Державний навчальний заклад "Золотоніський професійний ліцей"

Відкрий світ знань разом з нами !

X Міжнародна виставка "Сучасні заклпади освіти - 2019"


14-16 березня 2019 року відбудуться головні події освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/9-724 від 27.11.2018, лист НАПН України № 2-7/234 від 02.11.2018).

Цього року у виставці підтвердило участь 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, зокрема 94 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; 16 закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій; 445 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою; 168 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 27 виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництв, освітніх порталів.

Роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, зокрема, відбудуться 69 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо.

ДНЗ"Золотоніський профліцей" взяв активну участь у роботі виставки і нашколектив був нагороджений Золотою медалю та Диплом у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

Особлива подяка колективу візуальноі студії " Перлина " Золотоніського профліцею: Бурді Тетяні Григорівні, Ляпкало Ларисі Вацлавасівні, Дубині Ларисі Іванівні :) , а також нашим чудовим дівчатам-моделям!

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»


23-25 жовтня 2018 р. відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Наш навчальний заклад взяв участь активну участь у роботі виставки.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції, зокрема:

84 – заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції;

336 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою;

96 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів);

34 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

Від нашого навчального закладу на виставці були представлені вироби студії кондитерського мистецтва "Осінній вернісаж" та роботи творчої групи Візуальної студії "Перлина" швейного напрямку.

Ліцей прийняв активну участь в конкурсі з тематичних номінацій: "Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення", де був представлений електронний навчальний посібник з хімії і спецдисциплін Л.В. Ляпкало. Робота відзначена Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти срібною медаллю.

Колектив ліцею нагороджений Дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання.

Висловлюємо щиру подяку творчим та натхненним працівникам-учасникам творчих груп, які разом з учнями підготували цікаву та змітовну експозицію виставки нашого ліцею:

  • Людмилі Зайченко, Інні Думановій (студія "Осінній вернісаж");
  • Тетяні Бурді, Ларисі Ляпкало, Ларисі Дубині (Візуальна студія "Перлина").

Окрема подяка директору закладу Короткому Костянтину Павловичу за надану можливість представляти колектив на Х Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті"!!!!!


15 травня цього року на базі Головного центру Державної прикордонної служби України ім. Генерал-майора Ігоря Момота за участю голови обласної Державної адміністрації Ткаченка Ю.О. відбулося урочисте нагородженя почесною відзнакою "Відмінник Захисту Вітчизни".

Нагороду отримала учениця ІІІ курсу Побиванець Тетяна за відміне навчання з предмета "Захист Вітчизни".

Вітаємо тебе Таню!!!


Освітній Оскар - 2018


Конкурс "Освітній Оскар" проводився з 1.07.18 по 19.01.18 р.р. під патронатом МОНУ, Національної академії педагогічних наук України.

19.01.18 р. відбулася церемонія нагородження переможців. У церемонії взяли участь: генеральний директор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ"", президент НА ПН України Василь Кремінь, заступник міністра освіти України Павло Хобзей, шеф-редактор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ"".

Вітаємо переможця конкурсу в номінації "Майстер виробничого навчання" Чубенко Людмилу Анатоліївну, яка отримала диплом, пам'ятну відзнаку та подарунковий сертифікат на придбання книжкової продукції від Видавничої групи "Шкільний світ".

Також вітаємо заступника директора з НР Савенко Людмилу Дмитрівну, яка стала лауреатом цього конкурсу.

Бажаємо всім творчого натхнення та нових досягнень!