizlere en iyi yerlere taşımak oldu ve olacaktır.

Gece gündüz demeden çalışan harika bir akademi ekibimiz ve bu işin çok emek gerektirdiğini bilen ve konferansımızı en iyi hale getirmek için hiçbir şeyden kaçınmayan bir organizasyon ekibimiz var. Tabi bunların yanında her zaman arkamızla duran ve bizlere destek olan bir danışman öğretmen kurulumuz var. Bu ekiplerlerle beraber konferansımızı temellendirdik ve geliştiriyoruz.

Uzun bir süreçten geçtiğimiz akademi ekibimizle beraber öncelikli olarak sizler için 9 ana başlık, ardından da ara başlıklar belirledik. 9 komite gibi fazla komite olması dolayısıyla bir hayli iddialı olan konferansımızda sizlerin de kendine bir yer bulacağından ve kendinize en uygun başlığı seçeceğinizden eminiz.

Biz bir aile olduk ve sizleri unutulmaz deneyimler yaşayacağınız bu konferansa bekliyoruz. 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde görüşmek üzere. Şimdilik hoşça kalın.

Genel Sekreter

Dilara EKİCİ