Державний навчальний заклад "Золотоніський професійний ліцей"

Відкрий світ знань разом з нами !

Випуск-2018

27.06.18 р. наш ліцей відсвяткував випускний вечір.

114 осіб отримали дипломи кваліфікованого робітника, з них Синичук Максим отримав "Золоту медаль".

23 випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою.

На святі були присутні гості: депутат Обласної ради Гайович Вадим та помічник народного депутата В.Голуба Гіщина Оксана.


15 травня цього року на базі Головного центру Державної прикордонної служби України ім. Генерал-майора Ігоря Момота за участю голови обласної Державної адміністрації Ткаченка Ю.О. відбулося урочисте нагородженя почесною відзнакою "Відмінник Захисту Вітчизни".

Нагороду отримала учениця ІІІ курсу Побиванець Тетяна за відміне навчання з предмета "Захист Вітчизни".

Вітаємо тебе Таню!!!


"Освіта Черкащини"

18.04.2018 відбулося урочисте відкриття обласної виставки педагогічних технологій «Освіта Черкащини». В роботі виставки прийняли участь заклади дошкільної, позашкільної, шкільної та вищої освіти.

Окремо була представлена професійно-технічна освіта регіону. Дизайн-студія «Образ» ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» презентувала колекцію «Особлива», яка поєднала етнічні мотиви із сучасністю, позиціонуючи привабливість професій швейного напрямку.


Обласний семінар "Інноваційні форми роботи на уроках професійного спрямування як шлях підготовки кваліфікованих працівників"


22 лютого 2018 року на базі ліцею відбувся обласний семінар для педпрацівників інфраструктурного напрямку професійно-технічної освіти.

В ході семінару виступила заступник директора з навчальної роботи Савенко Л.Д. на тему: "STEM – освіта - від уроку до інновацій". Вона ознайомила з напрямками роботи педколективу закладу щодо осучаснення форм і методів підготовки учнів як висококваліфікованих, креативних фахівців, готових до нестандартних рішень, здатних успішно реалізуватись в сучасних реаліях життя.

Члени методкомісії інфраструктурного нарпямку нашого закладу поділилися досвідом реалізації STEM – освіти в навчально-виробничому процесі:

- інформаційні технології в навчальному процесі;

- інтеграція навчання;

- практична освіта.

Свої методичні розробки з цих напрямків презентували:

- Чубенко Людмила Анатоліївна - майстер виробничого навчання «Інструкційні картки «Оператор комп’ютерного набору І категорії» (у відеоформаті);

- Дубина Лариса Іванівна – викладач спецдисциплін «Електронний робочий зошит для ЛПР з предмету «Інформаційні технології» (для професії «Кухар»);

- Заруба Людмила Степанівна - викладач спецдисциплін «Збірка задач з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва» (з професії «Кравець»);

- Гладка Юлія Іванівна – викладач спецдисциплін «Облік в підприємницькій діяльності та повсякденному житті». Електронний посібник «Облік руху грошових коштів на рахунках у банку». Електронний робочий зошит «Баланс підприємства».В ході семінару викладачем Гладкою Ю. І. був проведений урок на тему "Бухгалтерський баланс" з використанням інтерактивних технологій та ІКТ. На закінчення семінару виступила методист НМЦ ПТО Підберезня Н.О. на тему "Використання елементів дистанційного навчання для покращення якості знань учнів".


Освітній Оскар - 2018


Конкурс "Освітній Оскар" проводився з 1.07.18 по 19.01.18 р.р. під патронатом МОНУ, Національної академії педагогічних наук України.

19.01.18 р. відбулася церемонія нагородження переможців. У церемонії взяли участь: генеральний директор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ"", президент НА ПН України Василь Кремінь, заступник міністра освіти України Павло Хобзей, шеф-редактор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ"".

Вітаємо переможця конкурсу в номінації "Майстер виробничого навчання" Чубенко Людмилу Анатоліївну, яка отримала диплом, пам'ятну відзнаку та подарунковий сертифікат на придбання книжкової продукції від Видавничої групи "Шкільний світ".

Також вітаємо заступника директора з НР Савенко Людмилу Дмитрівну, яка стала лауреатом цього конкурсу.

Бажаємо всім творчого натхнення та нових досягнень!
28 грудня 2017 року в ліцеї відбулося відкриття Навчально-практичного центру з професії "Кравець; Закрійник"

Вітаємо!!!