Виховна робота в Житомирському професійному політехнічному ліцеї

13 червня 2018 року класними керівниками Іриною Миколаївною Харлан та Тетяною Олександрівною Шевчук була проведена відкрита виховна година у формі пізнавально-розважальної гри «Чудова сімка». Учні груп № 1 та № 14 змагалися, хто з них вправніший, дотепніший та ерудованіший. І учасники гри, і члени авторитетного журі відзначили: в фіналі перемогла дружба.

29 травня 2018 року в ліцеї відбулося заключне засідання Школи молодого заступника під керівництвом методистки Житомирського обласного науково-методичного центру професійно-технічної освіти Віри Прокопівни Чистякової та заступниці директора з навчально-виховної роботи ЖППЛ, керівника обласної методичної секції заступників директорів ПТНЗ області з НВР Оксани Іванівни Горай. З перспективними молодими спеціалістами ділилися досвідом досвідчені педагоги.

22.05.2018 року класними керівниками груп № 4 та № 11 Олесею Францівною Яворською та Зоєю Федорівною Козачук у тісній співпраці з керівниками гуртків було проведене родинне свято до Дня Матері. Присутні мами – і учнів груп, і педагоги ліцею, й навіть мами в майбутньому – взяли участь у веселих конкурсах та змаганнях. Особливо хочеться відмітити атмосферу невимушеності та доброзичливості, що панувала на святі.

16.05.2018 року учні ліцею представили наш навчальний заклад на ярмарку вакансій, що традиційно проходив на вулиці Михайлівській. Ліцеїстів прийшли підтримати учасники аматорського колективу ЖППЛ «Троїсті музики».
07.05.2018 р. в кімнаті відпочинку гуртожитку ліцею пройшов вечір-реквієм «Війна і перемога: біль і пам’ять», приурочений до Дня Пам’яті та Примирення та Дня Перемоги. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів полеглих у Другій світовій війні. «Ніколи знову» - прозвучало лейтмотивом заходу.

5 квітня в ліцеї пройшла акція "Великодній кошик для воїна". Учні навчальних груп зібрали традиційні смаколики, аби разом із вітанням передати їх потім бійцям легендарної 95 десантно-штурмової бригади

6 березня 2018 року наші колежанки отримали вітання з прийдешнім святом від директора ліцею Олега Миколайовича Чижа та керівників гуртків ЖППЛ. В програмі міні-концерту були виступи фольклорного колективу "Троїсті музики", учасників гуртка сучасної пісні та сатиричних мініатюр

27.02.2018 року вихователем гуртожитку Н.М. Загладою та керівниками гуртків ліцею до уваги учнів та викладачі було представлено патріотичний калейдоскоп «Жінка та війна». В заході брали участь учасниця бойових дій на Сході України Ірина Берегова й сестра загиблого випускника ЖППЛ Романа Власюка Леся Піонтківська.

Ніколи не будуть забуті імена тих, хто поклав своє життя за свободу України й тих, хто зараз боронить її - на фронті і в тилу. Слава Україні! Героям Слава!

20 лютого в ліцеї пройшов вечір-реквієм пам'яті героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять перших загиблих в неоголошеній війні. З піснею перед учнями та працівниками навчального закладу виступив підполковник запасу, учасник бойових дій у Афганістані, керівник гуртка сучасної пісні Олександр Гладишев.